Super promocja Urine OFF

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon sty 30, 2017 19:03 Super promocja Urine OFF

Od zawsze największym powodem frustracji wśród właścicieli zwierząt towarzyszących jest trudność w usuwaniu plam moczu z powierzchni domu i otoczenia

Plamy moczu oraz nieprzyjemne zapachy są absolutnie na 1 miejscu wśród problemów dotyczących właścicieli zwierząt towarzyszących.

Urine Off przynosi rozwiązanie na uciążliwe plamy, również te zastarzałe.

Ale, pamiętaj! Brak prawidłowej lokalizacji plam jest przyczyną niepowodzeń w ich usuwaniu.
Jeśli używasz Urine Off i cały czas masz wrażenie że wyczuwasz zapach moczu – Użyj do lokalizacji plamy latarki Urine Off. Zaświeć w ciemnym pomieszczeniu. Kryształki moczu w świetle latarki będą świeciły jaskrawo.

Urine Off nie maskuje plam(!), Urine Off usuwa ich przyczynę – rozkłada kryształy kwasu moczowego we wszystkich warstwach do których dociera.
Tradycyjne odplamiacze usuwają składniki moczu, ale nie niszczą jego podstawowego komponentu – kwasu moczowego.

Większość domowych środków do czyszczenia plam pochodzących z moczu tylko maskuje nieprzyjemne zapachy lub też usuwają je tylko na jakiś czas.


W przeciwieństwie do nich, Urine Off „zjada” proteiny oraz kryształy kwasu moczowego usuwając tym samym przyjazne rozwojowi bakterii środowisko.

Urine Off całkowicie usuwa plamy i nieprzyjemne zapachy poprzez eliminację głównego składnika moczu, jakim jest kwas moczowy.
Zajrzyj do na nas http://WWW.e-animal.pl

eanimal

 
Posty: 1
Od: Pon sty 23, 2017 11:22Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość