Warszawa i Poznań - Maxi Zoo

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Sob sty 24, 2015 9:39 Warszawa i Poznań - Maxi Zoo

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty sklepu Maxi Zoo. Karmy i akcesoria dla kotów, psów, gryzoni, ptaków i rybek :)

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i wybrania sklepu w najdogodniejszej dla Państwa lokalizacji :)

http://www.maxizoo.pl/

Agniechaa

 
Posty: 1
Od: Śro sty 21, 2015 15:58

Post » Nie sty 25, 2015 19:43 Re: Warszawa i Poznań - Maxi Zoo

Agniechaa pisze:Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty sklepu Maxi Zoo. Karmy i akcesoria dla kotów, psów, gryzoni, ptaków i rybek :)

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i wybrania sklepu w najdogodniejszej dla Państwa lokalizacji :)

http://www.maxizoo.pl/

Jestem mkcno nie gramotna bo cen nie widzę?
Oglądałam sobie drapaki i klikając w zainteresowany nie zobaczyłam ceny :cry:
Przyznam ,że nie mam zacięcia jej szukac nawyka ,że cena jest przy ofercie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 25, 2015 20:01 Re: Warszawa i Poznań - Maxi Zoo

Ceny są wysokie, może dlatego ich nie podają. Sądziłam, ze w tak dużym sklepie będzie jednak taniej. Żadna to konkurencja dla innych stacjonarnych sklepów zoo.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10927
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 25, 2015 21:01 Re: Warszawa i Poznań - Maxi Zoo

Jarka pisze:Ceny są wysokie, może dlatego ich nie podają. Sądziłam, ze w tak dużym sklepie będzie jednak taniej. Żadna to konkurencja dla innych stacjonarnych sklepów zoo.

Nie mam ochoty grzebać się w poszukiwaniu cen .Ich brak przy konkretnym towarze czy to drapak czy żwir zniechęciło mnie .Jako DT zawsze szukam okazji .Ale czytelnie podanych .
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości