Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 31, 2019 10:24 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

mir.ka pisze:a u nas ostatnio szał z malutką wełnianą piłeczką, Daisy prawie się z nią nie rozstaje....nawet w łóżku :mrgreen:


na Daisy zawsze można liczyć w kwestii dobrej zabawy :lol: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 31, 2019 10:24 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

Dziekuję Cioci ultra75 za paczuszkę jajkowych skorupek na zabawki i paliwko , aby robota szła szybko :mrgreen: :1luvu: mam nadzieje,że wkrótce pojawią sie zabawki na bazarku i coś tam jeszcze kolorowego :D bądźcie czujni :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 31, 2019 10:28 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

alessandra pisze:Dziekuję Cioci ultra75 za paczuszkę jajkowych skorupek na zabawki i paliwko , aby robota szła szybko :mrgreen: :1luvu: mam nadzieje,że wkrótce pojawią sie zabawki na bazarku i coś tam jeszcze kolorowego :D bądźcie czujni :ok:


powiedziałam o tym kolorowance :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 31, 2019 10:58 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziekuję Cioci ultra75 za paczuszkę jajkowych skorupek na zabawki i paliwko , aby robota szła szybko :mrgreen: :1luvu: mam nadzieje,że wkrótce pojawią sie zabawki na bazarku i coś tam jeszcze kolorowego :D bądźcie czujni :ok:


powiedziałam o tym kolorowance :)


:mrgreen: to teraz mam napęd turbo :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 31, 2019 11:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

Obrazek :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 31, 2019 12:32 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

Nie wiem czy wypada tak na kocim forum... :wink: ale z serducha wszystkim miauCiociom i miauWujkom :201461
Obrazek

dla mnie był to najkoszmarniejszy rok :cry:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 31, 2019 12:54 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziekuję Cioci ultra75 za paczuszkę jajkowych skorupek na zabawki i paliwko , aby robota szła szybko :mrgreen: :1luvu: mam nadzieje,że wkrótce pojawią sie zabawki na bazarku i coś tam jeszcze kolorowego :D bądźcie czujni :ok:


powiedziałam o tym kolorowance :)


:mrgreen: to teraz mam napęd turbo :ok:



Zamawiam taką zabawkę. Albo dwie. A jeszcze lepiej trzy.
Obrazek
Daisy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 02, 2020 11:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -specjalna świąteczna oferta -m

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziekuję Cioci ultra75 za paczuszkę jajkowych skorupek na zabawki i paliwko , aby robota szła szybko :mrgreen: :1luvu: mam nadzieje,że wkrótce pojawią sie zabawki na bazarku i coś tam jeszcze kolorowego :D bądźcie czujni :ok:


powiedziałam o tym kolorowance :)


:mrgreen: to teraz mam napęd turbo :ok:



Zamawiam taką zabawkę. Albo dwie. A jeszcze lepiej trzy.
Obrazek
Daisy



aaa to ta malusia ma takie wziecie :lol: Daisy , widzę, potwierdza że "małe jest pieikne" :mrgreen:

Robim , Ciocia , tylko mnje futra policz :ok: :ok: :ok: :1luvu: bedą gratisiki na nowy rok :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 02, 2020 20:44 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

Znalazłam Was! Nie umkniecie Nałogowemu Podczytywaczowi....
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Wielu prześlicznych wełnianek, które Tulinek na pewno będzie z góry nadzorował. :201430
Dla Oli dużo spokoju i pogody ducha, zdrowia, i jeszcze zdrowia. :201461

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pt sty 03, 2020 11:42 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

Marmolada18 pisze:Znalazłam Was! Nie umkniecie Nałogowemu Podczytywaczowi....
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Wielu prześlicznych wełnianek, które Tulinek na pewno będzie z góry nadzorował. :201430
Dla Oli dużo spokoju i pogody ducha, zdrowia, i jeszcze zdrowia. :201461


Pięknie dziękuję , wzajemnie dobrych dni wszystkich życzę i zapraszam w miękki fotel się zagłębić w naszym pokoiku :201461
Przygotowuję powoli mały bazarek ale za to z pięknymi rzeczami -fantastycza art czapka sie szykuje :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 03, 2020 12:45 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

Dobrego, zdrowego, spokojnego i szczesliwego 2020 Olu!
Cudna metka! Zamiawiam poduszeczke/poddupnik z taka metka! Moge wziac ktorys z tych ktore juz sa w Waszym koszu gotowe tylko poprosze o doszycie tej metki:-)
I te pileczki co Mirka zamowilam tez bym poprosila.
Nie wiem czy tu mozna tak zamawiac czy na Etsy trzeba? (tam nie mam jednak konta)
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4247
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pt sty 03, 2020 13:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

pibon pisze:Dobrego, zdrowego, spokojnego i szczesliwego 2020 Olu!
Cudna metka! Zamiawiam poduszeczke/poddupnik z taka metka! Moge wziac ktorys z tych ktore juz sa w Waszym koszu gotowe tylko poprosze o doszycie tej metki:-)
I te pileczki co Mirka zamowilam tez bym poprosila.
Nie wiem czy tu mozna tak zamawiac czy na Etsy trzeba? (tam nie mam jednak konta)


witamy Ciocię serdecznie wielu dni miłych i zdrowych życząc :D -fotelik dostawiam przy kominku a zapraszam :wink:
już mówię co do etsy , jest tam pzry kupnie opcja "inna" płatności, gdy ja klikniesz , wówczas ja podeslę konto do bezpośredniej wpłaty na pw , działą jak tutaj w zasadzie :) , lecz jest to możliwe tylko gdy jestes zalogowana :wink: Prosze , aby pzrez etsy zamawiac, gdyz troche mi to sklepik rozkręca , choc mniej intratne niż sprzedaż bezposrednia (stad i cena inna, bo podatek vat do usa i marże etsy ściaga nezaleznie że tu vat nie obowiązuje ) niemniej zakupy bardzo mi pomagają a jeszcze barzdiej opinie , o które proszę łaskawych kupujących :1luvu:
metki zamówione , ale musze poczekac 2 tygodnie na zrobienie :oops: beda w kształcie lekko spłaszczonego koła na delikatnej ecoskórce , którą mozna prać , tłoczenie jest laserowe, wiec nie ma strachu,ze znak zniknie :ok:
Pileczki robię i będa na bazarku , zbyt kosztowne byłoby ich wystawianie na etsy , na dniach bazarek ruszy, cos musze jeszcze wykoncypować, choć, odkąd Tulinka nie ma naprawdę wena mnie opuściła :( zawsze tyle miałam pomysłów , ze czasu brakowało na realizację, a teraz kosmiczna pustka...

A co do koszy- naprawdę super sie w nich przechowuje, nie musicie sie martwić,że coś zatęchnie , bo włoczka ma taką tendencję przechowywana w zakmnieciu, tutaj oddycha, a o cyrkulację powietrza dba ten mały diabełek, yori, który codziennie dodatkowo obraca cały kosz wokół osi albo jako drapaka uzywając :kotek:

https://www.youtube.com/watch?v=ycwWoX4Q8E8

koty lubią zapach juty, myslę,że to dodatkowa dla nich atrakcja poza miękkością wełnianek :wink:
Ostatnio edytowano Pt sty 03, 2020 13:37 przez alessandra, łącznie edytowano 3 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Pt sty 03, 2020 15:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

alessandra pisze:będa jeszcze inne kolorki :)

Obrazek


rezerwuje ciemnofioletowa i niebieska ciemniejszą
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 03, 2020 15:42 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

mir.ka pisze:
alessandra pisze:będa jeszcze inne kolorki :)

Obrazek


rezerwuje ciemnofioletowa i niebieska ciemniejszą

prosze bardzo :)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: florka i 455 gości