A ja to co ?

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 07, 2002 16:45 A ja to co ?

A co ja mam zrobic, zeby moc zabrac glos ? Komputer mam tylko w pracy i do tego z doskoku. Nie moge uzyc sluzbowego adresu email do prywatnych spraw np po to aby dostac haslo/login etc. A moze dostalabym to przez telefon? Przeciez nie chce sie przed Rafalem ukrywac.Moze glupie pytanie: majac wlasny login/haslo mozna sie zalogowac np z kawiarenki internetowej? Pytam bo nie wiem. Jestem w tych sprawach cienka. Pozdrawiam wszystkich. Basia z Katowic
Basia
 

Post » Czw lut 07, 2002 16:53

Witaj Basiu!
Na tym forum mozesz juz w tej chwili pytac o wszystko a my bedziemy starali Ci odpowiadac.

Zeby natomiast na stale zarejestrowac sie na forum "Koty" radze zalozyc sobie prywatne konto e-mailowe np. na onet.pl albo na wp.pl albo gdziekolwiek indziej. My w wiekszosci mamy tam adresy. I wtedy taki prywatny adres podasz podczas rejestracji na forum, administrator wysle na to konto list z potwierdzeniem i instrukcją co dalej - i JUZ!

Oczywiscie zarowno z forum "Koty" jak i z takiego prywatnego konta e-mailowego bedziesz mogla korzystac zewszad, z kawiarenki, od znajomych itp.

Zapraszamy! :D

Hana

 
Posty: 10100
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Czw lut 07, 2002 16:58

Zawsze możesz założyć darmowe konto pocztowe np. na onecie (<a href="http://www.onet.pl" target=_blank>www.onet.pl</a>).

Mając własny login i hasło możesz się zalogować gdziekolwiek będziesz :) .
Virge + GizmoObrazekGluti

Virge

 
Posty: 199
Od: Wto lut 05, 2002 17:12
Lokalizacja: Żary

Post » Czw lut 07, 2002 18:37

A jak zupelnie nie masz jak to na pewno Ralaf Ci pomoze i jakos sie umowicie JAK to zrobic, pozdrawiam

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84792
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt lut 08, 2002 15:56 A ja to co?

Kochani, dziekuje za zyczliwe/wyrozumiale potraktowanie.Troche sie podszkole i moze sobie poradze.Dam znac co i jak. A przy okazji, chetnie bym obejrzala Kwartecik Estravena i inne Gwiazdeczki. Tymczasem w galeryjce Nasze Koty pustawo...(Bomba,nie bij, tylko doslij wiecej).Pozdrawiam . Basia z Katowic
Basia
 

Post » Pt lut 08, 2002 16:04

Troche naszych kotow znajdziesz na naszych stronach www: na gorze ekranu masz "Liste uzytkownikow" forum, a tam niektorzy wpisali adresy swoich stron. To na poczatek.:-)
Niestety, Kwartetu tam nie ma.:-(

Hana

 
Posty: 10100
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Pt lut 08, 2002 16:27

Rzeczywiscie!!![dzieki Hana) A Kitka jest przeslodka.A jaka wszechstronna,no no ...A moze cykliczny fotokonkurs forumowiczow o Puchar Przechodni Prezesa Irafala? Pozdrawiam. Basia z Katowic
Basia
 

Post » Pt lut 08, 2002 19:28

Pozdrawiam Basiu :D

Zdjęcia wysłałem na Twój adres podany na koty.pl :D

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości