Wrocław - Kocifioł - opieka nad kotem w domu właściciela

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon gru 08, 2014 14:21 Wrocław - Kocifioł - opieka nad kotem w domu właściciela

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, od kilku lat pracuję jako archiwistka w instytucjach kultury. Moja pasja, jaką są koty, okazała się jednak na tyle silna, że postanowiłam zająć się nimi zawodowo, realizując się jako profesjonalny opiekun i behawiorysta koci.

Posiadam trzy własne koty: Zyzia, Safirę i Ksylitola. Codzienny kontakt z wieloma innymi zapewniają mi usługi catsitterskie, jakie oferuję, opieka nad kotami rodziny i znajomych oraz wolontariat w stowarzyszeniu ochrony zwierząt, gdzie często zajmuję się kotami wolnobytującymi i zaniedbanymi przez właścicieli.

Wiedzę o kotach (tak praktyczną, jak teoretyczną) stale pogłębiam. Ukończyłam kurs COAPE z zakresu behawioru kotów z oceną wyróżniającą, zdobyłam certyfikat COAPE profesjonalnego opiekuna zwierząt towarzyszących, brałam również udział w kilku innych seminariach i szkoleniach m.in. z pierwszej pomocy przedmedycznej dla zwierząt.
Współpracuję na co dzień z lekarzami weterynarii, dzięki którym poszerzam z kolei swoją wiedzę na temat kocich chorób i ich objawów. Na pewno nie umknie mi pogorszone samopoczucie Twojego pupila!

Miłość do kotów i zdobyta wiedza z zakresu kociego behawioru pozwalają mi nawiązać kontakt z podopiecznym i zapewnić mu podczas nieobecności właścicieli wszystko, czego potrzebuje.

Chętnie zaopiekuję się Twoim kotem na czas wyjazdu, czy innych zdarzeń losowych. Oferuję opiekę w domu właściciela w formie podstawowej lub rozszerzonej wizyty (raz dziennie), karmienia, sprzątania po pupilu, bawienia się z nim i solidnej dawki czułości. Na specjalne życzenie wyczeszę podopiecznego i przytnę mu pazurki.
Częstsze wizyty bądź dłuższy czas spędzony z Twoim zwierzakiem są oczywiście do indywidualnego ustalenia.
Jeśli nie masz możliwości samemu zawieźć swojego kota do weterynarza - również się tym zajmę.

Przed podjęciem opieki zapraszam na spotkanie zapoznawcze, gdzie przedstawię się i dowiem wszelkich szczegółów dotyczących pupila oraz stawianych mi wymagań.

Dla mojego i Twojego bezpieczeństwa podpisujemy umowę o świadczenie usługi opieki nad kotem.

Zapraszam do współpracy.

Ola Obuchowicz-Sawicz
info@kocifiol.pl
tel. 508 551 786
https://www.facebook.com/KocifiolCatsitter
http://kocifiol.pl/

CENNIK USŁUG

Przed podjęciem opieki zapraszam na bezpłatne spotkanie zapoznawcze, na którym dowiem się wszelkich szczegółów o pupilu i stawianych mi wymaganiach. Może się ono odbyć u Was w mieszkaniu lub w neutralnym miejscu. W tym drugim wypadku potrzebna będzie dodatkowa wizyta w miejscu podjęcia opieki i zapoznanie się z kotem.

Opcje:
WIZYTA PODSTAWOWA - podanie jedzenia, wymiana wody na świeżą, sprzątnięcie kuwety - 18 zł
WIZYTA ROZSZERZONA - podanie jedzenia, wymiana wody na świeżą, sprzątnięcie kuwety, spędzenie czasu z kotem na zabawie i głaskaniu, pielęgnacja sierści (ok. godziny) - 25 zł

Przy większej ilości kotów, każdy kolejny kot za połowę ceny.

Przy odległości przekraczającej 6 km od mojego miejsca zamieszkania doliczam opłatę za dojazd.

Oferta dodatkowa (cena do uzgodnienia indywidualnie):
- KOCIA TAKSÓWKA (jeśli potrzebujesz przewieźć kota, a nie dysponujesz środkiem transportu)
- WIZYTA U WETERYNARZA (jeśli sam nie jesteś w stanie zawieźć kota do weterynarza)
- SESJA FOTOGRAFICZNA (bo uwielbiam fotografować koty :wink: )

ziazik

 
Posty: 34
Od: Pt lis 16, 2012 12:51

Post » Wto gru 09, 2014 14:22 Re: Wrocław - Kocifioł - opieka nad kotem w domu właściciela

masz działalność gospodarczą?
edit -znalazłam sobie, że tak
wystawiasz faktury?

jesteś jakoś ubezpieczona na wypadek gdyby kotu pod Twoja opieką coś się stało?
przewidujesz to w umowie? (to znaczy odszkodowanie na wypadek gdyby coś poszło nie tak)

cena 18 zł -to jest cena za wizytę? czy za jednego kota?
czy przy jednej wizycie , przy założeniu że mam 4 koty -to byłoby 18 + 3 razy 9 ? to byłoby bardzo drogo za jedną wizytę
i jeszcze koszty dojazdów

co rozumiesz przez podanie jedzenia?
a jak koty sa na Barfie?

jak liczysz koszty dojazdu?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27173
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro gru 10, 2014 15:18 Re: Wrocław - Kocifioł - opieka nad kotem w domu właściciela

Tak, mam założoną działalność gospodarczą, ale nie jestem VATowcem, więc wystawiam rachunki, nie faktury. Podpisuję umowę ramową na opiekę, konkretne terminy opieki umawiam każdorazowo telefonicznie (sms) bądź mailem. Rachunek wystawiam najczęściej kilka dni przed zleceniem, jest 7 dni na uregulowanie płatności.

Kwestia ubezpieczenia jest w toku, nie mogę znaleźć ubezpieczyciela na tego rodzaju działalność, ale mam to na uwadze jak najbardziej.

18 zł to cena za wizytę za jednego kota, każdy kolejny kot jest liczony za połowę ceny, czyli przy czterech kotach byłoby to 18+9+4,50+2,25= 34,75 zł za wizytę.

Podaję jedzenie przygotowane przez właściciela, czyli chrupki, mokrą karmę, mięso (pilnuję np. rozmrażania, żeby zawsze było na czas, sparzania itp. wg zaleceń). Barfa jeszcze nie podawałam, ale ponieważ wymaga on sporej wiedzy, sądzę, że najlepiej byłoby, gdyby właściciel wcześniej przygotował gotowe porcje.

Koszty dojazdu liczę wg spalania mojego samochodu na ilość kilometrów - i tak np. z Kamieńskiego, gdzie mieszkam, na Krzycką to 10 zł, Biskupin 10 zł, Swojczyce 12 zł, Siechnice 20 zł itp.

Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą :)

ziazik

 
Posty: 34
Od: Pt lis 16, 2012 12:51




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości