Piękne domki dla kotów - Taily

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pt cze 10, 2016 1:35 Piękne domki dla kotów - Taily

Cześć :)

Chcieliśmy się przywitać z wszystkimi kociarzami i przedstawić Wam nasze domki dla kotów, które możecie zobaczyć na http://www.taily.pl. Jesteśmy młodym startupem, a w projektowanie i produkcję mebli wkładamy całą swoją duszę.

Kochamy zwierzaki, mamy 2 piękne dziewczyny, miss Palucha i miss Celestynowa :) Trochę chorowite były kocurki ale obecnie już doszły do siebie, kochamy je bardzo co często wykorzystują :) Więcej o nas możecie przeczytać tutaj: http://taily.pl/o-nas/

Istniejemy od niedawna, postanowiliśmy spróbować własnych sił, dlatego chętnie usłyszymy uwagi wszystkich kocich miłośników odnośnie naszych mebli czy tego jakie mebelki Wam się podobają lub czego Wam brakuje (zastanawiamy się nad rozszerzeniem oferty o półki dla naszych pupili, leżanek czy misek na wodę/jedzenie). Dla wszystkich osób z forum Miau.pl oferujemy też 10% zniżki na całe zamówienie, wystarczy w koszyku wpisać kod "miaupl".

Postanowiliśmy też, że 3% z każdego zakupu w sklepie Taily.pl trafi do potrzebujących zwierzaków. Chcemy cyklicznie (np. co miesiąc, dwa), wybierać fundacje, schroniska, czy akcje na które będziemy przekazywać środki. Jako, że dopiero startujemy, nie mamy wybranego pierwszego partnera dla którego przekażemy środki. Chętnie usłyszymy Wasze propozycje! 2 nasze domki możecie obecnie zobaczyć w Miau Cafe w Warszawie, które przekazaliśmy za darmo (dodatkowe 3 domki były przekazane podczas kampanii crowdfundingowej na wspieram.to podczas zbierania środków na uruchomienie kawiarni).

Przesyłka kurierem jest obecnie darmowa. Do mebla dołączana jest także super poduszka do wyboru. Na meblu możecie także umieścić imię swojego kociaka! Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu - http://www.taily.pl, kontakt z nami na kontakt@taily.pl oraz śledzenie naszego profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/Tailymeble/

Pozdrawiamy,
Asia i Paweł wraz z Fisią i Tygrysią

Taily.pl

 
Posty: 3
Od: Pt cze 10, 2016 0:44

Post » Sob cze 11, 2016 7:13 Re: Piękne domki dla kotów - Taily

Witajcie
Domki są śliczne i te kolory :1luvu:
Jako uwagę mogę zgłosić tylko...cenę. Wiem, są na pewno tego warte . Do tego trwałe i pięknie w domu wyglądające. Ale patrząc z perspektywy przeładowanego Domu Tymczasowego to nawet po zniżce nie dostępne dla nas wielu. To taka luźna uwaga. Może sprzedaż ratalna albo co? :wink:
Mając do wyboru prześliczny domek czy żarcie i weta wiadomo co DT wybiorą.
Swoją drogą jak by one (domki) wytrzymały jakby kilkadziesiąt kotów było jego użytkownikami :wink: To byłby sprawdzian naturalnie naturalny :lol: U mnie wsio jest zdarte na amen.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 11, 2016 7:13 Re: Piękne domki dla kotów - Taily

Ale piękne domki!

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Pon cze 13, 2016 22:49 Re: Piękne domki dla kotów - Taily

Bardzo się cieszymy, że domki Wam się podobają! Zdajemy sobie sprawę, że domki są trochę droższe, ale są naprawdę śliczne i solidne, każdy waży ok 10 kg. Wierzymy więc, że wytrzymają napór nawet kilkudziesięciu kociaków :) Do tego mięciutka poduszka jest w cenie, oferujemy wysyłkę kurierem za darmo, zdecydowaliśmy się przekazywać część środków na kociaki, a czasem dochodzą koszty płatności gdy Klient płaci kartą (nie licząć kosztów obsługi sklepu, reklamy, serwera etc.)

ASK@, napiszę do Ciebie na priv, fajne masz futrzaki, może coś uda się wykombinować :)

Pozdrawiamy
Taily

Taily.pl

 
Posty: 3
Od: Pt cze 10, 2016 0:44

Post » Czw cze 23, 2016 17:33 Re: Piękne domki dla kotów - Taily

Taily.pl pisze:Bardzo się cieszymy, że domki Wam się podobają! Zdajemy sobie sprawę, że domki są trochę droższe, ale są naprawdę śliczne i solidne, każdy waży ok 10 kg. Wierzymy więc, że wytrzymają napór nawet kilkudziesięciu kociaków :) Do tego mięciutka poduszka jest w cenie, oferujemy wysyłkę kurierem za darmo, zdecydowaliśmy się przekazywać część środków na kociaki, a czasem dochodzą koszty płatności gdy Klient płaci kartą (nie licząć kosztów obsługi sklepu, reklamy, serwera etc.)

ASK@, napiszę do Ciebie na priv, fajne masz futrzaki, może coś uda się wykombinować :)

Pozdrawiamy
Taily

Dzięki
czekamy więc
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 23, 2016 17:52 Re: Piękne domki dla kotów - Taily

Ask@, myślałem, że napiszę na priv ale nie widzę takiej opcji na Twoim koncie, być może mam za krótki staż lub listę postów i ta opcja nie jest jeszcze dla mnie aktywna. Napisałem do Ciebie jakiś czas temu poprzez formularz dostepny na adopcje.miau.pl, ale może wiadomość nie doszła lub nie korzystasz juz z tej skrzynki. Czy możesz proszę podać swojego maila tutaj, do mnie w wiadomości prywatnej lub na kontakt@taily.pl? Dziękuję.

Taily.pl

 
Posty: 3
Od: Pt cze 10, 2016 0:44

Post » Czw cze 23, 2016 22:02 Re: Piękne domki dla kotów - Taily

Taily.pl pisze:Ask@, myślałem, że napiszę na priv ale nie widzę takiej opcji na Twoim koncie, być może mam za krótki staż lub listę postów i ta opcja nie jest jeszcze dla mnie aktywna. Napisałem do Ciebie jakiś czas temu poprzez formularz dostepny na adopcje.miau.pl, ale może wiadomość nie doszła lub nie korzystasz juz z tej skrzynki. Czy możesz proszę podać swojego maila tutaj, do mnie w wiadomości prywatnej lub na kontakt@taily.pl? Dziękuję.

Nic nie doszło. :cry: Nowi :wink: musza mieć ileś tam postów (5?) by napisać na pw - to nasze priw. Mam taką ikonkę pod nickiem po lewej. Mail jest w ogłoszeniach kotów -też pod nickiem. Ale wiem,że nie musisz wiedzieć. :wink:
Wybacz ale mam ostatno zalatane dni mocno pracowo i kotkowo więc nie zaglądałam za bardzo na inne watki. Klepię w większości u siebie ku potomności

mój mail m.aska@wp.pl
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości