Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon lis 23, 2015 9:45 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

A to ludzie z marketingu szeptanego mają już w "obowiązkach" tez się kłócić, a nie tylko zachwalać?
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 23, 2015 10:14 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

No popatrz,przejrzalas mnie.a juz myslalem,ze uda mi sie fachowcom kit wcisnac :).Przeczytaj moze raz jeszcze mojego pierwszego posta bo raz jak widac to malo :)

denton

 
Posty: 6
Od: Śro mar 12, 2008 20:32
Lokalizacja: Krakow/NL

Post » Pon lis 23, 2015 11:05 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Szanowni forumowicze,

Karma,ktora pormujemy jest dobra inaczej nie utrzymalaby sie na rynku holenderskin 50 lat.Rynek holenderski jest bardzo wymagajacym rynkiem poniewaz ludzie przeznaczaja wieksze kwoty na karmy dla zwierzat z calym szacunkiem dla naszego narodu.Spotykam sie czesto z opinia ze karma jest za droga bo 10zl za kg to max co chca placic ludzie.Prosze Panstwa tak sie nie da kg kurczaka kosztuje wiecej, a jeszcze musi zostac przetworzony.

Dziwi mnie Wasza poderzliwosc,gotowi jestesmy odpowiadac na pytania merytoryczne, ale Panstwo zajmuja sie tylko conajmniej dziwna krytyka.Czesto piszecie nie znam sie ale...moze warto zapytac?
Technologicznie nie mozliwe jest wyprodukowanie karmy bez zboz lub ziemniakow czy innej pulpy buraczanej...poprostu nie powstana granulki ktore sie utrzymaja w formie stalej.Poniewaz wlasciciele kotow i psow chca karmic zawierzaki karmami bezzbozowymi powstaly karmy z ziemniakow...czy sa lepsze?tak dla 1% zwierzat uczulonych na gluten pszeniczny tak,niestety wiekszosc uczulen jest na bialoko lub srodki uzywane w procesie produkcji karmy.Nie wiem jaki procent wlascicieli bada poziom IGM i rodzaj alergenow ,aby wykluczyc celowany alergen.Wg.weterynarzy nie wiele osob decyduje sie na testy ze wzgledu na cene badan i mala skutecznosc.Najprostsza droga jest przejscie na diete.
Poniewaz od pewnego czasu utrzymuje sie trend ze nasz przyjaciel jest czlonkiem rodziny to karmimy go ja siebie co mam na mysli np. karma dla kotow kaczka z pomaranczami...dla nas super ale dla kota?pomarancze?

Konczac kazdy ma prawo wyboru, nikt Panstwu nie kaze kupic tej czy innej karmy.Mamy nadzieje ze ta dyskusja skloni Panstwa do myslenia i zadawania pytan zmiast nie znajac sie wydawac opinie.
A przeliczajac skladniki typu tauryna ,selen i inne nie zapomnijcie Panstwo o przeliczaniu na energie metaboliczna i dzienne zapotrzebowanie indywidualne dla kadego zwierzaka.Patrzac na kota powierzchnia jego ciala jest dosc duza do wielkosci serca i nnych narzadow.Na opakowaniach karm ,sa podane zalecane ilosci na dobe jak przliczycie to na energie metaboliczna i wyliczycie zawartosc skladnikow w karmie w tych 50gr wtedy wiecie czy kotek dostaje wystarczjaca ilosc suplementow.
Chylimy glowy przed osobami karmiacymi BARF-em,dobrze zrobiony jest wart wszystkie pieniadze ,ale zrobiony przed podaniem, a ze kot je 20 razy na dobe to bardzo czasochlonne zjecie,ale tacy wlasciciele tez sie zdarzaja.


Jezeli maja Panstwo jeszcze pytania dotyczace karmy lub problemow zdrowotnych prosze pisac.U nas w firmie porad udziela weterynarz i dietetyk.
P.S.
dla Pani piszacej o weglowodanach minimum produkcyjne jest 32-35 % wiec jezeli ma Pani w swoim sklepie karme z ponizej 30% to tez chetnie ja kupie

Milego dnia wszystkim zycze

Pies&Kot

 
Posty: 22
Od: Nie lis 22, 2015 9:30

Post » Pon lis 23, 2015 11:51 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Ja dodam tylko tyle. Karma Whiskas, Royal Canine itp na rynku istnieje od dziesiątek lat także więc bytność produktu na rynku od lat nie gwarantuje jego jakości.
Produkt znajdzie swoich nabywców (jeśli drastycznie obniżycie cenę) ale reklamowanie go po forach gdzie większość członków jest zorientowana w żywieniu zwierząt to błąd. To nie otrzymacie pochwał i zachwytów i na większości for tak będzie. Na Polskim rynku jest mnóstwo karm, różnej jakości i na różnej półce cenowej. Wasz produkt leży na wysokiej półce cenowej a na niskiej jakościowej. Ludzie chcą kupować karmę albo dobrą albo tanią.
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 933
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pon lis 23, 2015 11:56 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Pies&Kot pisze:Szanowni forumowicze,

Karma,ktora pormujemy jest dobra inaczej nie utrzymalaby sie na rynku holenderskin 50 lat.Rynek holenderski jest bardzo wymagajacym rynkiem poniewaz ludzie przeznaczaja wieksze kwoty na karmy dla zwierzat z calym szacunkiem dla naszego narodu.Spotykam sie czesto z opinia ze karma jest za droga bo 10zl za kg to max co chca placic ludzie.Prosze Panstwa tak sie nie da kg kurczaka kosztuje wiecej, a jeszcze musi zostac przetworzony.

Dziwi mnie Wasza poderzliwosc,gotowi jestesmy odpowiadac na pytania merytoryczne, ale Panstwo zajmuja sie tylko conajmniej dziwna krytyka.Czesto piszecie nie znam sie ale...moze warto zapytac?
Technologicznie nie mozliwe jest wyprodukowanie karmy bez zboz lub ziemniakow czy innej pulpy buraczanej...poprostu nie powstana granulki ktore sie utrzymaja w formie stalej.Poniewaz wlasciciele kotow i psow chca karmic zawierzaki karmami bezzbozowymi powstaly karmy z ziemniakow...czy sa lepsze?tak dla 1% zwierzat uczulonych na gluten pszeniczny tak,niestety wiekszosc uczulen jest na bialoko lub srodki uzywane w procesie produkcji karmy.Nie wiem jaki procent wlascicieli bada poziom IGM i rodzaj alergenow ,aby wykluczyc celowany alergen.Wg.weterynarzy nie wiele osob decyduje sie na testy ze wzgledu na cene badan i mala skutecznosc.Najprostsza droga jest przejscie na diete.
Poniewaz od pewnego czasu utrzymuje sie trend ze nasz przyjaciel jest czlonkiem rodziny to karmimy go ja siebie co mam na mysli np. karma dla kotow kaczka z pomaranczami...dla nas super ale dla kota?pomarancze?

Konczac kazdy ma prawo wyboru, nikt Panstwu nie kaze kupic tej czy innej karmy.Mamy nadzieje ze ta dyskusja skloni Panstwa do myslenia i zadawania pytan zmiast nie znajac sie wydawac opinie.
A przeliczajac skladniki typu tauryna ,selen i inne nie zapomnijcie Panstwo o przeliczaniu na energie metaboliczna i dzienne zapotrzebowanie indywidualne dla kadego zwierzaka.Patrzac na kota powierzchnia jego ciala jest dosc duza do wielkosci serca i nnych narzadow.Na opakowaniach karm ,sa podane zalecane ilosci na dobe jak przliczycie to na energie metaboliczna i wyliczycie zawartosc skladnikow w karmie w tych 50gr wtedy wiecie czy kotek dostaje wystarczjaca ilosc suplementow.
Chylimy glowy przed osobami karmiacymi BARF-em,dobrze zrobiony jest wart wszystkie pieniadze ,ale zrobiony przed podaniem, a ze kot je 20 razy na dobe to bardzo czasochlonne zjecie,ale tacy wlasciciele tez sie zdarzaja.


Jezeli maja Panstwo jeszcze pytania dotyczace karmy lub problemow zdrowotnych prosze pisac.U nas w firmie porad udziela weterynarz i dietetyk.
P.S.
dla Pani piszacej o weglowodanach minimum produkcyjne jest 32-35 % wiec jezeli ma Pani w swoim sklepie karme z ponizej 30% to tez chetnie ja kupie


Milego dnia wszystkim zycze


Zapraszam do mojego sklepu. Karmy poniżej 20% węglowodanów w suchej masie:
Power of Nature, Applaws, ZiwiPeak, WildCat, Porta 21, Taste of the Wild, Orijen
Poniżej 30%:
Brit Care (nowy), Canagan, Pronature Holistic, Acana
Najlepsze karmy dla kota w jednym miejscu. Na sztuki i w pakietach.
Obrazek
Zapraszam także na blog z poradami i ciekawostkami http://www.blog.kocimietka.pl
Obrazek Obrazek

boguska_t

Avatar użytkownika
 
Posty: 933
Od: Wto lip 22, 2014 6:44
Lokalizacja: Galowice k/Wrocławia

Post » Pon lis 23, 2015 12:09 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

denton wszystkie swoje niegrzeczne posty napisał/a na tym wątku --zachwalając karmę, obrażając forumowiczów
nowy rodzaj reklamy? dziwny raczej

karma wygląda okropnie jak typowy whiskas -te kolorowe granulki

Pies&Kot pisze: Do konsumpcji dla ludzi nie dopuszczone są łapy i szyje oraz wnętrzności przynajmniej nie w Holandii ,ale podejrzewam że w Polsce też nie wolno dodawać tego typu składników do produktów dla ludzi.

tego wywodu nie rozumiem
w każdym mięsnym w Polsce można kupić łapy i szyje -do jedzenia dla ludzi

czym według prawa holenderskiego jest mączka drobiowe?

W Polsce mączka drobiowa jest materiałem kategorii 3 produkowanym z drobiowych, przebadanych weterynaryjnie drobiowych odpadów poubojowych.
W Holandii jest inaczej?

czy karma ma jakieś polskie certyfikaty? jakie?
i poproszę skład karmy po angielsku

czy poza Holandią jest jeszcze gdzieś sprzedawana?
jak dawno?

ludzi bardziej interesuje skład karmy (dokładny) niż filozofia firmy i zachwyt Holendrów

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 23, 2015 12:16 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Strona Prins
http://www.prinspetfoods.com/

i przykładowy opis produktu
http://prinspetfoods.com/p75-prins-vita ... ViewBottom

Composition
Poultry meal, rice, corn, animal fats, corn gluten, whole egg powder, vegetable nutrition fibres, chicory pulp, salmon oil (2.0%), cellulose, casein, chicken liver hydrolysate, vegetable oil, yeast hydrolysate (source of Mannan-Oligosaccharide), lecithin, L-carnitin, Fructo-Oligosaccharide (FOS).

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pon lis 23, 2015 12:23 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

A na stronie Pies&Kot
takie kwiatki ( lutego 2015)
http://pies-kot.info/?page_id=228

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pon lis 23, 2015 12:28 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

8)
szkoda
tylko po co taki hiper tytuł?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 23, 2015 12:28 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

No, marketing!
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 23, 2015 12:33 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

NITKA/KARINKA pisze:A na stronie Pies&Kot
takie kwiatki ( lutego 2015)
http://pies-kot.info/?page_id=228


niestety zainteresowanie karetka dla zwierzat jest na razie dosc male wiec pomimo naszych usilnych staran urzad miasta jeszcze nas nie zatwierdzil ,ale jestesmy na dobrej drodze.
Mam nadzieje ze to beda KWIATKI jak to nazwalas:)

Pies&Kot

 
Posty: 22
Od: Nie lis 22, 2015 9:30

Post » Pon lis 23, 2015 12:33 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Patmol-w swoich postach dostosowalem sie do poziomu grzecznosci i uprzejmosci adwersarzy.Nie staralem sie reklamowac Prinsa,a tylko napisalem,ze uzywam go od kilku lat rownolegle z inna karma i jestem z niego zadowolony.Cena karmy nie stanowi dla mnie bariery,a podstawowa sprawa jest zdrowie i dobro moich zwierzakow.Napisalem tez zgodnie z prawda,ze Prins jest w czolowce jakosciowej karm w Holandii co tez zgodne jest z prawda i latwe do sprawdzenia.Zreszta zadalem sobie troche trudu i poczytalem uwazniej strone Prinsa.Wynika z niej,ze jako jedna z niewielu chyba firm Prins umozliwia zainteresowanym osobom postronnym zwiedzanie firmy z mozliwoscia wgladu w proces produkcyjny.
Co do kolorowych granulek o ktorych piszesz nigdy nie zdarzylo mi sie trafic na karme Prinsa,ktora by je zawierala-to chyba jakies nieporozumienie.Karma Prinsa,tak wynika z ich strony ma wszystkie potrzebne certyfikaty europejskie i spelnia najwyzsze normy.Ich strona jest w kilku jezykach wiec pewnie w tych tez krajach jest sprzedawana-pewnosc mam co do Belgii i Niemiec.Poniewaz nie jestem jej sprzedawca.a konsumentem :) mysle,ze na te pytania zna odpowiedz Pies&Kot.

denton

 
Posty: 6
Od: Śro mar 12, 2008 20:32
Lokalizacja: Krakow/NL

Post » Pon lis 23, 2015 12:48 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

kolorowe granulki w kształcie kostek :roll: i marchewek
http://pies-kot.info/?p=132 zdjęcie na samiutkiej górze podpisane Filozofia firmy Prins i skład karmy
i pod spodem wyjaśnienia formy Prins

Zawartość procentowa surowego mięsa wykorzystana do produkcji karmy i podana na opakowaniu karmy nie daje odpowiedzi na pytanie ile mięsa zawarte jest w końcowym produkcie. Procenty które widnieją na opakowaniu nie są więc procentami które zawarte są w karmie. Jakości składników też nie można wyczytać z opakowania.

podkreślenia moje :?

denton po prostu Twoje wypowiedzi są niegrzeczne -a tym bardziej to się rzuca w oczy , że to Twoje pierwsze posty na naszym forum
denton pisze:OKI widze,ze tez masz problem z czytaniem lub rozumieniem.Moze z tego napinania sie
itd :roll:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 23, 2015 12:59 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Patmol pisze:kolorowe granulki w kształcie kostek :roll: i marchewek
http://pies-kot.info/?p=132 zdjęcie na samiutkiej górze podpisane Filozofia firmy Prins i skład karmy
i pod spodem wyjaśnienia formy Prins

Zawartość procentowa surowego mięsa wykorzystana do produkcji karmy i podana na opakowaniu karmy nie daje odpowiedzi na pytanie ile mięsa zawarte jest w końcowym produkcie. Procenty które widnieją na opakowaniu nie są więc procentami które zawarte są w karmie. Jakości składników też nie można wyczytać z opakowania.

podkreślenia moje :?

denton po prostu Twoje wypowiedzi są niegrzeczne -a tym bardziej to się rzuca w oczy , że to Twoje pierwsze posty na naszym forum
denton pisze:OKI widze,ze tez masz problem z czytaniem lub rozumieniem.Moze z tego napinania sie
itd :roll:


Jezeli wprowadzilo to Pani w blad to przepraszamy to tylko zdjecie marketingowe,nawet nie przyszlo nam do glowy ,ze ktos moze potraktowac to jako zdjecie karmy.Nie ,nie zawieraz barwnikow wiec nie uzyskano kolorowych granulek.
Jezeli chodzi o procenty surowego miesa to chodzi tutaj o opakowania gdzie napisane jest np. 70% miesa (co oczywiscie moze producent napisac na opakowaniu bo nie ma przepisow prawnych regulujacych wyglad opakowan)oznacza to nie mnie nie wiecej ze z tego 70% z 70% stanowi woda wiec pozostaje juz tylko 30% z tego 70% miesa gdzie przy tej samej ilosci procentowej maczki czy jak panstwo wolicie suszonego drobiu/czy ryby zostaje w procesie produkcji w dalszym ciagu 70%.
Czyli to co podane jest na opakowaniu nie zawsze oznaca to co konsument rozumie czyli nie zawsze 70% stanowi faktycznie 70%-to mielismy na mysli piszac ten artykul i to proponujemy do sprawdzenia ludziom przychodzacym do nasz na szkolenia.
Podajemy tez rozne nazwy tych samych skladnikow i wtedy tez ludzie sa w stanie zobaczyc jak dziwnie ten sam zapis skladu moze sie zmienie i w miejsce bialka moze wkoczyc np.ziemniak...
To tylko kwestia oznakowania i nazewnictwa jaka przyjal producent niestety.
P.S.
dziekujemy za uwage napewno to zmienimy jak szybko sie da.zawsze kntakty z ludzmi zle czy dobre czegos nas ucza:)

Pies&Kot

 
Posty: 22
Od: Nie lis 22, 2015 9:30

Post » Pon lis 23, 2015 13:02 Re: Nowa super premium karma dla kotów na rynku polski

Pies&Kot pisze:Jezeli wprowadzilo to Pani w blad to przepraszamy to tylko zdjecie marketingowe,nawet nie przyszlo nam do glowy ,ze ktos moze potraktowac to jako zdjecie karmy


używacie do reklamy swoich karm zdjęć granulek z innych karm_ 8O

denton skoro nie masz problemów finansowych -czemu nie kupisz psom lepszej karmy? ta ma straszny skład
jak kogoś nie stać na lepszą -to trudno
ale jak kogoś stać, to po co kupować śmieci ???

przykład -karma dla dorosłych psów (jak moje) http://www.prinspetfoods.pl/p33-prins-p ... ViewBottom
nazywa karmy wypasiona :roll: Prins ProCare Croque Basic Excellent :roll:
ale skład marny bardzo
Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, drożdże, witaminy i minerały.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości