KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty?

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto mar 22, 2016 13:27 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Zawsze u Was brałam karmę ROYAL CANIN. Przydały by się rabaty na paczki 10kg :)

KocisławWspaniały

Avatar użytkownika
 
Posty: 2
Od: Wto mar 22, 2016 12:42

Post » Sob kwi 16, 2016 22:13 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

ja bym sie bardzo cieszył jakby kiedyś była dostawa gratis,wtedy bym większe zakupy zrobił

owczarek1vp

 
Posty: 1
Od: Nie kwi 10, 2016 7:26

Post » Wto kwi 19, 2016 11:54 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

przy większych zakupach (powyżej 99 zł) dostawa gratis działa:)

KrakVet.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Od: Wto gru 15, 2015 15:09

Post » Wto kwi 19, 2016 12:14 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

a ja pochwalę KV, bo ostatnio jakby magazyny się zapełniły.
W każdym razie jest lepiej niż było (albo akurat miałam szczęście kupować tuż po dostawie :D )
Jeszcze tylko żwirek golden grey pojawi się w ofercie i będę przeszczęśliwa.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto kwi 19, 2016 12:29 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

kiedyś kupowałam, ale po oczekiwaniu na towar trzy tygodnie . przy codziennej informacji, że jutro będzie dostarczony
oraz wcześniejszych problemach, gdy zamawiałam towar, a po 4 dniach pani dzwoniła, i informowała mnie ze dostawa się przedłuży, bo nie mają akurat tego na stanie
ale będzie w przyszłym miesiącu :roll:
powiedziałam sobie
nigdy więcej

może warto byłoby zmienić nazwę i znak firmowy? i spróbować jeszcze raz

moje koty i psy najbardziej lubią promocje w mięsnym - 8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon kwi 15, 2019 20:43 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Co ja najlepszego narobiłam? Złożyłam zamówienie w tym sklepie bez przeczytania opinii. Kiedyś, lata temu, tam kupowałam. Teraz chciałam zamówić parę rzeczy do spróbowania, bo moje koty są wybredne, więc postanowiłam zamówić w sklepie, który sprzedaje na sztuki. No i od tygodnia moje zamówienie ma status "pakowane". Już myślałam, że może dopiero rekrutacja na stanowisko osoby pakującej paczki trwa, ale nie, czytam teraz przerażona opinie o sklepie. Że się czeka miesiąc, że można się nie doczekać, że sklep nie ma na stanie sprzedawanych rzeczy. W ciągu tego tygodnia złożyłam dwa zamówienia w Zooplusie, które już zostały dostarczone. Przecież tu chodzi o jedzenie dla kotów, zamawiam jak jest potrzebne, nie jest mi obojętne, czy będzie za dwa dni czy za dwa miesiące. Co się stało?

uga

 
Posty: 786
Od: Śro kwi 22, 2015 9:26

Post » Pt maja 24, 2019 20:26 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Zaczęłam temat, to skończę. Krakvet zwrócił mi pieniądze. Najpierw długo nic się nie działo, ani przesyłki, ani informacji. Napisałam maila. Zostałam poinformowana, że brakuje dwóch saszetek, a reszta jest. Umówiłam się ze sklepem, że oddadzą pieniądze za dwie saszetki i wyślą resztę. Napisali mi "w dniu dzisiejszym zostanie wysłana przesyłka". I znowu tygodniami nic. Poprosiłam o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy. Zwrot otrzymałam. Tyle faktów, komentarza nie będzie.

uga

 
Posty: 786
Od: Śro kwi 22, 2015 9:26

Post » Pt maja 24, 2019 21:54 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Czyli nic się nie zmieniło. Od kilku lat tam nie kupuję, bo szkoda nerwów.
I nie zamierzam.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości