MystiCat - gra o kotach, by pomóc kotom

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pon maja 09, 2022 15:52 MystiCat - gra o kotach, by pomóc kotom

Obrazek
Hej! Jesteśmy kociarzami... zawodowymi kociarzami, którzy miłość do tych czworonogów niejednokrotnie wyrażali angażując się w poprawę ich bytu.
Byliśmy Domem Tymczasowym, widzieliśmy od środka jak wygląda praca z kotami, jak wiele trzeba siły i samozaparcia, by im pomóc.
Tym razem nasza aktywność dotyczy gry MystiCat, w której każdy z Was może zostać opiekunem stada mistycznych kotów, a przy okazji przyczynić się do zbiórki na cel charytatywny.

Tak! Jednym z celów przyświecających nam przy tworzeniu gry, jest przekazywanie części dochodów, różnym fundacjom i organizacjom non-profit zajmującym się dobrostanem kotów i innych zwierząt.
Zamierzamy też edukować naszych graczy, na temat realnych kotów, tworząc rzetelne artykuły, czy prowadząc quizy, za odpowiedzi w których gracze otrzymywać będą nagrody wewnątrz gry - mamy nadzieję,
że uda nam się dzięki temu dotrzeć do części społeczności graczy, którzy na ogół nie interesują się wiedzą o kotach, a jak wszyscy dobrze wiemy, informacje na temat tych zwierząt, to często mity.

Gra powstaje od ponad półtora roku i wiele elementów jest już gotowych, a część podstawowych mechanik gry przeszła kilka faz testów i rewolucji, by uczynić je jak najbardziej zabawnymi.
Na tworzenie gry poświęcamy swój czas, a także finansujemy ją z naszych oszczędności.

Posiadamy wiele lat doświadczenia przy tworzeniu gier, a także dużą wiedzę na temat kotów, są jednak umiejętności, których nam brakuje.
Do tego właśnie potrzebujemy waszego wsparcia finansowego - aby zamówić brakujące elementy (głównie grafiki interfejsu), a także znacząco przyspieszyć ukończenie wersji beta projektu.

Obrazek

Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy, by odwiedzili stronę internetową naszego projektu na wspieram.to oraz nasze media społecznościowe! :D
Wspieram.to
Facebook

MystiCat

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Pon maja 09, 2022 15:28Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości