KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty?

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon lut 01, 2016 16:39 KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty?

Drodzy Forumowicze,

Wychodząc naprzeciw Waszym oraz Waszych kotów oczekiwaniom, zwracamy się do Was z prośbą o opinię :)
Jakie promocje są dla Was najciekawsze, jakich ofert najczęściej wyczekujecie w sklepie z produktami dla Waszego pupila?

Obiecujemy zapoznać się z każdą opinią i jeśli tylko będzie to w naszej mocy, będziemy przygotowywać oferty według Waszych oczekiwań.

Pozdrawiamy,
Wasz Zespół Krakvet

KrakVet.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Od: Wto gru 15, 2015 15:09

Post » Wto lut 02, 2016 14:04 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Oczekujemy, że przede wszystkim w tym sklepie będzie cokolwiek oprócz informacji o dostawie wkrótce. Zaraz potem możemy pogadać o promocjach.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto lut 02, 2016 14:14 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Ja czekam na sortowanie produktow wedlug cen i dostepnosci!
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lut 02, 2016 14:16 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

według dostępności to będziesz miała mały zwrot z wyszukiwarki :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto lut 02, 2016 16:40 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Ceny macie bardzo fajne, niestety łatwo się czegoś szuka, jak się jest już zdecydowanym na konkretną markę/produkt. Na przykład w karmach bardzo brakuje mi podziału na zbożowe/bezzbożowe, trzymania się podziału pies/kot (właśnie spróbowałam wyszukać TOtW wchodząc najpierw w dział koty->karmy suche->TOtW, zwróciło mi- karmę dla psów :(). Po wejściu na konkretny produkt (przykładowo: Animonda) brakuje mi ceny za kg. Wiem, mogę sobie policzyć i to robię, ale po co :)
Generalnie ciężko mi powiedzieć jak go poprawić, ale interfejs macie delikatnie mówiąc nieprzyjazny. A szkoda, bo ceny niezłe, firma Polska, oferta też nienajgorsza. Tylko co z tego jak ciężko cokolwiek znaleźć. Spójrzcie na niemiecką konkurencję, u nich międzymordzie jakoś bardziej przystępne...

A żeby nie było tylko tak niemiło- dziękuję za poprzednią promocję na żwirek silikonowy (x3,8l +paczka gratis). Świetny żwirek, czekam na więcej produktów Waszej marki :)

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 02, 2016 16:46 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

No strony www to Krakvetowi nikt nie przetestowal ;)
Nie wiem co by sie musialo stac, zebym sie skusila na zakupy w tym sklepie :)
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lut 02, 2016 17:04 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Femka pisze:Oczekujemy, że przede wszystkim w tym sklepie będzie cokolwiek oprócz informacji o dostawie wkrótce. Zaraz potem możemy pogadać o promocjach.


Femka, pracujemy nieustannie aby zapewnić dostępność produktów zachowując przy tym najkorzystniejszą dla Państwa cenę. Nasz dział zakupów pracuje dla Państwa bardzo intensywnie- dziękujemy za słuszną uwagę i działamy :)
Zapraszamy również do korzystania z opcji "Poinformuj o dostawie", zapisanie adresu do tego powiadomienia gwarantuję informację na @ niezwłocznie po dostawie do naszego magazynu.

KrakVet.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Od: Wto gru 15, 2015 15:09

Post » Wto lut 02, 2016 17:06 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

wistra pisze:Ja czekam na sortowanie produktow wedlug cen i dostepnosci!


Wistra, pracujemy nad udoskonaleniem strony, tak aby była atrakcyjna dla każdego użytkownika. Dziękujemy za opinię i sugestię.

KrakVet.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Od: Wto gru 15, 2015 15:09

Post » Wto lut 02, 2016 17:09 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Vombat pisze:Ceny macie bardzo fajne, niestety łatwo się czegoś szuka, jak się jest już zdecydowanym na konkretną markę/produkt. Na przykład w karmach bardzo brakuje mi podziału na zbożowe/bezzbożowe, trzymania się podziału pies/kot (właśnie spróbowałam wyszukać TOtW wchodząc najpierw w dział koty->karmy suche->TOtW, zwróciło mi- karmę dla psów :(). Po wejściu na konkretny produkt (przykładowo: Animonda) brakuje mi ceny za kg. Wiem, mogę sobie policzyć i to robię, ale po co :)
Generalnie ciężko mi powiedzieć jak go poprawić, ale interfejs macie delikatnie mówiąc nieprzyjazny. A szkoda, bo ceny niezłe, firma Polska, oferta też nienajgorsza. Tylko co z tego jak ciężko cokolwiek znaleźć. Spójrzcie na niemiecką konkurencję, u nich międzymordzie jakoś bardziej przystępne...

A żeby nie było tylko tak niemiło- dziękuję za poprzednią promocję na żwirek silikonowy (x3,8l +paczka gratis). Świetny żwirek, czekam na więcej produktów Waszej marki :)


Vombat, dziękujemy za niezwykle cenne uwagi. Wszelkie sugestie zmian mających na celu ułatwienie korzystania z naszego serwisu będą realizowane w miarę naszych możliwości.

KrakVet.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Od: Wto gru 15, 2015 15:09

Post » Wto lut 02, 2016 17:54 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

KrakVet.pl pisze:
Femka pisze:Oczekujemy, że przede wszystkim w tym sklepie będzie cokolwiek oprócz informacji o dostawie wkrótce. Zaraz potem możemy pogadać o promocjach.


Femka, pracujemy nieustannie aby zapewnić dostępność produktów zachowując przy tym najkorzystniejszą dla Państwa cenę. Nasz dział zakupów pracuje dla Państwa bardzo intensywnie- dziękujemy za słuszną uwagę i działamy :)
Zapraszamy również do korzystania z opcji "Poinformuj o dostawie", zapisanie adresu do tego powiadomienia gwarantuję informację na @ niezwłocznie po dostawie do naszego magazynu.

Jak wchodzę di sklepu i artykułu nie ma, to wychodzę, bo nie mogę czekać. Chcę u Was robić zakupy, bo widzę duży kawał pracy nad poprawą jakości obsługi. Ale braków nie przeskoczę. Widać, że dział zakupów źle planuje.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto lut 02, 2016 18:01 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Ano właśnie. Karmy może braknąć na 2-3 dni. Dwa tygodnie czekania to stanowczo za długo. :(
Idzie się na zakupy do konkurencji i często... już u niej zostaje.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Wto lut 02, 2016 18:09 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Jak dla mnie nic nie trzeba zmieniać. Jestem stałą klientką sklepu Krakvet i namówiłam osoby ze swojej rodziny i znajomych do kupowania w Krakvecie. Jak dla mnie plusem jest to, że zawsze dostępne są karmy, które zjada mój kot, żwirki których kocur używa. Nie ma żadnych problemów również z zamawianiem karm dla psa dla mojej Mamy oraz akcesoriów dla gryzoni. Ja jestem bardzo zadowolona. Dostawa kurierem bardzo szybka, zakupy zawsze zgodne z zamówieniem no i bardzo korzystne ceny. Jak dla mnie same plusy.
Obrazek

"Nigdy nie jesteśmy tak bardzo bezbronni wobec cierpienia jak wtedy, gdy kochamy, nigdy nie jesteśmy bardziej narażeni na nieszczęście niż wtedy, gdy utraciliśmy ukochany obiekt"
Teodor 1997 (?) - 02.03.2013

Ewaa6

 
Posty: 11202
Od: Sob paź 30, 2004 14:37
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 22, 2016 11:40 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Dziękujemy:)

KrakVet.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 15
Od: Wto gru 15, 2015 15:09

Post » Wto lut 23, 2016 17:25 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

No no, tylko niech się Krakvet nie przyzwyczaja do pochwał. Niech Krakvet asortyment szybciutko uzupełnia.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro mar 09, 2016 16:32 Re: KrakVet.pl - jakie promocje najbardziej lubią Wasze koty

Kupowałam u Was przez 9 lat: dla kotów domowych, podblokowych i zakładowych, czasem też dla zwierząt w DT w ramach wsparcia ich działalności.
To całkiem spory kawał czasu i spore pieniądze zostawione w Waszym sklepie. Zdarzały się wpadki ale ogólnie byłam zadowolona.

Zrezygnowałam jak po tym, jak bez jakiegokolwiek powiadomienia cofnięto mi mój stały rabat, który wynegocjowałam z panem Markiem.
Zorientowałam się kompletując spore zamówienie i jedyne wyjaśnienie jakie otrzymałam w rozmowie z konsultantem to "taka jest nowa oszczędnościowa polityka firmy".
OK, przyznawanie rabatów nie jest obowiązkiem tylko dobra wolą. Tyl,e że w tym samym czasie reklamowana była akcja promocyjnych zasad sprzedaży dla hodowców. Całkiem fajnie to wypadło, zabieramy jednym bo chcemy dać innym.

No cóż, macie prawo dowolnie kształtować zasady promowania swoich klientów ale chyba (chociażby z grzeczności) wypadało poinformować stałego, wieloletniego klienta o anulowaniu przyznanego rabatu (e'mailem lub SMS-em).

Od tamtej pory zakupy robię w innych sklepach, jest gdzie wybierać bo ten rynek jest całkiem spory.
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości