SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pt wrz 17, 2010 19:12 SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu zoologicznego Ekozwierzak!


www.ekozwierzak.pl



Posiadamy karmy ekologiczne, holistyczne, specjalistyczne (trovet, hill's, kattovit), bytowe i suplementy diety (także do B.A.R.F)


W ofercie posiadamy karmy Yarrah, Chicken Soup, Happy Cat bio-organic, Natures:menu, Almo Nature, Animonda Bio i NOWOŚĆ- BLUE BUFFALO HOLISTIC (karma mokra dla kotów)

Ponad to suplementy skomponowane z ziół firmy cdVet na rożne schorzenia zdrowotne w tym serce oraz układ moczowy.

Wciąż poszerzamy asortyment!

We Wrocławiu i okolicach (do 10 km) dowóz od 49 zł GRATIS! Poniżej jedyne 3 zł!

W całej Polsce od 149 zł gratis (przy wpłacie na konto)
Ostatnio edytowano Śro cze 13, 2012 9:25 przez tamiska, łącznie edytowano 2 razy

tamiska

 
Posty: 436
Od: Nie lis 01, 2009 12:30

Post » Pt wrz 17, 2010 19:26 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

EKOZWIERZAK SKLEP
( ten link działa :wink: )

Nie macie w ofercie suchych kocich karm bytowych ? poza ANF?
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pt wrz 17, 2010 21:51 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

A jakie karmy Panią interesują?

Wciąż poszerzamy asortyment :)

tamiska

 
Posty: 436
Od: Nie lis 01, 2009 12:30

Post » Sob wrz 18, 2010 19:58 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

Wielka szkoda, że asortyment nie obejmuje potrzebnych mi produktów, dobrze by było mieć sklep we Wrocławiu.
Obrazek Zapraszamy na bloga!

iceangel

 
Posty: 2382
Od: Pt lut 03, 2006 15:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 19, 2010 11:42 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

Może to czego potrzebujesz jest tutaj?
Ja korzystam z tego sklepu i szybkiej dostawy :D

Wima

 
Posty: 4102
Od: Pon sty 17, 2005 12:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 19, 2010 12:00 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

proszę kolejny sklep z TROVET :ok: (lepsze niz RC)

ale TOTW to cena powala ... za wysoka :wink:
http://www.kocieforum.pl (MCO i nie tylko ...)
Obrazek
"Tajemnica sukcesu: mieć pod ręką jakiegoś Smoka" ze Shrek'a http://mco-kocury.manifo.com/
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=84343&hilit=Smok+i+amor

sunshain

Avatar użytkownika
 
Posty: 4117
Od: Nie lis 16, 2008 17:36
Lokalizacja: okolice Bielska Białej

Post » Nie wrz 19, 2010 12:02 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

Wima pisze:Może to czego potrzebujesz jest tutaj?
Ja korzystam z tego sklepu i szybkiej dostawy :D



ooo proszę tego sklepu nie znałam, jest wszystko co potrzebuję z wyjątkiem Feline Complete
Obrazek Zapraszamy na bloga!

iceangel

 
Posty: 2382
Od: Pt lut 03, 2006 15:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 19, 2010 13:16 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

Cieszę się, że mogłam pomóc :D

Wima

 
Posty: 4102
Od: Pon sty 17, 2005 12:50
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 23, 2010 12:55 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

Sprzedawanie karm bytowych komercyjnych lub podchodzących pod takie kłóci się po prostu z polityką naszego sklepu. Po co wtedy nazywać sklep eko?

My nie dodajemy do sklepu wszystkiego jak leci i co jest na rynku i to nas wyróżnia. Czasem godzinami siedzę, porównuję, czytam i skupiam się na składzie, certyfikatach, na tym z czego pochodzą produkty niż na cenie.


Natomiast jeśli Państwo mają dla nas jakieś propozycje, co mogłoby się w sklepie znaleźć oczywiście wszystkie sugestie rozważymy, a jeśli będzie potrzeba to i zamówimy karmę taką jaką Państwo chcecie.


Co do wysyłki to termin jest podany opcjonalnie. Co z tego, że napiszę iż dostawa w 24h i obiecam aby Państwo zakupili produkt chętniej skoro później okaże się inaczej i Państwo się będą denerwować i czuć się oszukani?

Ostatnio Pani zrealizowaliśmy zamówienie w 2 dni i w ten sposób zwykle to się dzieje i była mile zaskoczona, ponieważ robimy wszystko aby było szybko.



Teraz trochę o Animondzie Carny Exotic



Pierwszy raz dowiedzieliśmy się o niej na targach i od razu mnie zainteresowała. Doskonały skład- same mięso (78% wołowina) plus coś zupełnie nowego- mięso strusia, bawoła i kangura (20%).

Pamiętam, że pisząc opis do naszego sklepu : "Obudzi w Twoim kocie prawdziwego lwa" miałam uśmiech na twarzy i chciałam aby czytający też tak reagowali.

I o zgrozo, jak się okazało miałam całkowitą rację! :)

Ponieważ główny szef i pracownik Sklepu Ekozwierzak- Lucjan- musi coś jeść, a ostatnio jego królewskie podniebienie wzgardziło puszką Animonda Carny Adult postanowiłam zakupić mu coś nowego.


Jakież było moje zaskoczenie gdy otworzyłam saszetkę- lekki pasztet, piękny zapach. Szkoda tylko, że mięso jest kwadratową zbitą masą, którą dość ciężko się rozdrabnia brudząc przy tym ręce.


Nasz kot- pacyfista, leniuch, koci niemowa (nawet przy największych zaczepkach nigdy nie burczący i nie miauczący) zamienił się w LWA!


Gdy postawiłam miskę na ziemi, zaczął łapczywie pochłaniać zawartość, jeżąc się przy tym na grzbiecie i zazdrośnie łypiąc co jakiś czas na mnie, a gdy podeszłam oburczał mnie basowym głosem. Pierwszy raz w całym swoim 1,5 rocznym życiu! O_O


Jadł i jadł dopóki nie skończył wszystkiego. Niestety ze względu na to iż nie jest skory do ruchu nie może dostawać codziennie tej karmy.


TEST ZDANY NA 6+

Niebawem na naszej stronie pojawi się zdjęcie tej oto karmy od środka.

tamiska

 
Posty: 436
Od: Nie lis 01, 2009 12:30

Post » Czw wrz 23, 2010 13:04 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

Hmmm. Zerknęłam z ciekawości na karmę Happy-Cat Bio. Skład - zboże, drób, zboże, zboże, drób.

Czy sklep ma w planach wzbogacenie oferty suplementów do BARF o inne niż cdVet?
Obrazek

marta79

 
Posty: 1613
Od: Czw sty 17, 2008 12:27

Post » Czw wrz 23, 2010 13:35 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

to, że karma jest eco nie ucieszy kota, kota cieszy mięso na pierwszym miejscu i brak zbóż, zatem wolę Orijena, komercyjną karmę dla kotów niż bio/eco z nazwy nadające się bardziej dla gryzonia niż mięsożercy. Obawiam się, że to nie najlepsza polityka dla sklepu, świadomość żywienia zwierząt wzrasta ponad puste naklejki eco i ładne reklamy.
Obrazek Zapraszamy na bloga!

iceangel

 
Posty: 2382
Od: Pt lut 03, 2006 15:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 23, 2010 14:40 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

Sklep ma zamiar poszerzyć swoją ofertę o inne suplementy B.A.R.F oraz w przyszłości o surowe mięso B.A.R.F (jednak będziemy je sprzedawać jedynie na terenie Wrocławia ze względu na trudności w wysyłce).


Ciągle poszukuję nowych suplementów i karm godnych uwagi :)

tamiska

 
Posty: 436
Od: Nie lis 01, 2009 12:30

Post » Czw wrz 23, 2010 14:52 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

z Psich podobał mi się skład Happy Dog Supreme Irland, Brit Care Lamb&Rice.
Jest jeszcze jedna karma, którą BARDZO chciałam kupić, ale w katani.pl jej już nie ma: TIMBERWOLF Lamb with Apples

Poza tym chciałabym mieć sklep, gdzie będą właśnie do wyboru karmy bez zbóż i ludzkiej cenie.
Sucz już przestawiam, ale szukanie Acany w fajnej cenie zajęło mi pół dnia. Jak była za 159zł - 13,5kg (Lamb & Apple), to przesyłka 25zł :evil:

Jak skończymy Purinę Vet dla kocicy, chcę kupić TOTW lub inne bez zbóż.
I super by było, jakby miało duże granulki, ale to chyba moje marzenie tylko :twisted:
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9374
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 25, 2010 9:52 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

W ogóle to z tym Happy Cat organic po ponownym obejrzeniu składu i poczytaniu to macie racje :) Nie jest to odpowiednia karma i już ją wycofaliśmy ze sklepu :)

tamiska

 
Posty: 436
Od: Nie lis 01, 2009 12:30

Post » Sob wrz 25, 2010 10:41 Re: JUŻ OTWARTE! SKLEP INTERNETOWY EKOZWIERZAK!

mój kot jest niemal wyłącznie na BARFie. czasem dostaje "nagrodę" parę chrupek, czy z lenistwa mu puszkę podaję.

potrafię kupić mięso w ludzkim sklepie mięsnym i warzywa w ludzkim warzywniaku, nie potrzebuję tego kupować w sklepie "kocim" - obawiam się, że stosunek jakość/cena będzie nieadekwatny.

olej jest - to dobrze, a gdzie suplementy do BARFa :?: :
- tauryna !
- gotowe zestawy mikro/makroelementów: Felini Complet, easyBARF, Catfortan etc

a propos zapotrzebowania na super hiper karmy suche i mokre oraz suplementy BARFowe, proszę zapoznać się z odpowiednimi wątkami, chociażby tutaj na miau. :wink:
Chamstwo zawsze najgłośniej wrzeszczy, obraża, pogardza. Bo nic innego nie umie.

Belka na pokładzie - Jezebel w UK

kwiat groszku

Avatar użytkownika
 
Posty: 9754
Od: Nie wrz 13, 2009 19:15
Lokalizacja: Kamienny Krąg, Wielka Brytfannia

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości