Piasek drewniany - CUDNY

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Czw maja 08, 2014 10:26 Piasek drewniany - CUDNY

Nie wiem jak zacząć, więc napisze wprost o co chodzi.
Przez wiele lat kupowałam żwirek drewniany w różnych miejscach ale ostatnio naprawdę trudno jest kupić żwirek jasny, drobny i nieroznoszący się po całym domu. Szukając jednak wytrwale znalazłam producenta pelletu i żwirku dla kotów. Właściciel firmy okazał się miłośnikiem kotów i po dłuższej rozmowie przysłał mi partię żwirku takiego jaki chciałam. ]Żwirek jest CUDOWNY. Jasny, drobniutki, bardzo wydajny, niepylący i praktycznie bezzapachowy. Po prostu rewelacja. Mam nadzieję, że skończyły się wreszcie długie godziny spędzone przed komputerem w poszukiwaniu piasku dla moich kotów. Ale…

No właśnie – i tu jest problem.

Żeby producentowi opłacało się przestawiać maszynę do produkcji piasku musi wyprodukować dużą partię a ja nie mogę kupić tony piasku od razu. Jeśli byliby jeszcze inni chętni nie byłoby problemu. Dlatego moja prośba. Jeśli ktoś chce mieć naprawdę CUDOWNY piasek drewniany dla swoim milusińskich może go zamówić u producenta. Właściciel nie wystawia piasku na ALLEGRO ale zgodził się na podanie jego namiarów i numer u telefonu. Można dzwonić i zamawiać.

http://www.alterpal.pl/zwirek-dla-zwierzat tel. 609 565 967 lub 668 400 554

Proszę się nie sugerować zdjęciami na stronie producenta. Tutaj są zdjęcia od momentu dostawy.
Obrazek DOSTAWA
Obrazek ŚWIEŻY PIASEK W KUWECIE
Obrazek ZUŻYTY PIASEK
Obrazek NIE ROZNOSI SIĘ PO DOMU
A co ja z tego będę miała?
Mogę kupić (tak – kupić) cudowny i bardzo wydajny piasek dla swoich kotów. Dodam, że piasek jest w atrakcyjnej cenie a wydajność jest dużo większa niż przy innych piaskach drewnianych, które stosowałam do tej pory. No i nie roznosi się po całym domu.
Ostatnio edytowano Pt maja 09, 2014 18:46 przez gw, łącznie edytowano 3 razy
kaska

gw

 
Posty: 14
Od: Wto sty 10, 2006 21:29

Post » Czw maja 08, 2014 10:47 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Ale to na fotkach wygląda dokładnie tak samo jak pelet, tylko pałeczki są krótsze. To o to Ci chodzi?
Ja ostatnio też dostałam taki drobniutki, fajny jest, chociaż trzeba się przyzwyczaić po tych dłuższych pałeczkach.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw maja 08, 2014 11:35 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Na zdjęciach producenta faktycznie jest długi ale po rozmowie z producentem dostałam partię bardzo drobnego żwirku, ktory nie pachnie i nie pyli. Jest naprawde dobry i bardzo wydajny. Kupowałam rózne żwirki i proszę mi wierzyć - jest róznica (w cenie też).
kaska

gw

 
Posty: 14
Od: Wto sty 10, 2006 21:29

Post » Czw maja 08, 2014 12:34 Re: Piasek drewniany - CUDNY

pelet opałowy (do kotłów automatycznych) produkuje się zazwyczaj o średnicach 6mm i 8mm, długość wynika z zastosowanej technologi i z dodatków jakie się dodaje (jak długi to zazwyczaj coś dodali).
Problemem jest materiał z jakiego się go robi, są producenci co faktycznie rozdrabniają drewno w celu peletowania, są też tacy co mają maszynę do peletowania przy stolarni i tam peletuje się to co spadnie na podłogę (laminaty z piaskiem z podłogi włącznie)

Przykłady dobrego peletu: lava, olimp, barlinek F1 (barlinek eko to już odpady z produkcji)
Największy śmietnik to pelet "skarby ziemi" dostępny w LeroyMerlin (to już nawet nie pachnie drewnem)

Akurat mam kotłownie na to paliwo i z racji ceny stosuję u kotów (poniżej zł na kilo)
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Czw maja 08, 2014 14:25 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Trzeba szukać pelletu z drzew iglastych.
Gdzie u was sprzedają lavę?

ana

 
Posty: 23808
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Czw maja 08, 2014 14:46 Re: Piasek drewniany - CUDNY

ja mam lokalnego dostawcę: http://avp.home.pl/
mają lave i inne
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Czw maja 08, 2014 15:05 Re: Piasek drewniany - CUDNY

O, dobrze wiedziec, ze z iglakow pelet jest lepszy.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw maja 08, 2014 18:19 Re: Piasek drewniany - CUDNY

gw pisze: /.../ jak wygląda piasek mozna zobaczyć na mojej stronie. http://berkano-koty.pl/pl.php?s=3/.../

Wygląda nader obiecująco :D
A jak strona techniczna przedsięwzięcia, tzn. ciężar worków, ceny i transport?

ana

 
Posty: 23808
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Czw maja 08, 2014 19:58 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Ja dostałam partię 30 kg w 3 workach. Tak prosiłam, ponieważ 15 kg to dla mnie za duży ciężar. Na temat ceny powiem tylko, że jest konkurencyjna do takich samych worków na Allegro. A piasek jest bardzo jasny i czysty. Na pewno nie jest robiony z "byle czego". Właściciel ma swoje źródło drewna i nie są to odpady.
kaska

gw

 
Posty: 14
Od: Wto sty 10, 2006 21:29

Post » Czw maja 08, 2014 20:15 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Przepraszam, na podstawie tak lakonicznych informacji nie jestem w stanie zdecydować się na zakup.
:(

ana

 
Posty: 23808
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pt maja 09, 2014 8:07 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Ja dzisiaj otworzyłam worek z tym malutkim żwirkiem, rewelacja faktycznie.
Cena 16zł za 15kg.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt maja 09, 2014 10:37 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Erin pisze:Ja dzisiaj otworzyłam worek z tym malutkim żwirkiem, rewelacja faktycznie.
Cena 16zł za 15kg.

A kupowałaś wysyłkowo? ile wtedy za przesyłkę wychodzi?
Obrazek

Tyiga

Avatar użytkownika
 
Posty: 510
Od: Śro maja 30, 2012 18:51
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt maja 09, 2014 12:30 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Tyiga, nie muszę, bo znalazłam dostawcę, który ma sklep ok. 2km ode mnie i przywozi mi pod same drzwi.
Za transport nic nie bierze, więc zawsze mu daję parę złotych za fatygę i paliwo.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt maja 09, 2014 13:00 Re: Piasek drewniany - CUDNY

ana pisze:Trzeba szukać pelletu z drzew iglastych.
Gdzie u was sprzedają lavę?



Barlinek F1 jest z liściastych http://www.pelet.com.pl/pl/produkty/f1-power.html
jaśniutki i pachnący (chyba, że mają błąd na stronie)
jednak to najdroższy pelet jakim paliłem ;)
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pt maja 09, 2014 14:47 Re: Piasek drewniany - CUDNY

dobrze wiedzieć :)
Ja najlepiej wspominam lavę.
Teraz do kuwet trafia magma:
http://pellety.com.pl/2013/12/16/pellet ... sulejowek/
bo jest u mnie najłatwiej dostępny (OBI przestało zamawiać lavę :()
Jest ok, (tzn. czysty, drobno zmielony, wyłącznie z drewna) ale dość mocno ubity, więc wymaga lekkiego zwilżenia, żeby go trochę rozpulchnić.

ana

 
Posty: 23808
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości