Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Śro mar 02, 2016 21:52 Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Witam serdecznie wszystkich Kociolubnych!

Polecam środek do czyszczenia obsikanych przez kociaste powierzchni. Fizzion to tabletka, którą się rozpuszcza w wodzie i tak uzyskanym płynem spryskuje zasikane miejsce, a następnie wyciera ręcznikiem papierowym lub innym chłonnym materiałem. Środek jest całkowicie nieszkodliwy zarówno dla czyszczonych powierzchni jak i dla ludzi i zwierząt.

Fizzion nie jest jedynie neutralizatorem zapachu lecz środkiem, który pozwala usunąć mocz wraz z wszystkimi jego komponentami i zapachem, co za tym idzie. Aby usunąć zapach, płyn musi połączyć się z moczem, by rozpuścić kryształki kwasu moczowego. Czyli spryskujemy zasikane miejsce. Następnie płyn należy usunąć przy pomocy wspomnianego wcześniej ręcznika papierowego, ligniny, itp. Podłogę lub krótkowłosy dywan wyczyścimy skutecznie w pięć sekund, na grube poduchy itp. trzeba przeznaczyć więcej czasu i wysiłku. Środek nadaje sie także do czyszczenia starych zasikań.

Tabletki używam w domu od dłuższego czasu i sprzedaję na Allegro nadwyżki sprowadzane z USA. Jeden z kotów sikał przez ostatnie 2 lata w wybranych przez siebie miejscach i niestety nie były to kuwety :( Fizzion uratował nasz dom, bo mocz kota, nawet kastrowanego, to jednak nie perfumy :wink:

Zainteresowanych zapraszam na Allegro. Tabletka, z której otrzymamy 680ml płynu kosztuje 25 zł
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=90049&us_id=23614

Obrazek

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Pon kwi 18, 2016 20:59 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Oto krótka instrukcja usuwania moczu za pomocą Fizziona https://youtu.be/N1z8VPkKGv0
Przykład z życia wzięty ...
Pozdrawiamy!
Obrazek

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Pt lip 22, 2016 11:49 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Komunikat z ostatniej chwili - zostały tylko 2 tabletki na sprzedaż. Potem może nastapić przerwa w dostępności - nie będzie ofert na Allegro aż do otrzymania nowej dostawy. Z góry przepraszam wszystkich "w potrzebie" :?
Pozdrawiamy
Obrazek

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Czw sie 04, 2016 22:36 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Fizzion is back :dance2:
Zapraszam na Allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23614

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Czw wrz 29, 2016 20:14 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Witaj,chetnie kupie Fizzion,jedna tabletke.
Czy jest mozliwosc odbioru osobistego?
Pytam,bo moze bywasz w Krakowie:)
ObrazekObrazekObrazek

Koszmaria

Avatar użytkownika
 
Posty: 6233
Od: Pon lut 04, 2008 1:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 30, 2016 9:12 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Oj... :roll: A to pech. Rzadko bywam w Krakowie, ale akurat wczoraj byłam... Następna okazja za miesiąc. W międzyczasie mogę zaproponować Katowice albo Allegro...

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Śro maja 24, 2017 14:51 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Krótki komunikat: zostało nam tylko kilka tabletek Fizziona :(

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Czw maja 25, 2017 11:49 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

mam pytanie czy poza allegro w jakimś sklepie stacjonarnym można to znaleźć?

krojonyy78

 
Posty: 10
Od: Czw cze 25, 2015 17:46

Post » Czw maja 25, 2017 14:01 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Nie. Sprowadzamy to ze Stanów prywatnie, do użytku we własnej "kociarni". A ponieważ opłaca się kupić większą ilość, małe nadwyżki sprzedajemy na Allegro.

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Czw maja 25, 2017 14:29 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Czy Fizzion dałby sobie radę ze starym moczem? Jeden kot zasikał mi podłogę i trochę wpłynęło pod szafkę, zanim udało mi się ją przesunąć (była cała zapakowana ciężkimi rzeczami) trochę ten mocz tam poleżał.
Drugie pytanie - czym odessać płyn z miękkich rzeczy? Odkurzaczem? (w opisie aukcji widziałam zalecenie żeby odessać)
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Pt maja 26, 2017 18:32 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

"Wiek" moczu nie ma znaczenia. Daje rade. Co do miękkich rzeczy to nie próbowałam odkurzaczem, bo nie mam takiego. Używam ręcznika papierowego lub ligniny. Generalnie chodzi o to, że ten płyn (rozpuszczona tabletka Fizziona) musi "spotkać" się z moczem (wtedy rozpuszcza kryształy, które są nośnikiem zapachu) a całość trzeba usunąć. Odkurzacz, którym można odessać płyn i wylać go mógłby ułatwić cały proces. Tak sądzę

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Nie cze 04, 2017 20:27 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Jest możliwość wysyłki kurierem?
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9370
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 05, 2017 7:22 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Tak, jest taka opcja.

asai

 
Posty: 14
Od: Śro mar 02, 2016 20:33

Post » Wto cze 06, 2017 17:00 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

Czy ta tabletka usuwa zapach moczu, który był usuwany przy pomocy octu. Chodzi mi o to czy też radzi sobie z moczem traktowanym nie do końca skutecznie innymi środkami.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35312
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 06, 2017 17:11 Re: Fizzion - skuteczny środek do usuwania zapachu moczu

zaznacze
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55303
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości