Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 20, 2019 16:18 Tulinkowy Magiczny Świat..

[*]Wątek jest w pewnym sensie kontynuacją wełniankowa viewtopic.php?f=27&t=174914

Zapraszam stałych i nowych zaglądaczy, podczytywaczy a przede wszystkim futrzastych Klientów :)

link do sklepiku https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... form-mcnav

Tradycją lat przeszłych Wełniankowo działa także charytatywnie . Dziś nie ma już małego pomocnika , który wybierał tulikocyki dla kolegów , w miarę możliwości będe podtrzymywać tę działaność -
niech legenda o małym czarnym kotku trwa...

Obrazek

Obrazek

18-11-2019r. [*] sepsa po zabiegu chirurgicznym ( usunięcie ząbków) u stomatologa "dr wet" Janeczka /Wrocław
Ostatnio edytowano Śro paź 04, 2023 10:12 przez alessandra, łącznie edytowano 112 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 20, 2019 16:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

Tradycją lat przeszłych Wełniankowo o tym czasie robi małe surprise. Dziś nie ma już małego pomocnika , który wybierał tulikocyki dla kolegów pod choinkę. 18go minął miesiąc gdy odszedł...[*]
Tym razem w Jego imieniu dokonałam wyboru , paczusie nadane.
Niech legenda o małym czarnym kotku trwa...

ObrazekObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 20, 2019 16:45 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

alessandra pisze:Tradycją lat przeszłych Wełniankowo o tym czasie robi małe surprise. Dziś nie ma już małego pomocnika , który wybierał tulikocyki dla kolegów pod choinkę. 18go minął miesiąc gdy odszedł...[*]
Tym razem w Jego imieniu dokonałam wyboru , paczusie nadane.
Niech legenda o małym czarnym kotku trwa...

ObrazekObrazekObrazekObrazek


na pewno obserwuje zza Tęczowego Mostu i nadzoruje :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 20, 2019 17:10 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

Tuliniuś nasz kochany wszystko ma pod kontrolą i z góry nadzoruje pracę Wełniankowa :) :1luvu: :201461
Obrazek

MAU

 
Posty: 2620
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pt gru 20, 2019 19:06 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

Smutno :(

aga66

 
Posty: 6076
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt gru 20, 2019 21:06 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

Jesteśmy :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob gru 21, 2019 15:57 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

witajcie Cioteczki kochane :1luvu:
Cieszę się,że jesteście :1luvu:

Nie wiem jak u Was, ale u mnie szału światecznego nie ma , choć nie powiem , miło sie takim mopem jeździ
ObrazekObrazekObrazek

Zrobiłam w lecie , ale jakos mi sie zapomniało :roll:
Osobiście od lata używam takiego w ramach testowania i jak to kazda sroczka :wink: i ja sie chwale, że dobzre sie sprawuje, nie rozciąga , zbiera ładnie, szczególnie sierść, czego nie mozna powiedziec o tych frędzelowatych, zawsze cos mi na podłodze mokre zostawało :?
Zrobiony pół na pól akryl i bawełna, sama bawełna nie batrdzo sie nadaje , bo sie rozciaga w praniu a dzieki tej mieszance tez szybciej schnie


Jedni ze szmata ganiają a inni ...

Obrazek

ano
podobno jak kto sobie zasłuży tak ma :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob gru 21, 2019 16:22 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

ja chcę takie komiczne coś, ale na inny nieco mop,
https://www.dm.cz/profissimo-hlava-mopu ... 20171.html

szmatkę się wtyka w te dziurki, trzymałoby się?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob gru 21, 2019 18:46 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

[quote="alessandra"]witajcie Cioteczki kochane :1luvu:
Cieszę się,że jesteście :1luvu:

Nie wiem jak u Was, ale u mnie szału światecznego nie ma , choć nie powiem , miło sie takim mopem jeździ
ObrazekObrazekObrazek

a ja myśle intensywnie nad takim co by za mnie sprzątał, bo futrzaki nie chcą :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72394
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 23, 2019 8:15 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

Meldujemy się z Brygadą :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 23, 2019 11:27 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

czarno-czarni pisze:ja chcę takie komiczne coś, ale na inny nieco mop,
https://www.dm.cz/profissimo-hlava-mopu ... 20171.html

szmatkę się wtyka w te dziurki, trzymałoby się?


widzę ,że Czesi wszystko mają takie jak język , co se smiszy i mnie smiszy :ryk: nie bardzo widzę jak to działa w sensie kształt i jak pzryoblec, ale mysle ze moge spróbować . :wink: Jak takowe cudo masz, to chetnie zobacze przy okazji przejazdu , jesli uda sie nam spotkac :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon gru 23, 2019 11:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

mir.ka pisze:
alessandra pisze:witajcie Cioteczki kochane :1luvu:
Cieszę się,że jesteście :1luvu:

Nie wiem jak u Was, ale u mnie szału światecznego nie ma , choć nie powiem , miło sie takim mopem jeździ


a ja myśle intensywnie nad takim co by za mnie sprzątał, bo futrzaki nie chcą :(


siodełko odwrotne na brzuszki proponuję i szurać po podłodze za zabawkami :ryk: ale to cyhyba raczej tylko patent na podłogę :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon gru 23, 2019 11:30 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

wtenczas pisze:Meldujemy się z Brygadą :)


witamy liliowo-lilutkowych z zcarnym akcentem :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon gru 23, 2019 11:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

jak się uda to pewnie, zapraszam na świąteczne oględziny mopa!
ścierki do niego sa po prostu prostokątne, zawija się je na mop i przytwierdza wciskając w te zębate dziurki, które widać na zdjęciu i tak się to trzyma.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41976
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon gru 23, 2019 11:35 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -Wełniankowo reaktywacja

Zima u nas taka,że koty na werandzie najchętniej urzędują , jak widac kocyki sie przydają , gdy przysną nieco po trudach obserwacji ptaszków :)
Obrazek
Ostatnio edytowano Pon gru 23, 2019 12:05 przez alessandra, łącznie edytowano 4 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26427
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości