Hotel dla kotów [Poznań]

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pt gru 28, 2018 13:00 Hotel dla kotów [Poznań]

Zapraszam do kameralnego, domowego hoteliku dla kotów znajdującego się w Luboniu k/Poznania. Każdy gość ma do swojej dyspozycji przestronny boks wyposażony w drapak, kuwetę, 2 legowiska i miseczki. Boksy są wysokie i pozwalają na obserwację okolicy z wysokości. Koty są również wypuszczane pojedynczo na przestrzeń wspólną, a przy sprzyjającej pogodzie na osiatkowany balkon. W domu ani na działce nie ma psów.
Kwestia wyżywienia i opieki jest szczegółowo omawiana i uzgadniana z Właścicielem. Polecamy przywiezienie własnej karmy, żeby zminimalizować stres związany ze zmianą otoczenia, ale istnieje również możliwość wykupienia wyżywienia w hotelu (standardowo na wyposażeniu mamy karmy bezzbożowe np: Catz Finefood, Feringa, Purizon, Cosma).
Hotelik funkcjonuje od niedawna, ale pierwsi goście mieli już okazję pojawić się u nas.
Zapraszam na naszą stronę www: http://hotel.purrfect.pl oraz na https://www.facebook.com/hotelpurrfectpl.

Koci Hotel Purrfect

 
Posty: 2
Od: Pt gru 28, 2018 12:17

Post » Pt kwi 12, 2019 12:36 Re: Hotel dla kotów [Poznań]

moja koleżanka oddała kota do tego hotelu, zwierze po powrocie było bardzo przestraszone i zestresowane. Możliwe, że kociak się po prostu zestresował samą rozłąką ale w hotelu powinni zająć się nim tak aby ten stres zniwelować ...

Marcepanowe

 
Posty: 20
Od: Śro maja 16, 2018 15:56
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 15, 2019 15:40 Re: Hotel dla kotów [Poznań]

Każdym gościem zajmujemy się w sposób indywidualny i robimy wszystko aby ułatwić aklimatyzację w nowym miejscu i zminimalizować stres związany ze zmianą otoczenia – i nie jest to tylko teoria. Nie ignorujemy sytuacji, jeśli jakiś konkretny kot gorzej znosi rozłąkę z właścicielem - jeśli trzeba poświęcamy mu więcej czasu. Jesteśmy w kontakcie z właścicielami kotów, przekazujemy relacje z pobytu kota u nas. Są koty które po kilku godzinach czują się jak u siebie, inne potrzebują trochę więcej czasu. Mimo krótkiego stażu, mogę już powiedzieć, że goście wracają do nas i dostajemy pozytywny feedback. Ciężko odnieść się do zarzutu w poprzednim poście, ponieważ żaden właściciel kota, nie zwrócił się do mnie z tego typu uwagą, a praktycznie każdy gość, który nas w ostatnim czasie odwiedzał, jest zapisany już na następny pobyt wielkanocny/majówkowy lub wakacyjny. Aby powiedzieć cokolwiek więcej, musiałabym znać imię kotka - proszę o wiadomość prywatną.

Koci Hotel Purrfect

 
Posty: 2
Od: Pt gru 28, 2018 12:17
Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość