ŁÓDŹ - Kocia niania

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Nie lis 20, 2016 15:45 ŁÓDŹ - Kocia niania

Jestem 21-letnią studentką, posiadaczką wspaniałego kota i psa, mam też kontakt z wieloma innymi zwierzętami od lat i doświadczenie w opiece nad nimi. Chętnie (i rzetelnie) więc zajmę się Twoimi kotami, gdy wyjedziesz na parę dni, weekend, coś Ci wypadnie a nie masz z kim swoich futerek zostawić.

Sama mam kota, więc doskonale wiem jak to jest, gdy prosisz żeby ktoś dał mu taką i taką karmę, a on sam decyduje co da kotu... Kot ma alergię pokarmową i nie może czegoś jeść? Kot ma problem z nerkami i potrzebuje odpowiedniej karmy? Kot ma trochę za dużo tłuszczyku i nie można mu dawać zbyt dużych porcji/dokarmiać smakołykami? Wszystkie takie sytuację uszanuję i dostosuję się do zaleceń właściciela. Bez problemu też zajmę się chorym zwierzęciem, podam lekarstwa. Posprzątam skrupulatnie kuwetę, wyczyszczę kota i otoczenie w razie jakiegoś "wypadku przy pracy" (kocie biegunki też już mam za sobą) ;). Ale również z wielką chęcią spędzę z kotem trochę czasu, pobawię się z nim, dopieszczę, aby nie czuł się taki samotny. Dostosuję się do wszelkich Twoich próśb.

Prywatnie interesuję się kotami i ich psychiką, prowadzę bloga na temat kotów i w przyszłości planuję jakieś dalsze dokształcanie się, np. w postaci kursu.

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest przychodzenie do kota zamiast zabierania go do siebie, aby zwierzaka nie stresować. Posiadam prawo jazdy. Mogę przychodzić raz dziennie, może to być dwa razy - kwestia dogadania się.

fillmeout

Avatar użytkownika
 
Posty: 63
Od: Nie maja 29, 2016 17:20

Post » Czw lis 24, 2016 13:50 Re: ŁÓDŹ - Kocia niania

fajna oferta
podnoszę. Święta idą!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro mar 29, 2017 11:21 Re: ŁÓDŹ - Kocia niania

Dobrze wiedzieć, że taka opcja jest :)

szopenowaasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 19
Od: Śro lis 02, 2016 8:10
Lokalizacja: Łódź




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości