POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 07, 2009 10:59 POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Mam problem- strona forum Miau nie otwiera mi się na domowym komputerze, wyświetlany jest komunikat "strona zbyt długo nie odpowiada", dzieje się tak od przerwy technicznej czyli od początku września; próbowałam wejść przez powiadomienie otrzymywane na maila o nadejściu PW, ale też nie otwiera się strona logowania- komunikat ten sam. Wyłączyłam program przeciwwirusowy, bo myslałam ze w tym problem, nic nie pomogło. Inne strony otwieraja się bez problemu, nie zmieniałam żadnego oprogramowania. Nie ma też takiego problemu na komputerze w pracy. Co zrobić?
Ostatnio edytowano Pon wrz 14, 2009 18:14 przez AnielkaG, łącznie edytowano 1 raz
AnielkaG
 

Post » Wto wrz 08, 2009 8:19 Re: Forum nie działa ale tylko na domowym komputerze

Tez mam ten problem :( W ogole strona mi sie nie otwiera. Jakis komunikat wyskakuje o zaporach. Wczesniej normalnie wszystko sie wyswietlalo (przed przerwa techniczna) a nie zmienialam na komputerze zadnych ustawien. Moge wejsc na miau tylko w pracy :cry:
Mam tyle przed sobą
Mój Bóg odnalazł mnie
Lecz nie wiem naprawdę
Kim jest
Jeśli możesz mi pomóc
Nie odmawiaj, nie mów nie
Tak mi Ciebie brak
KOCIARNIA

Emilka

 
Posty: 2458
Od: Pt sty 10, 2003 20:42

Post » Śro wrz 09, 2009 11:49 Re: Forum nie działa ale tylko na domowym komputerze

Nikt nic nie wie? Co zrobic?
AnielkaG
 

Post » Śro wrz 09, 2009 19:55 Re: Forum nie działa ale tylko na domowym komputerze

Mnie tez forum gorzej chodzi , co chwila wygasa strona i pokazuje sie taki komunikat


Strona sieci Web wygasła

Najbardziej prawdopodobna przyczyna:
•Kopia lokalna tej strony sieci web jest nieaktualna, witryna sieci web wymaga ponownego pobrania.

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:
Kliknij przycisk Odśwież na pasku narzędzi, aby ponownie załadować stronę. Po odświeżeniu może być konieczne ponowne przejście do określonej strony sieci Web lub ponowne wprowadzenie informacji.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Sob wrz 12, 2009 9:04 Re: Forum nie działa ale tylko na domowym komputerze

Nikt nic nie poradzi? Wkurza mnie to bo nie moge normalnie uzywac forum a mam tu kilka pilnych spraw :? Nie pracuje na pelny etat wiiec nie mam czesto dostepu do forum. Musi byc jakies rozwiazanie. Mozliwe,ze to kwestia ustawien na moim komputerze....ale i tak jestem przekonana,ze to przez zmiany na forum
Mam tyle przed sobą
Mój Bóg odnalazł mnie
Lecz nie wiem naprawdę
Kim jest
Jeśli możesz mi pomóc
Nie odmawiaj, nie mów nie
Tak mi Ciebie brak
KOCIARNIA

Emilka

 
Posty: 2458
Od: Pt sty 10, 2003 20:42

Post » Pon wrz 14, 2009 18:12 Re: Forum nie działa ale tylko na domowym komputerze

Nie tylko nam nie działa: kussad napisał(a):
Dopiero dziś mogłam przeczytać dalszy ciąg historii - niestety nowe miau nie działa mi w domu i znowu mam "mokre oczy"...
Bardzo się cieszę i serdecznie gratuluję!


Napisałam do Estravena. Hmm, po odpowiedzi wnioskuję, że sobie to wymysliłysmy 8O
AnielkaG
 

Post » Wto wrz 15, 2009 9:02 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

nie było mnie prawie tydzień w domu, sprawdzcie teraz jak działa w domu.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Śro wrz 16, 2009 12:22 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Nie działa dalej. Ciągle ten sam komunikat :(
AnielkaG
 

Post » Śro wrz 16, 2009 12:24 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Pisałem już w innym wątku tutaj:
wejdź na stronę proxify.net (dużo okienek podobno wyskakuje) i na tej stronie wpisz adres forum. Jeśli zadziała, to znaczy, że gdzieś forum jest zablokowane na jakimś routerze/serwerze.

scyth

 
Posty: 334
Od: Pon sie 10, 2009 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 18, 2009 8:54 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Przez proxify.com działa. Nie mogę się tylko zalogować bo to wymaga rejestracji. I co dalej? Ju z nigdy nie będę mogła normalnie korzystać z Miau w domu? Koty na tym stracą, bo nikomu nie pomogę, ale widać trudno.
AnielkaG
 

Post » Pt wrz 18, 2009 9:07 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Teraz skoro wiesz, że forum działa przez serwer proxy, to wiadomo, że dostęp do forum jest blokowany przez jakiś serwer pośredni u Ciebie (masz router?) lub u twojego dostawcy. Powinnaś skontaktować się ze swoim dostawcą internetu i powiedzieć, że ta strona jest blokowana i żeby sprawdzili ustawienia serwera. Powiedz, że działa przez serwer proxy, więc to oni muszą sprawdzić co się dzieje na ich serwerach. I nie daj się spławić hasłem "u nas działa..." ;)

scyth

 
Posty: 334
Od: Pon sie 10, 2009 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 21, 2009 9:51 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

A co to jest router? Dlaczego uszkodzenie na serwerze pojawiło się dopiero po zmianie strony Miau? Dostawcę internetu mam tego samego od kilku miesiecy i wszystko było ok.
AnielkaG
 

Post » Pon wrz 21, 2009 10:26 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Nic nie jest uszkodzone - przypuszczam, że tą zmianę w forum jakiś serwer pośredni traktuje jak zagrożenie i odrzuca te połączenia. Swego czasu Kaspersky Antivirus reagował ostrzeżeniem o trojanie przy wejściach na fora opartych na skrypcie phpBB. Ale nasza dyskusja tu nic nie zmieni, ja Ci więcej nie jestem w stanie pomóc. Wiesz, co masz teraz zrobić.

scyth

 
Posty: 334
Od: Pon sie 10, 2009 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 22, 2009 9:46 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Trudno. Mam teraz zdecydowanie wiecej czasu, bo nie siedze na forum w domu. Może tak miało być.
AnielkaG
 

Post » Wto wrz 22, 2009 20:21 Re: POMOCY!! Forum nie działa na domowym komputerze

Musisz powiadomić o tym problemie dostawcę internetu - żeby sprawdził i ewentualnie pozmieniał zabezpieczenia. To nie jest sprawa Twojego kompa, tylko systemu ochrony przed wirusami u dostawcy.

Edit: z podobnego wątku
lrafal pisze:czyli jak nie działa logowanie to:

1. "Usuń cookies utworzone przez forum" na głównej stronie jest link do tego (lewy dół tabeli for)
2. zmień hasło (zwłaszcza jak zawiera polskie znaki ąłńść itp.)


Obrazek
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości