Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 16, 2020 9:02 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Katia K. pisze:Petycję oczywiście podpisałam.
Czy one coś dają? :(
Dostałam przedwczoraj informację na maila, że pomimo ogromnego odzewu ze strony społeczeństwa, zebrania pod petycją prawie 200 tysięcy podpisów, i tak nasze "mądre głowy" będą debatować nad odebraniem organizacjom prozwierzęcym prawa do interwencji. Odechciewa się wszystkiego :(
https://www.petycjeonline.com/a/248834


Kasiu, mam podobne odczucia , jedynie pozostaje pooczucie ,że nie stając przeciwko złu, popierasz zło i czyste sumienie , bo niewiele więcej możemy zrobić :(
Prawdę mówiac ja juz boję sie wchodzić na fb , taka eskalacja cierpienia i olewatorstwa ze strony decydentów , że psychika wysiada :( Wszystko w obrazkach , aby dotzreć, ale wg mnie osoba wrażliwa nie musi widzieć, aby rozumieć , a natura ludzka jest taka,że bardzo szybko sie przyzwyczja do wszystkiego i w efekcie nawet drastyczne obrazki przestają przemiawiać do tych, którzy sie "opatrzą". Ja potem łażę z obrazkiem w głowie i mdłościami, poczuciem bezsilnosci , obrzydliwości wobec władzuni , która ma w d.... sprawy zwierząt i spać nie mogę. :(
Myśle,że wiele osób stad ma podobne odczucia, a możesie się mylę i ja tak dziwacznie to wszystko widzę? :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw kwi 16, 2020 9:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:
Katia K. pisze:Petycję oczywiście podpisałam.
Czy one coś dają? :(
Dostałam przedwczoraj informację na maila, że pomimo ogromnego odzewu ze strony społeczeństwa, zebrania pod petycją prawie 200 tysięcy podpisów, i tak nasze "mądre głowy" będą debatować nad odebraniem organizacjom prozwierzęcym prawa do interwencji. Odechciewa się wszystkiego :(
https://www.petycjeonline.com/a/248834


Kasiu, mam podobne odczucia , jedynie pozostaje pooczucie ,że nie stając przeciwko złu, popierasz zło i czyste sumienie , bo niewiele więcej możemy zrobić :(
Prawdę mówiac ja juz boję sie wchodzić na fb , taka eskalacja cierpienia i olewatorstwa ze strony decydentów , że psychika wysiada :( Wszystko w obrazkach , aby dotzreć, ale wg mnie osoba wrażliwa nie musi widzieć, aby rozumieć , a natura ludzka jest taka,że bardzo szybko sie przyzwyczja do wszystkiego i w efekcie nawet drastyczne obrazki przestają przemiawiać do tych, którzy sie "opatrzą". Ja potem łażę z obrazkiem w głowie i mdłościami, poczuciem bezsilnosci , obrzydliwości wobec władzuni , która ma w d.... sprawy zwierząt i spać nie mogę. :(
Myśle,że wiele osób stad ma podobne odczucia, a możesie się mylę i ja tak dziwacznie to wszystko widzę? :roll:


nie mylisz się :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Sob kwi 18, 2020 13:32 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- petycja w/s jeży



obejrzałam :)


chcę w góry :placz: :placz: :placz:
choć w tym roku chyba nierealne na dłuzej :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 19, 2020 11:00 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- spokojnego weekendu

Nie wiem, Mirka, czy realne w ogóle :roll: :(
Bardzo brakuje mi ogrodu i gór ale nei zanosi sie na to, abym w maju pojechała :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie kwi 19, 2020 11:07 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- spokojnego weekendu

do domu z ogródka przykamienicznego troche wiosny przyniosłam i natchneło mnie na ręczniczek dla gosci , jak Wam sie kolorki podobają ? :)
Obrazek


tym razem w takmi będzie stylu -oczywiście nie omieszkałam przetestować -wypadło pozytywnie, to działam dalej :ok:

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Nie kwi 19, 2020 15:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- spokojnego weekendu

podoba mi się zajęcie tego kitku!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie kwi 19, 2020 17:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- spokojnego weekendu

czarno-czarni pisze:podoba mi się zajęcie tego kitku!

to som dwa, Ciocia :mrgreen: Ciziula śpi a Yori pilnuje ptaszków :kotek:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie kwi 19, 2020 18:36 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- spokojnego weekendu

ja chcę jak Ciziula!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie kwi 19, 2020 18:51 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- spokojnego weekendu

Ale tam maja kotki ladnie, jak w ogrodzie! :-)
Z tymi zdjeciami to tez tak mam. Dostaje np newslettery z PETA to mam juz w mailu ustawione ze wszelkie zdjecia w tresci maja sie nie wyswietlac. Na szczescie przestali (nie wiem czemu) mi przysylac ich pisemka listownie. Zawsze jak mi tak zle przez to cale cierpienie to mysle sobie, ze przyajmniej poki zyje to jednak paru zwierzakom bedzie lepiej na tym swiecie.
Chcialoby sie jakos uleczyc ten swiat ale jak to zrobic. Najwazniejsze, ze robimy co mozemy.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4247
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pon kwi 20, 2020 8:21 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- spokojnego weekendu

alessandra pisze:Nie wiem, Mirka, czy realne w ogóle :roll: :(
Bardzo brakuje mi ogrodu i gór ale nei zanosi sie na to, abym w maju pojechała :(


jak sytuacja sie poprawi to moze wybierzemy sie tak jak nieraz w Beskidy samochodem, widok gór działa na mnie pozytywnie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Śro kwi 22, 2020 10:07 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- bazarek dla Nikodema

mamy blog na chwilę , znaczy sie an miesiąc , czy cos z tego bedzie? hmm..ale próbujemy :wink:
https://www.etsy.com/your/shops/me/patt ... 7808875305

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 22, 2020 10:10 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- bazarek dla Nikodema

ten link mnie loguje w etsy ale nie pokazuje bloga
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 389 gości