Drapak [Małopolska]

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Wto kwi 14, 2015 15:12 Drapak [Małopolska]

Witam =)

Słuchajcie mam taki pomysł ze znajomymi, żeby zająć się produkcją i sprzedażą drapaków - na niewielką skalę.
W tej chwili moje koty zostały posiadaczami właśnie takiego zrobionego ręcznie drapaka i wydają się być bardzo zadowolone.

Tutaj mam do was pytanie czego oczekujecie od drapaka?
Ile jesteście gotowi zapłacić za taki sprzęt dla swoich futrzastych?
Czym się kierujecie przy zakupie takiego sprzętu?
Jeśli Wasze koty mają drapaki to jakie są ich mocne strony, a czego w nich brakuje?
Czy bylibyście skłonni kupić drapak zrobiony na zamówienie przez osoby prywatne, czy może wolicie kupować w sklepach zoologicznych?

Podzielcie się swoimi refleksjami- no i oczywiście jeśli ktoś poszukuje drapaka, to zapraszamy :)

wlazł_kotek

 
Posty: 2
Od: Wto kwi 14, 2015 14:52

Post » Śro kwi 22, 2015 23:50 Re: Drapak [Małopolska]

Podniose, zeby wypowiedzieli sie uzytkownicy drapakow - tzn. ich wlasciciele :wink:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pt maja 01, 2015 19:47 Re: Drapak [Małopolska]

Wrzucam zdjęcie drapaka, który stoi u mnie i dalej czekam na Wasze refleksje w temacie :)

Obrazek

wlazł_kotek

 
Posty: 2
Od: Wto kwi 14, 2015 14:52




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości