PETSITTERKA Szuka Pracy/ Wyprowadzanie Psów WARSZAWA

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Śro wrz 10, 2014 19:36 PETSITTERKA Szuka Pracy/ Wyprowadzanie Psów WARSZAWA

Zajmuję się wyprowadzaniem psów oraz szeroko pojętą opieką nad zwierzętami na terenie Warszawy. W zakresie spacerów z psami jestem w stanie wprowadzić podstawowe elementy agility, OBI i ewentualnie frisbee. Posiadam również doświadczenie w pracy z trudnymi zwierzętami (po przejściach, maltretowanymi), ponieważ jestem wolontariuszką w fundacji dla zwierząt. Ostatnio przyszło mi nawet opiekować się lisem :wink: Jeśli nie masz czasu pójść do weterynarza ze swoim zwierzakiem to także mogę się tym zająć. Jeśli wyjeżdżasz na kilka dni i nie masz komu zostawić swojego pupila to ja mogę się nim zaopiekować :wink: Cena i zakres pełnionych usług do uzgodnienia telefonicznie.

Numer tel.: 666-033-005

waspey

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Śro wrz 10, 2014 10:35

Post » Śro wrz 17, 2014 10:17 Re: PETSITTERKA Szuka Pracy/ Wyprowadzanie Psów WARSZAWA

a na psy nie masz uczulenia? tez mają sierść
viewtopic.php?f=13&t=164650

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 23, 2014 0:38 Re: PETSITTERKA Szuka Pracy/ Wyprowadzanie Psów WARSZAWA

Polecam czytanie ze zrozumieniem, bardzo przydatna umiejętność ;))

waspey

Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Od: Śro wrz 10, 2014 10:35




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości