Przewóz kota za granice

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto lut 14, 2017 12:56 Przewóz kota za granice

Witam

Wraz z chłopakiem chcemy wyjechać do UK na dłużej, chcielibyśmy ze sobą zabrać naszego kotałke ze sobą i tu pytanie do Was jak najlepiej zwierzaka przetransportować? Wiem, że takimi usługami zajmują się nawet firmy kurierskie i chyba są specjalne firmy przewozem zwierząt się zajmujące. Może znajdzie się na forum ktoś kto był w podobnej sytuacji? Chodzi mi przede wszystkim o bezpieczeństwo mojego kota :201461

megamon

 
Posty: 1
Od: Wto lut 14, 2017 12:48

Post » Śro lut 15, 2017 8:45 Re: Przewóz kota za granice

Polecam Linora :)
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9370
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lut 15, 2017 13:23 Re: Przewóz kota za granice

Jechalam dwa razy z kotem, po podróży w październiku 2016 nie powierzyłabym swojego pupila żadnej firmie transportowej, moim zdaniem bezpieczniej jest jechać z kotem. Tym razem wykupiłem w firmie przewozach door to door miejsce dla kota, dlatego jechał ze mną w kabinie nie na pace. Na pace w klatce kennelowej usługa jest o połowę tańsza, ale nie polecam.

PearlRain

 
Posty: 6184
Od: Pt gru 11, 2009 12:06
Lokalizacja: Duża Wyspa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości