Opieka nad kotem podczas wyjazdu opiekuna

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Nie mar 22, 2020 18:01 Opieka nad kotem podczas wyjazdu opiekuna

Zdecydowałam się zmienić swoje życie i ukończyłam kurs petsitter (coape) by móc zająć się profesjonalnie opieką nad kotami podczas nieobecności opiekunów. Kotami zajmuję się od wielu lat, jestem wolontariuszką Fundacji Znajdki, pracowałam w Schronisku na Paluchu jako opiekun kotów, od kilku lat również prowadzę dom tymczasowy dla kotów. Niejednokrotnie pod moim dachem przebywa 10 i więcej kotów. Mieszkam w Warszawie i tutaj oferuje swoje usługi opieki nad kotami. Kiedy Ty wyjeżdżasz, ja przyjadę i zajmę się Twoim kotem. Nakarmię, posprzątam z kuwety, oraz w zależności od preferencji Twojego kota wyprzytulam lub się z nimi pobawię ;). Odwiedź moją stronę >>>> Opieka nad kotem. Gwarantuje, że Twój kot będzie zaopiekowany, bezpieczny i zdecydowanie lepiej przeżyje rozłąkę z Tobą. Moja strona - www.mruczki.pl

mruczadelko

 
Posty: 2
Od: Pt mar 20, 2020 8:28

Post » Nie mar 22, 2020 18:28 Re: Opieka nad kotem podczas wyjazdu opiekuna

Brakuje ważnej informacji, to znaczy cennika.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon mar 23, 2020 10:59 Re: Opieka nad kotem podczas wyjazdu opiekuna

Ceny ustalam indywidualnie z opiekunami kotów. W zależności od ilości codziennych wizyt w domu opiekuna oraz długości opieki ;)

mruczadelko

 
Posty: 2
Od: Pt mar 20, 2020 8:28

Post » Wto mar 24, 2020 7:29 Re: Opieka nad kotem podczas wyjazdu opiekuna

Ze strony wynika, że nie cała Warszawa?

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Śro mar 25, 2020 13:41 Re: Opieka nad kotem podczas wyjazdu opiekuna

Nie cała Warszawa

maxuld000

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Śro mar 25, 2020 13:31
Lokalizacja: Lębork




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości