Nekropolia - wirtualny cmentarz dla zwierząt

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Nie paź 21, 2012 21:20 Nekropolia - wirtualny cmentarz dla zwierząt

Witam, może część uzna mnie za wariatkę, a część zrozumie, nie wiem gdzie umiescic wątek niestety więc proszę o umieszczenie go w odpowiednim dziale jak cos zle zrobilam..

Polecam Wam stronkę http://pupile.nekropolia.pl/
Idealna dla osób, które nie umieją pogodzić się ze śmiercią zwierzaczka.

Ja nie umiałam, teraz tez nie umiem, ale z tą stronką mi dużo lepiej. Założyłam WIRTUALNY GROBEK dla mojego Oskara.

Piszę wszystko co mi leży na serduchu w komentarzach.

Polecam tą stronę. Fakt kosztuje ok 10 zł taki nagrobek, ale dzieki niemu wiem ze Oskarek jest blisko i moge go odwiedzic o kazdej porze dnia i nocy.

Jezdzic tez jezdzę do niego, tylko nie mam mozliwosci codziennie. :( Bo to 30 km od mojej miejscowosci, u mnie na wsi.

kika41

 
Posty: 40
Od: Śro kwi 20, 2011 21:24

Post » Pon paź 22, 2012 8:39 Re: Nekropolia - wirtualny cmentarz dla zwierząt

kika41 pisze:Polecam tą stronę. Fakt kosztuje ok 10 zł taki nagrobek, ale dzieki niemu wiem ze Oskarek jest blisko i moge go odwiedzic o kazdej porze dnia i nocy.


To jest jednorazowa opłata?

andua

 
Posty: 590
Od: Pt lut 11, 2011 12:49
Lokalizacja: Mój dom jest tam, gdzie mój kot.

Post » Pon paź 22, 2012 14:05 Re: Nekropolia - wirtualny cmentarz dla zwierząt

andua pisze:
kika41 pisze:Polecam tą stronę. Fakt kosztuje ok 10 zł taki nagrobek, ale dzieki niemu wiem ze Oskarek jest blisko i moge go odwiedzic o kazdej porze dnia i nocy.


To jest jednorazowa opłata?


Tak

kika41

 
Posty: 40
Od: Śro kwi 20, 2011 21:24

Post » Pon paź 22, 2012 15:16 Re: Nekropolia - wirtualny cmentarz dla zwierząt

Od półtora roku nie mogę, nie umiem sobie poradzić ze stratą dwóch ukochanych kotów... Szkoda, że nie wiedziałam o tym miejscu, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Nie miałam nigdzie zrozumienia, nie miałam gdzie się wypłakać, dać ujście koszmarom. Teraz trochę się boję zatrzymywania bólu, wolałabym sobie zacząć z tym radzić. Mimo wszystko dobrze, że jest takie miejsce.

andua

 
Posty: 590
Od: Pt lut 11, 2011 12:49
Lokalizacja: Mój dom jest tam, gdzie mój kot.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości