KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty?

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto mar 22, 2016 13:27 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Zawsze u Was brałam karmę ROYAL CANIN. Przydały by się rabaty na paczki 10kg :)

KocisławWspaniały

Od: Wto mar 22, 2016 12:42

Post » Sob kwi 16, 2016 22:13 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

ja bym sie bardzo cieszył jakby kiedyś była dostawa gratis,wtedy bym większe zakupy zrobił

owczarek1vp

Od: Nie kwi 10, 2016 7:26

Post » Wto kwi 19, 2016 11:54 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

przy większych zakupach (powyżej 99 zł) dostawa gratis działa:)

KrakVet.pl

Od: Wto gru 15, 2015 15:09

Post » Wto kwi 19, 2016 12:14 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

a ja pochwalę KV, bo ostatnio jakby magazyny się zapełniły.
W każdym razie jest lepiej niż było (albo akurat miałam szczęście kupować tuż po dostawie :D )
Jeszcze tylko żwirek golden grey pojawi się w ofercie i będę przeszczęśliwa.
Obrazek przeczytaj koniecznie https://www.facebook.com/notes/arkadius ... 5587397799
#pisdzielizm jak Lenin
#zepsuliCiePolsko
https://myslifabrykowane.blogspot.com/

Femka

Od: Sob mar 24, 2007 19:56

Post » Wto kwi 19, 2016 12:29 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

kiedyś kupowałam, ale po oczekiwaniu na towar trzy tygodnie . przy codziennej informacji, że jutro będzie dostarczony
oraz wcześniejszych problemach, gdy zamawiałam towar, a po 4 dniach pani dzwoniła, i informowała mnie ze dostawa się przedłuży, bo nie mają akurat tego na stanie
ale będzie w przyszłym miesiącu :roll:
powiedziałam sobie
nigdy więcej

może warto byłoby zmienić nazwę i znak firmowy? i spróbować jeszcze raz

moje koty i psy najbardziej lubią promocje w mięsnym - 8)
zaprasza Elbert Myśliciel, który wygłasza prawdy o WSZECH -RZECZACH, a czasem napisze coś absurdalnego, jak ma ochotę https://www.facebook.com/elbert.kot/?ei ... yeQW-XMhN-

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03

Post » Pon kwi 15, 2019 20:43 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Co ja najlepszego narobiłam? Złożyłam zamówienie w tym sklepie bez przeczytania opinii. Kiedyś, lata temu, tam kupowałam. Teraz chciałam zamówić parę rzeczy do spróbowania, bo moje koty są wybredne, więc postanowiłam zamówić w sklepie, który sprzedaje na sztuki. No i od tygodnia moje zamówienie ma status "pakowane". Już myślałam, że może dopiero rekrutacja na stanowisko osoby pakującej paczki trwa, ale nie, czytam teraz przerażona opinie o sklepie. Że się czeka miesiąc, że można się nie doczekać, że sklep nie ma na stanie sprzedawanych rzeczy. W ciągu tego tygodnia złożyłam dwa zamówienia w Zooplusie, które już zostały dostarczone. Przecież tu chodzi o jedzenie dla kotów, zamawiam jak jest potrzebne, nie jest mi obojętne, czy będzie za dwa dni czy za dwa miesiące. Co się stało?

uga

Od: Śro kwi 22, 2015 9:26

[poprzednia]