Test Ściółki Velti

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Śro sie 10, 2016 19:54 Re: Test Ściółki Velti

no to czekamy na wprowadzenie na rynek ...
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2203
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Sob sie 13, 2016 15:03 Re: Test Ściółki Velti

ilovecats pisze:Zalogowałem się w dniu dzisiejszym. [...]
Przy przeglądaniu forum.miau.pl zobaczyłem temat testowania nowego produktu.
Skontaktowałem się bezpośrednio z firmą Velti z prośbą o przesłanie mi ich nowego produktu. Zostałem bardzo miło obsłużony i najważniejsze, że towar do testu dostałem za darmo :)

Szkoda, ja się kontaktowałam przez pw z pytaniem, czy w ramach testów firma Velti nie przekazałaby trochę żwirku fundacji opiekującej się kotami w zamian za opinię kilkunastu kotów ;) ale sprawa utknęła u prezesa i niestety ściółki nie otrzymaliśmy.
Nic, pozostaje czekać aż produkt będzie dostępny w sklepach, skoro ma być konkurencyjny wobec żwirków derwnianych to pewnie i tak się skusimy.

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 13, 2016 13:44 Re: Test Ściółki Velti

Przesyłkę dostałam już spory czas temu.
Jako opiekunka 5 kotów i zwolenniczka żwirku bentonitowego zbrylającego się w ty roku testuję żwirki drewniane. Pierwszy raz, bo po prostu miałam taką okazję, a teraz gdyż okazało się, ze mmoje futra korzystają z kuwety z drewnianym żwirem. Może nie tak intensywnie jak z bentonitowych, ale ku mojemu zdziwieniu korzystają.
Ten żwirek jest ich ulubionym, gdyż korzystają regularnie codziennie.Z wcześniejszych raz na dwa, trzy dni. Więc będę go kupowała, choć niestety przy sprzątaniu raz na dobę, jeśli jest wykorzystany przez więcej niż jednego kota, to jest intensywny zapach moczu, a wręcz amoniaku. Może swoje dolożyły upały.

Czy wiadomo już jak się nazywa, w jakiej jest cenie i gdzie jest dostępny?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 14, 2016 10:11 Re: Test Ściółki Velti

Witam, to jest żwirek ze słomy, nie drewniany. I będzie występował właśnie pod tą nazwą :) Jeszcze chwilka cierpliwości i produkt pojawi się w najlepszych sklepach zoologicznych, ewentualnie będzie możliwość zakupu bezpośrednio od Nas.

Pozdrawiam
Białan Rafał

Velti

 
Posty: 15
Od: Czw cze 16, 2016 9:18

Post » Wto paź 04, 2016 9:59 Re: Test Ściółki Velti

Zapraszam na naszą oficjalną stronę na FB :)
https://www.facebook.com/VeltiLittlePets/
Pozdrawiam
Białan Rafał

Velti

 
Posty: 15
Od: Czw cze 16, 2016 9:18

Post » Pt paź 07, 2016 22:16 Re: Test Ściółki Velti

A szukacie jeszcze testerów? Bo koty z Fundacji Miasto Kotów (Piotrków Tryb.) czekają...

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 30, 2016 9:41 Re: Test Ściółki Velti

Witam,
Etap testowania ściółki został już zakończony. Zachęcamy do szukania naszych produktów w sklepach zoologicznych oraz zakupów na allegro.
http://allegro.pl/zwirek-ze-slomy-8l-ek ... 96858.html :D

Velti Little Pets

 
Posty: 2
Od: Wto lis 29, 2016 15:15

Post » Śro lip 19, 2017 11:26 Re: Test Ściółki Velti

Ja widziałam ten żwirek, o którym tutaj mowa stancjonarnie. Kosztowała chyba dychę za 8 litrów więc dość tanio. Czy ktoś może się (poza producentem) wypowiedziec o nim?

emkeja

 
Posty: 10
Od: Pt kwi 14, 2017 14:15

Post » Pt lip 21, 2017 13:43 Re: Test Ściółki Velti

Ja mam pierwsze opakowanie. Pelet się nie zbryla, ale tez koty go nie roznoszą po mieszknaiu. Neutralizueje zapach, jest ekologiczny ( o ile jest to dla Ciebie w ogole istatna informacja).

miauur

 
Posty: 10
Od: Wto kwi 18, 2017 9:08

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości