Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto + sesje foto

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto wrz 04, 2018 22:46 Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto + sesje foto

Witajcie :)

Jeżeli potrzebujecie pomocy w ogarnięciu domowego archiwum zdjęć lub chcielibyście sesję foto kotka, pieska lub swoją to czytajcie dalej ;)

Oferuję następujące usługi:

1. Skanowanie kliszy:
Tak pomyślałam, że skoro mam skaner i skanuję swoje negatywy to mogę zeskanować i cudze :)

Może ktoś chciałby skorzystać? 10 zł za film 36 klatkowy i 8 zł za średni format.
Również skan slajdu - 1 zł/sztukę.
Plus koszty przesyłki zwrotnej.
Skany w dużym formacie. Skanuję profesjonalnym skanerem marki EPSON.

2. Wydruki zdjęć:

a) większe ilości:
Jeżeli zamówicie u mnie zdjęcia to nie zamówicie ich tak jak w labie na automatycznych ustawieniach i korekcjach. Moja usługa różni się tym od labowej, że sama przygotowuję zdjęcia do druku, czyli - każde zdjęcie otwieram, oglądam, oceniam i dostosowuję do wydruku. Na tym etapie nie ma retuszu. Natomiast jest korekcja tonalna o ile jest potrzebna, wyostrzanie dostosowane do wydruku, zmiana rozdzielczości, kadrowanie dostosowane do zdjęcia, a nie automatyczne. W efekcie dostajecie to co jest na zdjęciu tak jak powinno być. Ja nie zmieniam fotografii, nie nadaję im własnego wymyślonego stylu. Po prostu, jeżeli Wam zdjęcia nie wychodzą takie jakbyście chcieli ,to wyślijcie je do mnie, a ja chętnie się nimi zajmę :) lub jeżeli nie możecie się zebrać, żeby zdjęcia ogarnąć to jestem do usług :)
Pracuję na skalibrowanym, profesjonalnym monitorze matki Eizo i współpracuję z profesjonalnym labem dostępnym tylko dla fotografów. Każde zdjęcie, które wysyłam do labu jest więc przygotowane przeze mnie :) Mogę też doradzić i pomóc w nietypowych kwestiach związanych ze zdjęciami.

Usługa przygotowania do druku do 50 sztuk zdjęć to 35 zł. Za każde kolejne 25 zdjęć +15 zł. Oczywiście, jeżeli zdjęć byłoby 53 no to nie będę liczyć kolejnych 15 zł ;)

Do tego doliczacie koszt zdjęć:
10x15 - 0,55 zł/szt
Inne formaty tez są dostępne.

Koszty wysyłki po stronie kupującego.

b) mniejsze ilości:
Jeżeli ktoś by chciał pojedyncze zdjęcia od 1 szt do około 10ciu szt to mogę takie zdjęcia wydrukować na mojej własnej drukarce fotograficznej marki Epson. Tutaj przygotowanie do druku jest w cenie odbitki:
10x15 2 zł
13x18 3 zł
I do tego dochodzi tylko koszt wysyłki do Was, czyli np. list zwykły 2,60 zł.
To jest drukarka fotograficzna, zdjęcia są bardzo wysokiej jakości (lepszej niż w niejednym labie), wydruk na papierze fotograficznym a nie kartce ksero ;)

c) pojedyncze nietypowe zlecenia np duży wydruk:
cena ustalana indywidualnie

3. Wywołanie negatywu + skan:
Mogę również wywołać dla Was negatyw. Niestety nie robię tego sama (dla siebie robię ;) ), muszę taki negatyw oddać do innego niż odbitki fotolabu.
Koszt pojedynczej rolki filmu małoobrazkowego razem ze skanem to 40 zł + przesyłka do Was.
Gdy w zleceniu jest więcej niż jedna rolka to każda kolejna już tylko 20 zł.
Możliwe też wywołanie innego typu filmu, ale cena troszkę będzie się różnić o parę złotych.
Nie ma graniczeń, jeżeli chodzi o wiek kliszy :)

4. Sesja foto:
10% mojego dochodu z sesji po odliczeniu kosztów chciałabym przeznaczyć dla potrzebujących futerek z forum.

Zajmuję się fotografią :) Miałam przyjemność już fotografować siedem kotków forumowych u trzech rodzin. Były to sesje studyjne i domowe. Studyjne, czyli w domu kotów stwarzam warunki studyjne - tło, lampy - i domowe, czyli fotografuję koty w domowych warunkach.
Fotografowałam też 5 własnych kotów i pieski.
Ach i oczywiście ludzi też ;)
Więc, gdyby ktoś chciał sesje to ja jestem chętna :) Dojadę, gdzie trzeba :)
Mogę sfotografować koty w domowych warunkach - cena od 200 zł
Mogę zrobić sesję studyjną - cena od 300 zł
Oraz mogę pójść na spacer z Wami i pieskami też i zrobić zdjęcia plenerowe - cena od 200 zł
Cena będzie różniła się w zależności od ilości modeli do sfotografowania, czasu i ilości zdjęć. Przy tych wyjściowych cenach to 12 zdjęć wydrukowanych oraz na płytce cd.
Do ceny należy doliczyć też koszt dojazdu w obie strony 0,50 gr za 1 km wg google maps.

Działam legalnie. Na wszystkie usługi wystawiam fakturę 8)
Posiadam też studio foto, gdyby ktoś chciał przyjść na sesję foto lub może ktoś potrzebuje zdjęć produktowych to też jestem chętna :)

Pozdrawiam :*

ps. nie fotografuję ślubów i nie robię zdjęć do dowodów :ryk:
Ostatnio edytowano Śro paź 03, 2018 17:34 przez klaudiafj, łącznie edytowano 6 razy
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Od: Czw cze 05, 2014 21:02

Post » Śro wrz 05, 2018 15:29 Re: Skanowanie kliszy :)

Poproszę zdjęcia z sesji mi wydrukować :mrgreen:
Chyba lepszej opcji dla mnie ma :ryk:
Len do potęgi, nie mam czasu/nie myślę by to wydrukować....
Zacznę od sesji kotków. Później ogarnę swoje zdjęcia :1luvu:

Napisz mi ile wyjdzie + wysyłka. A już robię Przelew i czekam na zdjęcia :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Od: Pon gru 22, 2014 21:40

Post » Czw wrz 06, 2018 11:42 Re: Skanowanie kliszy :)

Moli25 pisze:Poproszę zdjęcia z sesji mi wydrukować :mrgreen:
Chyba lepszej opcji dla mnie ma :ryk:
Len do potęgi, nie mam czasu/nie myślę by to wydrukować....
Zacznę od sesji kotków. Później ogarnę swoje zdjęcia :1luvu:

Napisz mi ile wyjdzie + wysyłka. A już robię Przelew i czekam na zdjęcia :1luvu:

O rany julek! Pierwszy klient :mrgreen: :ryk: Zdjęć do druku nie musisz mi wysyłać 8) Napisz proszę jaki format zdjęć byś chciała :)

klaudiafj

Post » Czw wrz 06, 2018 13:22 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto

Uzgodnione :ok: :mrgreen:
Obrazek

Moli25

Post » Czw wrz 06, 2018 18:19 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto

Klaudia a takie jakieś wakacyjne fotki też możesz wydrukować? Bo ja jutro jadę na urlop i po powrocie pewnie będę miała trochę tego :d dostarczylabym Ci osobiście na pendrivie :) ja zawsze wszystkie zanosze dobfotografa bo lubię je mieć fizycznie w albumie ale po co mam nosić gdzies do druku jak mogę u "swoich" :d

Lakina

Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Czw wrz 06, 2018 19:44 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto

Lakina pisze:Klaudia a takie jakieś wakacyjne fotki też możesz wydrukować? Bo ja jutro jadę na urlop i po powrocie pewnie będę miała trochę tego :d dostarczylabym Ci osobiście na pendrivie :) ja zawsze wszystkie zanosze dobfotografa bo lubię je mieć fizycznie w albumie ale po co mam nosić gdzies do druku jak mogę u "swoich" :d

Jasne, że tak :) Ja osobiście też fotografie kadruję, nie tak, że robi to automat i sama przygotowuje je do druku :)

klaudiafj

Post » Nie wrz 23, 2018 18:17 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto

Dotarły do mnie wszystkie. Idealne :1luvu:
I gratisy są :oops:. Klaudia dziękuję bardzo.
Polecam bardzo usługi Klaudi, zawsze z sercem pracuje :1luvu:
Obrazek

Moli25

Post » Pt wrz 28, 2018 11:03 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto

Moli25 pisze:Dotarły do mnie wszystkie. Idealne :1luvu:
I gratisy są :oops:. Klaudia dziękuję bardzo.
Polecam bardzo usługi Klaudi, zawsze z sercem pracuje :1luvu:

Dziękuję :1luvu:

klaudiafj

Post » Pt wrz 28, 2018 22:25 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto

A ja też bym mogła ? Podesłałabym parenaście albo kilkanaście zdjęć z wakacji tudzież zwierzęcych, które ekhm... zanoszę do zakładu od czerwca zeszłego roku i donieść nie mogę.
Papier matowy czy błyszczący ? Czy jest możliwy drobny retusz ?

Chikita

Od: Śro cze 28, 2017 18:05

Post » Pt wrz 28, 2018 22:35 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto

Chikita pisze:A ja też bym mogła ? Podesłałabym parenaście albo kilkanaście zdjęć z wakacji tudzież zwierzęcych, które ekhm... zanoszę do zakładu od czerwca zeszłego roku i donieść nie mogę.
Papier matowy czy błyszczący ? Czy jest możliwy drobny retusz ?

Jasne, że tak :)
Papier matowy, błyszczący, jedwabny i perłowy do wyboru - choć perłowy dużo droższy :)
Jest możliwy retusz :)

klaudiafj

Post » Pon lis 26, 2018 23:09 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto + sesje foto

Oj kusisz... Sesja kocich futer... Mmm... Mruuu... Może pomyślimy... :D Miau!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711

Nul

Od: Śro lis 02, 2016 17:23

Post » Śro lis 28, 2018 11:56 Re: Skanowanie kliszy :) i inne usługi foto + sesje foto

Nul pisze:Oj kusisz... Sesja kocich futer... Mmm... Mruuu... Może pomyślimy... :D Miau!

:) Oczywiście nie mówimy tutaj o zdjęciach z serii Brzydkich Zdjęć na moim wątku :ryk: :ryk: :ryk:

klaudiafj