Piasek drewniany - CUDNY

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Śro lis 12, 2014 18:34 Re: Piasek drewniany - CUDNY

No to sie srednio oplaca, bo za kilka workow trzeba juz dosc konkretnie doplacic.
Przypomnialo mi sie, ze kiedys raz kupilam pellet w Liroy Merlin ( moze w Castoramie albo OBI tez by mieli).
Placilam 20 zl za 20 kg, przywiezli gratis. Nie byl tak dobry, jak ten, ktory teraz kupuje, ale jak jest tylko taka opcja, tez ujdzie.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro lis 12, 2014 21:17 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Witam,

niestety nie zawsze jesteśmy na forum, pytania proszę wysłać na maila biuro@alterpal.pl albo poprzez formularz kontaktowy na stronie (tam zawsze jesteśmy).

justynab888

 
Posty: 3
Od: Pon lis 03, 2014 15:21

Post » Śro lis 19, 2014 16:03 Re: Piasek drewniany - CUDNY

Witam,
kupując żwirki drewniane trzeba uważać bo niektóre firmy robiące tanie żwirki robią to ze ścinek z tartaków są tam wióry z płyt z klejami itp. Kiedyś podkusiłam się na kupno taniego żwirku i niestety mój kot okazał się uczulony. Niektóre żwirki drewniane robione są z pyłów co może powodować zapalenie dróg oddechowych u kotów oraz w przypadku gryzoniu łzawienie oczu. Więc była to głupia oszczędność bo i tak musiałam iść do weterynarza.
Mój Kociak jest przyzwyczajony do żwirku drewnianego ostatnio w lokalnym zoologicznym kupiłam żwirek firmy Cat's Bath Eco. Żwirek jest ekologiczny robiony tylko z drzew iglastych, co najważniejsze nie uczula mojej małej i się nie roznosi i dobrze pochłania zapachy. Dodatkowo fajnie przemyśleli opakowanie w wiaderku 10L (starczy na 6-7 kuwet) dla mnie to istotne bo żwirek stoi w łazience i nie wilgotnieje. Polecam osobą mającym podobny problem z kotem jak ja.

Pozdrawiam D.

DusiaLEK

 
Posty: 1
Od: Śro lis 19, 2014 15:46

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości