Siatki ochronne - Śląsk, Wrocław, Lublin

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon paź 31, 2016 8:21 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

26 osób już skorzystało, może ktoś z forumowiczów potrzebuje siatki z dobrym rabatem ? Jeszcze dwa tygodnie promocji :D

Obrazek

Grupa B2

 
Posty: 18
Od: Pon mar 09, 2015 14:57

Post » Czw gru 29, 2016 20:07 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Skorzystałam - i oceniam pozytywnie jak najbardziej. Bezproblemowy kontakt telefoniczny i mejlowy, termin wyznaczony już na dzień następny po omojej statecznej decyzji, monter superpunktualny, kot zadowolony. Oczywiscie juz probowal sforsować siatke, ale na razie mu sieęnie udało - jest grudzień, to i okazji mniej niż w lecie :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11065
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 26, 2017 18:31 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Nul pisze:Skorzystałam - i oceniam pozytywnie jak najbardziej. Bezproblemowy kontakt telefoniczny i mejlowy, termin wyznaczony już na dzień następny po omojej statecznej decyzji, monter superpunktualny, kot zadowolony. Oczywiscie juz probowal sforsować siatke, ale na razie mu sieęnie udało - jest grudzień, to i okazji mniej niż w lecie :)


Okazało się jednak, że w obu oknach siatka się poluzowała i pod ciężarem kota umocowania nie wytrzymały. Co by było, gdyby to był balkon na wyższym piętrze?!
Nikt nie sprawdza, czy siatka wytrzyma obciążenie kilku kilogramów???
Przedstawiciel Grupy B2 jeszcze tu zagląda? Polecam wątek viewtopic.php?f=46&t=176799&p=11738212#p11738212
Zaczęłam polecać firmę kociarzom w Krakowie, a teraz muszę ostrzegać zamiast polecać.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie mar 26, 2017 18:36 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Kontaktowałaś się z B2 bezpośrednio, czy czekasz na info od nich tylko na forum?
Daj znać, co załatwiłaś.
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9370
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 26, 2017 18:37 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

NIe ja, tylko Nul. Złożyła reklamację i czeka na załatwienie. Ja tylko dodałam komentarz.

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Nie mar 26, 2017 20:17 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Dobry wieczór,

Arcana pisze:Okazało się jednak, że w obu oknach siatka się poluzowała i pod ciężarem kota umocowania nie wytrzymały. Co by było, gdyby to był balkon na wyższym piętrze?!
Nikt nie sprawdza, czy siatka wytrzyma obciążenie kilku kilogramów???


- Sprawa nie jest taka prosta jak się może wydawać: mamy tu do czynienia ze starą cegłą, która obecnie rozsypuje się do konsystencji piasku - zamontowaliśmy tam najmocniejsze kołki jakie były dostępne do takich montaży, ale jak widać i one nie wystarczyły. Siatka zawsze jest sprawdzana pod kątem wytrzymałości po montażu, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zachowa się po kilku czy kilkunastu miesiącach wskakiwania na nią kota, tym bardziej jeśli mieszkanie jest na parterze a elewacja uległa daleko posuniętej erozji - po zimie ten proces się nasila. Jeśli byłby to beton lub styropian nie byłoby tego problemu.

Mam nadzieję, że sprawę rozwiążemy jutro już na zawsze.

Pozdrawiam,
Magda Jakubowska

persik_12

 
Posty: 3
Od: Pt mar 24, 2017 21:26

Post » Nie mar 26, 2017 23:12 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Dziękuję za szybką reakcję :ok:

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto mar 28, 2017 21:54 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Zrobione - jeśli to nie pomoże, trzeba będzie przemurować kamienicę ;-)

Grupa B2

 
Posty: 18
Od: Pon mar 09, 2015 14:57

Post » Śro lip 05, 2017 20:26 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Kamienicy ostatecznie nie trzeba było przemurowywać (chociaż pewnie by samej kamienicy to wyszło na dobre!!!). Siatki się trzymają, koteły bezpieczne, siedza na oknach sporo, a Bajka to w ogóle ludzi przez siatkę zaczepia :)

Feliks też się już nauczył, że wspinanie po siatce do wolności nie prowadzi i się nie wspina :) A szkoda, bo fajny widok to był, zwłaszcza kiedy złaził głową w dól!

Jeszcze trochę i kolejne okno osiatkuję... :)

Miau!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11065
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sie 05, 2017 19:57 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Dzień dobry

Aktualizujemy spis oddziałów: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gliwice, Gdańsk - Gdynia, Lublin, Tarnów - Rzeszów.
Dziękujemy forumowiczom którzy polubili naszego fanpage'a i umieścili opinię na stronie - cieszymy się bardzo dobrymi ocenami ;)

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Sob maja 05, 2018 7:49 przez Grupa B2, łącznie edytowano 1 raz

Grupa B2

 
Posty: 18
Od: Pon mar 09, 2015 14:57

Post » Sob sie 05, 2017 21:34 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Najlepsi! :-)
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9370
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon kwi 23, 2018 17:52 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Od trzech tygodni czekam na ustalenie terminu montażu (wycena była już wcześniej, na podstawie zdjęć). Na maile dostaję odpowiedzi po tygodniu, monter miał dzwonić, żeby umówić termin i przez cały tydzień nie zadzwonił. Czy z B2 da się w ogóle skutecznie umówić na montaż? Zaczynam wątpić, że kiedykolwiek dojdzie on do skutku. Już nie wiem, z kim się kontaktować i jakimi kanałami, żeby w końcu coś ustalić.

Kottosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Pon sty 01, 2018 20:38

Post » Pt kwi 27, 2018 20:08 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Bardzo proszę o kontakt na priv, telefoniczny 732 748 748 lub mailowy: biuro@grupab2.pl - wyjaśnię gdzie leży problem. Technicy z Trójmiasta mimo szczytu sezonu umawiają się w zasadzie na bieżąco, więc nie wiem co mogło się wydarzyć. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Pon kwi 30, 2018 22:28 przez Grupa B2, łącznie edytowano 1 raz

Grupa B2

 
Posty: 18
Od: Pon mar 09, 2015 14:57

Post » Sob kwi 28, 2018 12:22 Re: Siatki ochronne - Grupa B2, Śląsk, Wrocław, Kraków, Wars

Kottosia pisze:Od trzech tygodni czekam na ustalenie terminu montażu (wycena była już wcześniej, na podstawie zdjęć). Na maile dostaję odpowiedzi po tygodniu, monter miał dzwonić, żeby umówić termin i przez cały tydzień nie zadzwonił. Czy z B2 da się w ogóle skutecznie umówić na montaż? Zaczynam wątpić, że kiedykolwiek dojdzie on do skutku. Już nie wiem, z kim się kontaktować i jakimi kanałami, żeby w końcu coś ustalić.


W sierpniu 2015 roku do was pisałam z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu. Tylko jedno okno- może to było powodem zlewki. Dzwoniłam także. Mieliście ze mną się skontaktować (dopiero po wpisie na miau) i ustalić termin pomiarów. Do chwili obecnej cisza zapadła. Polecałam was wcześniej moim domom stałym ale już tego nie robię. Wstyd mi. Boję się by ich tak samo potraktowano.
Swoją drogą inna firma (mogę podać na pw) założył siatki metalowe na dwa okna z wybiegiem na parapet. Trwało to razem nie całe 2 tygodnie od kontaktu do montażu. Bez odkładania sprawy i lekceważenia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55304
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 07, 2018 19:11 Re: Siatki ochronne - Śląsk, Wrocław, Lublin

Gorąco polecam :D
Dziś miałam montowaną siatkę - metoda bezinwazyjna na zaczepy (wczoraj klejone były zaczepy a dziś montowana sama siatka).
Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, gdyby odpowiadał mi pierwszy zaproponowany termin montażu to byłyby niespełna dwa tygodnie.
Siatka wygląda bardzo ładnie i solidnie!
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości