Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 06, 2020 16:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- sukienka tym razem

SabaS pisze:Ciociu Olu dziękuję za zdjęcie Yorisia :1luvu: wprawdzie chyba nie trafiłaś na jego dobry humor i chłopak nie chciał być fotografowany, ale dobre i to :)
Piękne rzeczy wyczarowujesz z włóczki, zachwycam się za każdym razem, gdy przeglądam fotki.


te przynajmnije nie miewają humorow i lubią sie fotografować :lol:

ObrazekObrazek

a tu zobaczymy co kto widzi na tym obrazku :mrgreen:

ObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 06, 2020 16:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- sukienka tym razem

alessandra pisze:
SabaS pisze:Ciociu Olu dziękuję za zdjęcie Yorisia :1luvu: wprawdzie chyba nie trafiłaś na jego dobry humor i chłopak nie chciał być fotografowany, ale dobre i to :)
Piękne rzeczy wyczarowujesz z włóczki, zachwycam się za każdym razem, gdy przeglądam fotki.


te przynajmnije nie miewają humorow i lubią sie fotografować :lol:

ObrazekObrazek

a tu zobaczymy co kto widzi na tym obrazku :mrgreen:

ObrazekObrazek


dwa koty?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Śro maja 06, 2020 16:09 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

alessandra pisze:kota jedna i jeszcze...?


na coś się wgapia, ale nic nie widzę :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 06, 2020 16:16 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

mir.ka pisze:
alessandra pisze:kota jedna i jeszcze...?


na coś się wgapia, ale nic nie widzę :(


bo to sie ptak na kotę wygapia, a nie kota :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Śro maja 06, 2020 16:54 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

alessandra pisze:
bo to sie ptak na kotę wygapia, a nie kota :mrgreen:

ha, znalazłam
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 07, 2020 6:26 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- sukienka tym razem

alessandra pisze:
Katia K. pisze:
alessandra pisze:Nie wiem, Kasiu , prawdę mówiąc , bo potem juz nie śmierdział na starość, kiedy w zasadzie powinien. A śmierdział strasznie, uwierz mi. Potem gdy pzryniosłam Ciziulę , zakochał sie i dalej nic sie nie zmieniłol, juz nie śmierdział.
Za to jak był mały miał super pomysł; nie lubił, aby kto sbrał go na ręce, a że był sliczny, kazdy ozcywiscie płci żeńskiej go chciał przytulić, więc Nikuś podczas takiego zabiegu puszczał tak zjadliwe bąki,że w efekt osiagał. Na zawołanie . Miał parę takich patentów :mrgreen:

Zrozumiałam, że kiedy pojawiła się Ciziula, zaczął znowu. Czyli on bąki takie puszczał? W dzieciństwie, ale później też? Czy tak, jak u Chrapka, zapachy pochodzą chyba z zatok okołoodbytowych (po czyszczeniu dosłownie na chwilę, wydawało mi się, przestał, więc to może być ten powód).
Ładne te zdjęcia z Tobą. Chyba już Ci mówiłam, że zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażam?


Powiem szczerze,Kasiu,że większośc osób inaczej mnie sobie wyobraża :lol: Lepiej nie pytać innych o konfrontację wizji z rzeczywistością , bo z paroma osobami znamy sie osobiscie :)

Co do Nikiego, nie, własnie gdy gdy pojawiła sie Ciziula także nie śmierdział. U niego to był zapach taki ogólny, sierści, pysia , jakby parująca , unosząca sie mgiełka perfum, tylko woń nie bardzo :strach: :wink: Niki nie mia ł nigdy problemu z gruczołami okołoodbytowymi, Ciziula za to ma niestety, ale nie ma to wpływu na jej ogólny zapach , bo pachgnie naprawdę ładnie, takim czystym futrem :kotek: Miałam taka teorię ,ze Niki wytworzył sobie po prostu włąsna formę " zauważalności" , byłoby to jednak naprawdę cudaczne i wyjątkowe.

Może faktycznie tak było, zwierzęta porozumiewają się zapachami, chciał w ten sposób zaznaczyć lub umocnić swoją obecność. Chrapek też ładnie pachnie, tylko w takich chwilach, o których pisałam, zaczyna... aż nos wykręca...
Wyobrażałam sobie Ciebie kiedyś (bo już wklejałaś zdjęcia z kawałkami siebie) jako brunetkę z prostymi włosami do ramion, w okularach. Nie mam pojęcia, dlaczego ;)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw maja 07, 2020 6:28 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

Jeżeli chodzi o zdjęciową zagadkę, to czy chodzi o bogatkę, znaną u nas w domu jako germański wróblik? ;)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw maja 07, 2020 10:20 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

Katia K. pisze:Jeżeli chodzi o zdjęciową zagadkę, to czy chodzi o bogatkę, znaną u nas w domu jako germański wróblik? ;)


o , nie znałam tej nazwy zupełnie 8O ptaszek to chyba nie bogatka , bo w szarościach cały , nie pzredstawił mi sie jednak skupiwszy uwagę na Ciziuli :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 07, 2020 10:20 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

ewa_mrau pisze:
alessandra pisze:
bo to sie ptak na kotę wygapia, a nie kota :mrgreen:

ha, znalazłam
---
:smokin:



przyznaj się- bez okularów? :wink: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 07, 2020 14:25 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

był między poduszkami?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 07, 2020 15:47 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

alessandra pisze:
Katia K. pisze:Jeżeli chodzi o zdjęciową zagadkę, to czy chodzi o bogatkę, znaną u nas w domu jako germański wróblik? ;)


o , nie znałam tej nazwy zupełnie 8O ptaszek to chyba nie bogatka , bo w szarościach cały , nie pzredstawił mi sie jednak skupiwszy uwagę na Ciziuli :lol:

Myślałam, że na zdjęciu wyszło tak szaro. Może to uboga była w takim razie? Wróblik germański (bogatka), ukraiński (modra) i polski (uboga) - tak z Krzyśkiem mówimy na sikorki za oknem. Krzysiek tak wymyślił, ornitologia nigdy nie była jego mocną stroną :wink: Z innych ciekawostek: Ja - Co tak stuka? Krzysiek - Bocian. I tak zostało. A w Parku za oknem mamy zarówno duże, jak i zielone bociany ;)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw maja 07, 2020 15:50 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

mir.ka pisze:był między poduszkami?

Mirka, ptaszek jest za oknem:
Obrazek
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt maja 08, 2020 11:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-ciekawy artykuł , polecam

Katia K. pisze:
mir.ka pisze:był między poduszkami?

Mirka, ptaszek jest za oknem:
Obrazek


dokładnie :D :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 188 gości