Osiatkowanie balkonu Kraków! Ekipa która to zrobi w rozsądne

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Czw wrz 22, 2016 22:04 Osiatkowanie balkonu Kraków! Ekipa która to zrobi w rozsądne

Witam Was:-) Przychodzę dziś do Was z pytaniem czy ktoś z Was zna ekipę która osiatkuje balkon w Krakowie w rozsądnej cenie....

Szpunica

 
Posty: 1
Od: Czw wrz 22, 2016 21:52

Post » Pt wrz 23, 2016 11:24 Re: Osiatkowanie balkonu Kraków! Ekipa która to zrobi w rozs

Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Śro wrz 28, 2016 19:04 Re: Osiatkowanie balkonu Kraków! Ekipa która to zrobi w rozs

Linarem siatkowalo mi wprawdzie okna,nie balkon-nie mniej polecam :D
Za dwa okna policzyli mi 300zl.
Za osiatkowanie nietypowo wysokiego balkonu oszacowali 450zl.
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw wrz 29, 2016 16:24 Re: Osiatkowanie balkonu Kraków! Ekipa która to zrobi w rozs

Siemka. Jeżeli chodzi o osiatkowanie balkonu to polecam stronę siatkidlakota.eu na której jest ogromny wybór siatek jednak siatkę trzeba założyć samemu co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy a założenie takiej siatki nie jest trudną rzeczą.

wisniarobson

 
Posty: 1
Od: Czw wrz 29, 2016 16:11

Post » Sob paź 15, 2016 19:36 Re: Osiatkowanie balkonu Kraków! Ekipa która to zrobi w rozs

Ja tylko dodam, że obecnie mamy jesienną promocję i rabat 20% na wszystkie siatki :D

Obrazek

Grupa B2

 
Posty: 18
Od: Pon mar 09, 2015 14:57




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości