Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto lip 25, 2017 20:43 Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

http://www.kocihotelik.pl Zaprasza ogoniastych:)

Zapewniamy czułą, troskliwą opiekę 24h/ dobę.

Zapraszamy do domowego hotelu dla kotów, który usytuowany jest na warszawskich Włochach, bardzo blisko Okęcia (w okolicy wiele parkingów lotniskowych dla osób wylatujących z kraju)

Nasz hotel zajmuje całe poddasze domu jednorodzinnego, w którym mieszkamy.

Dla kotów przygotowaliśmy osiem odrębnych, przestronnych pomieszczeń o powierzchni od 5 do 7 m2, wyposażonych w drapaki, półki do skakania, posłania, kuwety i zabawki) oraz pomieszczenie wspólne, gdzie nasi podopieczni mogą skakać, bawić się oraz wypoczywać na dużych drapakach oraz wygodnych fotelach.

W celu zmniejszenia stresu i łatwiejszej aklimatyzacji w pomieszczeniu głównym podczas pobytu kotów przez cały czas działa dyfuzor z kocimi feromonami.
Atrakcyjne ceny:
*Doba z wyżywieniem już od 35zł
* Doba z wyżywieniem własnym 30zł
*Za każdego następnego kotka przebywającego w tym samym pomieszczeniu tylko 20zł z wyżywieniem / 15zł z wyżywieniem własnymW celu uzyskania więcej informacji zapraszam na naszą stronę:
http://www.kocihotelik.pl


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KociHotelik

 
Posty: 14
Od: Wto lip 25, 2017 20:17

Post » Śro lip 26, 2017 15:56 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Hotelik jest prowadzany w formie działalności gospodarczej? Nie mogę znaleźć nazwiska i imienia osoby/osób prowadzących ten hotelik. Poproszę także o numer z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej RP, bo ułatwi to zorientowanie sie kto konkretnie i jak dawno prowadzi hotelik.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 24123
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 26, 2017 18:44 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Tak, oczywiście. Prowadzę go jako firma Kotel Blanka Trzcińska. Hotel został dopiero co otwarty, co oczywiście można z łatwością sprawdzić w CEIDG.
Pozdrawiam Serdecznie.

KociHotelik

 
Posty: 14
Od: Wto lip 25, 2017 20:17

Post » Pt lip 28, 2017 19:36 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

PROMOCJA!
.
Dla osób wylatujących na wakacje posiadamy miejsce parkingowe na terenie ogrodzonej posesji GRATIS. Zostawiasz kotka i nie musisz się już troszczyć o parking lotniskowy *

*promocja ograniczona, proszę o wcześniejszy kontakt z zapytaniem czy miejsce jest dostępne w wybranym przez Państwa terminie wyjazdu.

KociHotelik

 
Posty: 14
Od: Wto lip 25, 2017 20:17

Post » Pt lip 28, 2017 20:17 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Dziękuje za informację. Czyli to pierwszy miesiąc hotelu. Są już jakiś goście?

Mnie ciekawi, chociaż to może nie ten wątek, i nie chciałabym zaśmiecać, jak wygląda taki koci dzień w hotelu. Jak często ktoś zachodzi do kota i jak długo bawi sie z kotem, jak często sa posiłki itd. Czyli jak to praktycznie wygląda.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 24123
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lip 28, 2017 22:30 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Szanowna Pani,
Dla nas minął dopiero tydzień od otwarcia naszego hotelu, wcześniej samo miejsce było aranżowane i urządzane. Do tej pory dochodzą do nas zamówione interaktywne zabawki oraz cały czas zastanawiamy się jak jeszcze urozmaicić to miejsce dla naszych podopiecznych i wszystkie pomieszczenia będą się jeszcze na pewno zmieniać:)

Do dnia dzisiejszego mieliśmy jednego, weekendowego gościa, który podczas tak krótkiego pobytu ku naszej uciesze bardzo szybko się zaaklimatyzował. :) Oczywiście wiemy, że mogło się tak stać przede wszystkim dzięki temu, że nie miał wokół siebie innej kociej konkurencji, ale i tak byliśmy mile zaskoczeni:)

Jesteśmy świadomi tego, że koty to stworzenia bardzo terytorialne i nagła zmiana miejsca zamieszkania oraz odseparowanie ich od właścicieli może powodować wielki stres, ale właśnie temu chcielibyśmy najbardziej przeciwdziałać i stworzyć warunki, w których koty mogą w spokoju i dobrej kondycji psychicznej czekać na powrót swoich właścicieli. Dlatego właśnie w pomieszczeniu głównym przez cały okres pobytu będzie działać dyfuzor z kocimi feromonami, które w znacznym stopniu łagodzą stres, a my jako opiekunowie także nie będziemy bierni i będziemy starać się zapewnić naszym podopiecznym dużą dawkę zabawy, ruchu oraz czułości, której potrzebują.

Co do funkcjonowania samego hotelu, to z założenia mając osiem pomieszczeń, każdy kot będzie miał co najmniej godzinę czasu na pobyt we wspólnym pomieszczeniu (nie chcemy wypuszczać nieznających się kotów na wybieg razem-chyba że za wspólnym przyzwoleniem wszystkich właścicieli - z uwagi na możliwe konflikty.), i co za tym idzie główne skupienie naszej uwagi na nim, czyli wg wieku, temperamentu i chęci - zabawę, przytulanie i głaskanie lub pozwolenie odkrywania i penetracji pomieszczenia samemu:) Koty nie będą siedzieć samotnie, bez naszego towarzystwa w swoich pomieszczeniach. Będzie im poświęcana ciągła uwaga w czasie dnia.

Jako, że nie zakładamy na samym wstępie całkowitego obłożenia,to ten czas, który koty będą mogły biegać swobodnie będzie na pewno proporcjonalnie dłuższy. Nasz pierwszy lokator miał do dyspozycji całe pomieszczenie i jedynie na czas spania był zamykany w swoim"boksie".

Jeśli chodzi o posilki, to w tej kwestii nie ustalamy swoich zasad i dostosowujemy się do pór karmienia, do jakich przywykł kot we własnym domu. Wywołując stres związany z przeprowadzką, nie chcemy go pogłębiać ustalając jeszcze sztywne godziny karmienia. Chociaż oferujemy spory wybór karm suchych i mokrych w cenie pobytu, to również zgodnie z wolą właściciela możemy karmić jego pupila inną karmą pozostawioną przez niego, surowym lub gotowanym mięsem, lub inną karmą zamówioną przez nas wg obopólnych ustaleń.

Pozdrawiam Serdecznie.

KociHotelik

 
Posty: 14
Od: Wto lip 25, 2017 20:17

Post » Pon lip 31, 2017 16:07 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Całkiem przez przypadek tu trafiłem. Mam niedaleko więc na długi weekend "podrzucę" Pani swego Rudzika i Wasyla. Po 20 sierpnia opiszę swoje /kotów/ wrażenia z pobytu.

1andrzej

 
Posty: 7
Od: Pon lip 31, 2017 15:38

Post » Wto sie 15, 2017 21:41 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Dziękujemy za dużą dozę zaufania wobec naszych usług:) Rudzik oraz Wasyl Pana Andrzeja oraz reszta naszych cudownych wspaniałości miewa się bardzo dobre podczas nieobecności właścicieli. Przedstawiam krótką fotorelację z sierpniowych pobytów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

KociHotelik

 
Posty: 14
Od: Wto lip 25, 2017 20:17

Post » Nie sie 27, 2017 16:55 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Koty już dawno w domu. Zadowolone /i ja też/. Można śmiało polecić ten hotel. Swoją drogą zawsze mnie zastanowiło dlaczego zawsze po jakimś dłuższym rozstaniu najpierw mnie radośnie witają a potem się obrażają na dwa dni i udają, że nie istnieję.

1andrzej

 
Posty: 7
Od: Pon lip 31, 2017 15:38

Post » Śro wrz 06, 2017 15:02 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Poproszę o adres i nr telefonu.

Sylwia_Radomska

 
Posty: 6
Od: Śro wrz 06, 2017 14:57

Post » Wto wrz 19, 2017 10:25 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Wszystkie dane teleadresowe podane są na naszej stronie Internetowej:) http://www.kocihotelik.pl/kontakt

Nasz hotelik funkcjonuje już pełną parą. Podczas na prawdę "gorącego" okresu wakacyjnego odwiedziło nas wielu cudownych, futrzastych i rozmruczanych gości. Paru z nich zawitało do nas także ponownie podczas wrześniowych weekendów i wyjazdów, także możemy stwierdzić, że hotel podoba się nie tylko samym kotom, ale również ich właściciele byli zadowoleni ze współpracy:)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

KociHotelik

 
Posty: 14
Od: Wto lip 25, 2017 20:17

Post » Sob paź 07, 2017 12:25 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Pytanie do forumowiczów o wiecej opinii, czy ktoś jeszcze korzystał z tego miejsca.
Ja rozumiem że właścicel reklamuje się (i chwała mu za to) tutaj ale chciałbym poznać trochę wiecej niezależnych opinii :)
Wszyscy wiemy, że chcemy naszemu futrzakowi zapewnić najlepszą opiekę stąd moje pytanie.

veljarek

 
Posty: 10
Od: Nie lis 22, 2015 21:23

Post » Nie lis 05, 2017 10:53 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Jaki może być koszt pozostawienia 2 kotek i jednej suczki na około 10 dni w takim hotelu?

noora

 
Posty: 17
Od: Pon lut 09, 2015 20:48

Post » Czw lis 09, 2017 9:33 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

noora pisze:Jaki może być koszt pozostawienia 2 kotek i jednej suczki na około 10 dni w takim hotelu?


Raczej trudno będzie znaleźć hotel dla kotów i piesków w jednym miejscu.
Jeżeli chodzi o hotel dla kotów, to np tutaj: http://www.hoteldlakotow.pl/
Hotel dla piesków: http://dogstation.pl/

banka

 
Posty: 23
Od: Czw lip 24, 2014 10:20

Post » Pt sty 05, 2018 23:18 Re: Hotel dla Kotów WARSZAWA Włochy, Okęcie

Niestety zdarzyło mi się nieco zapomnieć o tym forum, czego na prawdę bardzo żałuję.

Nasz hotelik jednak działa nadal pełną parą. W okresie świąteczno-noworocznym pracowaliśmy na pełnych obrotach, starając się żeby wszystkie kotki wyjechały od nas zadowolone. Wszystkie zostaną też w naszych serduchach, bo każdy z osobna był wyjątkowym gościem:)

Na przełomie listopada i grudnia gościliśmy również dwie bidy odebrane w intwerencji przez OTOZ Animals. Podczas niespełna miesiąca nabrały u nas sporo zaufania do ludzi i teraz czekają już na swoje stałe miejsce w domu tymczasowym. https://www.facebook.com/OTOZ.Warszawa/?hc_ref=ARSiCYyht8wZplsWGvjbnIxIpjozlK63FKYNpumDymOYEDpMAwQRKEcaSW6mlU5mR1Q Milka i Kitek na prawdę dwa cudowne koty, energiczne, grzeczne, miziaste, załattwiające się do kuwety...Zasługują na cudowny, ciepły dom...


Zapraszam na naszą stronę facebookową https://www.facebook.com/KociHotelik, gdzie myślę, że szybciej uda się uzyskać opinie, o naszych usługach, tam też zamieszczamy aktualne zdjęcia naszych podopiecznych.
Dla nas najlepszą rekomendacją jednak i tak są koty, które powracają (często wielokrotnie) do naszego hoteliku, pomimo niezbyt długiego stażu firmy. :)

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu: kontakt@kocihotelik.pl

KociHotelik

 
Posty: 14
Od: Wto lip 25, 2017 20:17

[następna]Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości