Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Sob lip 20, 2019 13:37 Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Cześć,

otworzyłem kilka dni temu sklep zoologiczny- znajdziecie go pod tym adresem: www.zoopers.pl
Gdybyście mieli ochotę w wolnej chwili zerknąć i dać mi znać czy macie jakieś uwagi byłbym bardzo wdzięczny! Zależy mi na tym, żeby strona była łatwa w obsłudze i praktyczna. A może macie jakieś specjalne życzenia jeśli chodzi o towary? Jestem otwarty na Wasze uwagi,

pozdrawiam

Mikołaj

Mikołaj Zoopers

 
Posty: 4
Od: Sob lip 20, 2019 13:30

Post » Sob lip 20, 2019 14:27 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Link do sklepu by się przydał :lol:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7949
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob lip 20, 2019 14:48 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Życzymy powodzenia! :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14568
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw sie 01, 2019 11:04 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Coś, czego brakuje mi w olbrzymiej większości sklepów z karmą dla zwierząt: przeliczenia ceny na kilogram. Gdybyś wprowadził, byłoby świetnie.
Z kolei do szału doprowadza mnie wciśnięcie ramki: "Mogą Ci się również spodobać" PRZED składem danej karmy. Najpierw chcę wiedzieć, co ona zawiera, a potem szukać czegoś podobnego. No i sam skład w odrębnej zakładce też mnie irytuje. Owszem, zooplus też tak robi, ale tego nie lubię. Wygodniej by było dla mnie, gdyby skład był od razu w opisie. Tak jest w Telekarmie.
Większość karm ma w zakładce najpierw skład, a po nim ewentualnie skład analityczny. Niestety nie wszystkie, niektóre mają najpierw skład analityczny, a w tej samej linijce, jednym ciągiem wypisany skład. Trzeba szukać. To dezorientuje. Lepiej by było wprowadzić jeden schemat: zawsze najpierw skład, po nim skład analityczny i to z linijką odstępu.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw sie 01, 2019 15:19 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Niestety kolejny sklep oferujący przede wszystkim karmę śmieciową. W sumie dla mnie to dobrze ;) ale nie dla zdrowia zwierzaków. Sam sklep:
wizualnie przyjemny.Troszkę bałaganu jest ale to już opisano wyżej. Teksty na blogu mocno komercyjne. Jeden mi się spodobał najbardziej, o karmach bez zboża a niestety u Ciebie w sklepie 90% to karmy zbożowe. Te z ryżem też ;) bo ryż to zboże. W opisach produktów są kłamstwa np. Club 4 łapy gulasz z królikiem i indykiem, w opisie cytuję:
"Zawiera aż do 80% mięsa a w składzie: 80 % mięsa i productów pochodzenia zwierzęcego w kawalkach, szczególnie z kurczaka 27 %, z cielęciny 9 %". Tu nie ma mięsa!
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 930
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pt sie 02, 2019 20:46 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Moi Drodzy,

Bardzo Wam dziękuję za komentarze- to naprawdę bardzo miłe, że chcieliście poświęcić swój wolny czas na przejrzenie strony i wypisanie swoich uwag :) Na pewno wezmę je pod uwagę i wprowadzę pewne zmiany- chociażby porządek w składach produktów (a przeliczenie ceny na kg już mam, znajduje się mniejszą czcionką pod ceną). Co do opisów karm, bazuję na opisach od producentów i traktowałem je jako wiarygodne źródło informacji- może faktycznie nie zawsze tak jest i warto bliżej się temu przyjrzeć.

Jeszcze raz wielkie dzięki!
Pozdrawiam Was serdecznie,

Mikołaj

Mikołaj Zoopers

 
Posty: 4
Od: Sob lip 20, 2019 13:30

Post » Pt sie 02, 2019 20:50 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Widzę, ze dostawa to Geis. Bardzo ich nie lubię, kiepski kontakt z odbiorcą.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10878
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 04, 2019 11:32 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Jesteśmy właśnie w trakcie zmiany kuriera, powinniśmy domknąć formalności w przeciągu dwóch najbliższych tygodni.

Pozdrawiam :)

Mikołaj

Mikołaj Zoopers

 
Posty: 4
Od: Sob lip 20, 2019 13:30

Post » Sob mar 14, 2020 17:28 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

No i jak idzie sprzedaż w sklepie?

Wyspiarz

 
Posty: 12
Od: Pt lis 15, 2019 16:38

Post » Sob mar 14, 2020 19:36 Re: Sklep zoologiczny- prośba o pomoc ! :)

Cen za kilogram nadal nie ma. I "Mogą Ci się również spodobać" nadal jest przed składem. Chyba chodziło o reklamę a nie porady i pracę nad jakością strony.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10611
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości