Więcej holistycznej karmy!

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Czw lut 02, 2017 10:59 Więcej holistycznej karmy!

Hey, znacie temat holistycznych karm dla zwierząt? Jak wiadomo są to pokarmy bezzbożowe, które w zasadzie eliminują wszelkie szkodliwe składniki typu soja, pszenica czy kukurydza. Na rynku dostępne są już też dostępne pokarmy bazujące na składnikach hipoalergicznych oraz bez sztucznych ulepszaczy lub GMO, co ma szczególne znaczenie dla kotów cierpiących na alergię i choroby. Dość popularne w tej kategorii są karmy GreenPantry, które już od dłuższego czasu kupuję i jak do tej pory nie mam żadnych problemów z moim Wackiem (tak, tak nazwałem mojego kocura, zboczuchy :mrgreen: ). Udało mi się dotrzeć do nowego źródła takich karm, może komuś się przyda choćby dla porównania cen - sprawdźcie tutaj w dziale Dla Zwierząt.

CatMasta

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Wto mar 22, 2016 9:18



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości