Hotel dla kotów - Lublin

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Śro sie 21, 2019 11:25 Hotel dla kotów - Lublin

Witajcie!
Rozpatruję założenie hotelu dla kotów w pobliżu Lublina (ok. 15-20 km od miasta). Mam własny, dosyć spory dom na wsi, gdzie całe jedno pomieszczenie + balkon mogłabym przeznaczyć dla kotów. Jest też opcja przystosowania oddzielnego domku letniskowego na taki hotel, ale to dalsza perspektywa, bo wymagany jest remont. Od wielu lat posiadamy koty i obecnie mamy 2 własne, więc znam potrzeby tych zwierząt. Z wykształcenia jestem zoologiem.
Czy są tu jacyś Lublinianie - właściciele kotów, którzy byliby zainteresowani czasowym przechowywaniem swoich podopiecznych w takim miejscu? Staram się wybadać rynek, bo nie ukrywam, że chciałabym połączyć biznes z tzw. pasją czy hobby...
Będę wdzięczna za wszelkie rady i sugestie.
Pozdrawiam
Kinga

kini787

 
Posty: 2
Od: Śro sie 21, 2019 6:22

Post » Czw sie 22, 2019 7:47 Re: Hotel dla kotów - Lublin

Ja co prawda nie z Lublina, ale obserwuję pracę jednego z Warszawskich hoteli:
https://www.facebook.com/KociHotelik/

Może Cię zainspirują. Pewnie będziesz musiała ograniczać ilość przyjmowanych kotów, jeśli zdecydujesz się na zagospodarowanie jednego pokoju.

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Czw sie 22, 2019 19:56 Re: Hotel dla kotów - Lublin

Właśnie mnie zainspirowali :-) Mogłabym zrobić coś podobnego.
Ale dzięki za odpowiedź. Natomiast czekam dalej na Lublinian...

kini787

 
Posty: 2
Od: Śro sie 21, 2019 6:22

Post » Czw sie 29, 2019 11:33 Re: Hotel dla kotów - Lublin

A znacie może coś w Katowicach??

greece1

 
Posty: 1
Od: Czw sie 29, 2019 11:32




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości