wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym www.zo

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pt mar 02, 2018 13:12 wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym www.zo

Zapraszamy do sklepu internetowego www.zoopaczka.pl znajdziesz u nas wszystko czego twój Kot potrzebuje :D

Zoopaczka

 
Posty: 3
Od: Pt mar 02, 2018 13:02

Post » Pt mar 02, 2018 13:28 Re: wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym ww

drogo
i dostawa bardzo droga -16 zł za zamówienie do 30 kg
a powyżej 30 kg następne 16 zł
a darmowa dopiero od 200 zł ( ale tez tylko 30 kg jest wtedy darmowe)

nie można płacić przy odbiorze, tylko trzeba zapłacic wczesniej (przed wysyłką towaru)


i mnóstwo rożnych zastrzeżeń typu
UWAGA !! W przypadku nie odebrania przez Klienta przesyłki, ponosi on koszty wynikłe z wysyłki oraz zwrotu paczki.

albo takie
Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w czasie do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, oraz skompletowania zamówienia

czyli dostawa może i trwać miesiąc?

a jakie są plusy sklepu?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27075
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 02, 2018 13:57 Re: wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym ww

śledząc posty użytkownika Patmol widzę, że robi każdemu antyreklamę oprócz jednego sklepu..... Czy to nie dziwne??
Zapraszamy do sklepu, ceny mamy na rynku Polskich sklepów internetowych bardzo dobre i szybką dostawę oraz czas realizacji zamówień.

Zoopaczka

 
Posty: 3
Od: Pt mar 02, 2018 13:02

Post » Pt mar 02, 2018 14:58 Re: wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym ww

a jaki ja sklep reklamuję? 8O
pewnie mięsny w swoim mieście :mrgreen:

co konkretnie macie w dobrej cenie?
i 3 dni robocze (lub dłuzej) to jest ta superszybka dostawa?

a jakaś konkretna merytoryczna odpowiedz tez będzie?
czy tylko zarzuty z księżyca?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27075
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 02, 2018 15:34 Re: wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym ww

Uuuuuuuu........... :?
Niefajna odpowiedź. Zniechęcająca do zakupów.
Można było zareklamować w odpowiedzi karmy, bo w ofercie jest kilka niezłych, jednej jeszcze moje nie próbowały, wyszczególnić kilka plusów sklepu.
Sklepów internetowych z karmami jest od groma.

To co napisała Patmol, to nie zarzuty, tylko merytorycznie wyszczególnione minusy.
Ceny oscylują mniej więcej na tym pułapie, co w innych sklepach. Te karmy, które ja przeważnie kupuję są akurat tutaj droższe.
I nie, nie zaopatruje się tylko w jednym sklepie :wink: .
Brak płatności za pobraniem i darmowa przesyłka od 200 zł, to dla mnie bardzo istotne minusy.
Zamiast się Sklepie urażać, może warto się zastanowić nad zdaniem klienta.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pt mar 02, 2018 19:35 Re: wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym ww

Zoopaczka pisze:śledząc posty użytkownika Patmol widzę, że robi każdemu antyreklamę oprócz jednego sklepu..... Czy to nie dziwne??
Zapraszamy do sklepu, ceny mamy na rynku Polskich sklepów internetowych bardzo dobre i szybką dostawę oraz czas realizacji zamówień.

Ta odpowiedź w formie ataku od razu mnie do sklepu zniechęciła.
Szukam zawsze tańszych, przyjaznych, życzliwych sklepów. Mając DT i sporą gromadkę kotów podwórkowych pod opieką to ważne.
Logując się na miau ze swoimi propozycjami wiecie ,że tutaj sporo DT i karmicieli. Chyba wiecie, chyba zapoznaliście się z tematami?!

Na uwagi Patmol, spodziewałabym się załagodzenia tematu, przedstawienia swych ofert, jakiś promocji, zachęty...
A nie bezczelnego ataku i sugestii poniżej pasa.
Ja akuratnie z Patmol się zgadzam. W każdym temacie. Co na mnie znajdziecie?
Ceny rewelką nie są. Koszty zamówienia "bezpłatnego" tym bardziej. Nie zawsze jako DT mogę sobie na 200 zeta pozwolić jako jednorazowe wydanie. A 16 złoty od wysyłki to 5 kilo nerek dla moich bezdomniaków. Żwirek, używam Benka niebieskiego, jest drogi w porównaniu do innych ofert internetowych. Rozpatrzyłam te 25 i 10 litrów. Brakuje mi też czystości informacji ofertowych. Jak wchodzę na tego przykładowego Benka to opcje inne litrowo nie wyświetlają się pod jednym tematem, tylko muszę je sobie szukać. A bystra w tym nie jestem i drażni mnie grzebanie. Czasu też mi szkoda. Tym bardziej, że widząc cenę nie mam nadziei większej na lepsze przy mniejszej wersji.Inne produkty mają to samo.Jako uwagę zamieszczę, że 25 litrów w różnych sklepach kupuję poniżej 50 złotych. A 10 litrów coś około 20. Więc u was jest dużo drożej. Do tego należy doliczyć te 16 zeta to mogiła. Dla mnie.
O reszcie zmilczę.
Deczko pokory kochani. My tutaj mamy sporo kotów i sporo doświadczenia w cenach, usługach...I pójdziemy tam gdzie jest taniej i łatwiej. Tam gdzie za swoje uwagi nie zostanie nikt obrażany i posądzany o kryptoreklamę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 12, 2018 18:49 Re: wszystko dla kota w internetowym sklepie zoologicznym ww

Zerknęłam pod kątem swoich i cóż mogę powiedzieć: drogo i nie ma nic co kupujemy.
Nie podobają mi się opisy karm weterynaryjnych. Dwa słowa na krzyż.

Psi dział: łańcuchy dławiące i kolczatki :strach: brutalna prawda jest taka, że żaden szanujący się sklep nie sprzedaje już takich "akcesoriów".

Chikita

 
Posty: 6300
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości