Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 14, 2020 15:34 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

dostałam wiadomość taką
dopakowałam jeszcze 9 szt włóczki Bravo i 3 szt włóczki Bravo Color,
cieszę się, że choć troszkę mogę pomóc :)
pozdrawiam serdecznie
(imię nazwisko )

nie wiem, co to za włóczka i czy na ten cel się przyda, ale może nawet jesli nie, to na jakis inny?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto sty 14, 2020 16:37 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

maczkowa pisze:dostałam wiadomość taką
dopakowałam jeszcze 9 szt włóczki Bravo i 3 szt włóczki Bravo Color,
cieszę się, że choć troszkę mogę pomóc :)
pozdrawiam serdecznie
(imię nazwisko )

nie wiem, co to za włóczka i czy na ten cel się przyda, ale może nawet jesli nie, to na jakis inny?


piękne podziękowania dla pani proszę ode mnie przekaż, Aniu :1luvu: tak, nada sie, bravo color nie ma włosków, wieć może być na gniazda i to 100% akrylu , robiłam z niej taki poddupnik :)

https://www.etsy.com/listing/714983384/ ... e_active_3

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 14, 2020 17:27 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

tylko ta bravo jest poliestrem, więc nie wiem, czy powinno si e z niej robić coś na te płonące rejony, no i nie wiem, czy zdązysz taka ilośc włoczki przerobić.

Ale- jak pisałam, jeśli częśc włoczki pójdzie na cele dla innych potrzebujących zwierzaczków, na jakiś bazarek to też będzie super :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro sty 15, 2020 11:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

maczkowa pisze:tylko ta bravo jest poliestrem, więc nie wiem, czy powinno si e z niej robić coś na te płonące rejony, no i nie wiem, czy zdązysz taka ilośc włoczki przerobić.

Ale- jak pisałam, jeśli częśc włoczki pójdzie na cele dla innych potrzebujących zwierzaczków, na jakiś bazarek to też będzie super :)


w takim razie zamienie poliester na akryl coś z moich włoczek :wink: obym tylko przerobiła :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Śro sty 15, 2020 13:03 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Przyszła właśnie paka z włoczką , pieknie dziękuje maczkowa :1luvu: Pani z kamini dołożyła trochę moteczków od siebie :1luvu: , jest to także akryl, wiec bez problemów nada sie :ok: Teraz tylko musze zabrac sie do roboty , dobrze,ze wkrótce weekend :ok: Takiej ekspresowej wysyłki jeszcze nie było :ok:

Wkrótce pokaże Wam pierwsze gniazdka :)

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 15, 2020 15:14 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

właśnie weszłam, żeby napisać, że na maila mi przysłali powiadomienie, że dpd wydało paczkę do doręczenia- a tu MASZ!! Super.

No, pani dużo dołozyła, wszystkie te motki na górze to bravo i bravo color. I dopiero dzisiaj zobaczyłam, że mi w poprzednim poście zjadła malutką literkę, a jak to zmieniło sens. Miałam napisać, że "ta bravo jest Z poliestrem" ( bo jest dodatek 3% ), pożarło Z i wyszło, ze to sam poliester :D Niby drobiażdzek, a jak wiele zmienił.

Fajnej roboty, Olu, w takim razie, tylko nie przesil dłoni :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro sty 15, 2020 15:36 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

maczkowa pisze:właśnie weszłam, żeby napisać, że na maila mi przysłali powiadomienie, że dpd wydało paczkę do doręczenia- a tu MASZ!! Super.

No, pani dużo dołozyła, wszystkie te motki na górze to bravo i bravo color. I dopiero dzisiaj zobaczyłam, że mi w poprzednim poście zjadła malutką literkę, a jak to zmieniło sens. Miałam napisać, że "ta bravo jest Z poliestrem" ( bo jest dodatek 3% ), pożarło Z i wyszło, ze to sam poliester :D Niby drobiażdzek, a jak wiele zmienił.

Fajnej roboty, Olu, w takim razie, tylko nie przesil dłoni :)


jak z dodatkiem poliestru to nie , zamienię na sam akryl , a ta, jesli pozwolisz, na cos innego wykorzystam , polietser jest miękki, szenila to poliester a kocyki kupują mamy dla... niemowlaków; w warunkach domowych jets ok, ale nie na pewno w tej sytuacji, włoczki jest tak duzo,że jeśli zabraknie , dołoże cos z samego akrylu dla bobasów :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 17, 2020 9:00 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Jeszcze a propos Australii i w ogóle:
Obrazek
Znalazłam u Biedronia na jego fb, nie wiem, skąd zapożyczył.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sty 21, 2020 15:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

w malej przerwie w pracy , się chwalę, cośm zrobila. Całości włoczki nie wykorzystam na ten cel, albowiem już akcja zakończona, odpowiednie kilogramy zebrane i zaczyna sie cześć logistyczna , a u mnie jeszcze prano i płukanie w octowej mieszance :)

Domek dla oposa lub wiewiórki -ale no..widać zakręcenie kocie, samo mi wyszło takie wejście , to już chyba automatycznie "się robi" :lol:

Obrazek
Obrazek

jeszcze torba, którą wcześniej wstawiałam i fioletowe gniazdko-nie mam zdjecia na razie

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 21, 2020 15:03 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

[quote="alessandra"]w malej przerwie w pracy , się chwalę, cośm zrobila. Całości włoczki nie wykorzystam na ten cel, albowiem już akcja zakończona, odpowiednie kilogramy zebrane i zaczyna sie cześć logistyczna , a u mnie jeszcze prano i płukanie w octowej mieszance :)

Domek dla oposa lub wiewiórki -ale no..widać zakręcenie kocie, samo mi wyszło takie wejście , to już chyba automatycznie "się robi" :lol:

Obrazek


chyba tak :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 22, 2020 23:37 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Piękna ręczna robota.
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3713
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Czw sty 23, 2020 9:56 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Meteorolog1 pisze:Piękna ręczna robota.


Bardzo dziękuję za uznanie :1luvu:

Dzisiaj juz zabieram sie do prania, płukania i w poniedizałek poleci do koordynatorki do Olesnicy, a stamtąd bezpośrednio do wolontariuszy w Australii , gdzie będą rozsyłać w poszczególne rejony wg potrzeb.

Obrazek


Przed wysyłką zrobię zdjecie całosci dla Was :D :kotek:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 23, 2020 12:56 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

alessandra pisze:
Meteorolog1 pisze:Piękna ręczna robota.


Bardzo dziękuję za uznanie :1luvu:

Dzisiaj juz zabieram sie do prania, płukania i w poniedizałek poleci do koordynatorki do Olesnicy, a stamtąd bezpośrednio do wolontariuszy w Australii , gdzie będą rozsyłać w poszczególne rejony wg potrzeb.

Obrazek


Przed wysyłką zrobię zdjecie całosci dla Was :D :kotek:



czekam :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 23, 2020 21:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Sliczny domek jakis zwierzaczek bedzie mial.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4235
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 193 gości