Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowych?

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 24, 2023 21:57 Re: Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowy

A ja wiem, wiem dlaczego :idea:
Jeśli ktoś zgadnie, wygra ode mnie koteczka
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4439
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt lut 24, 2023 22:07 Re: Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowy

Katarzynka01 pisze:A ja wiem, wiem dlaczego :idea:
Jeśli ktoś zgadnie, wygra ode mnie koteczka

Nikt nie zgadnie, bo nie trzeba zgadywać.
Ja nie wygram kotka bo mam zobowiązania na forum i obecnie nie mogę sobie pozwolić na bana :( .
Choć, może cudze koty to tylko koty ...
No ale mamy telefony to forum dla kotów niepotrzebne 8)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lut 24, 2023 22:11 Re: Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowy

Koteczka raczej nie chcę, ale bardzo bym chciała, żeby mi ktoś wyjaśnił, czemu wątek zamknięto i to bez jakiejkolwiek informacji skierowanej do autora wątku.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60329
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 24, 2023 22:24 Re: Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowy

No dobra, nie będę się nad wami znęcać (tu rozczuliłam sie okrutnie nad moją nagłą dobrocią) :)
Otóż argument jest jeden jedyny - BO TAK
Stanowcze NIE dla zielonego (nie)ładu !!!

Katarzynka01

 
Posty: 4439
Od: Śro gru 28, 2022 17:36

Post » Pt lut 24, 2023 22:29 Re: Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowy

Katarzynka01 pisze:No dobra, nie będę się nad wami znęcać (tu rozczuliłam sie okrutnie nad moją nagłą dobrocią) :)
Otóż argument jest jeden jedyny - BO TAK

Nie zgadzam się :D . Argument może być jeden ale przyczyny mogą być dwojakie. Albo trojakie albo ... itd,
Jolu, skoro wątek zamyka moderator, bez przyczyn regulaminowych, bez ujawnienia się, bez podania przyczyny (z takim, kuriozalnym zachowaniem nie spotkałam się nigdzie, na żadnym forum) to przyczyna jest jasna. Moderator jest fanatykiem anty PIS-owskim lub jest zmuszany do takiej postawy. Poprzednim razem uchwyciłam nicka, teraz nie. Nie wiem kto i nie wiem, czy Admin podziela i popiera działania moda. Mam nadzieję, że przyzwoitość zwycięży i wątek powróci. Jeśli nie, to pisz w tym, jedynie słusznym.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt lut 24, 2023 22:35 Re: Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowy

Mam dokładnie takie same odczucia. Moderator jest fanatykiem antypisowskim (nie wiem, czy jeden, czy jest takich więcej). A ponieważ ja nie zgadzam się na cenzurę, to rzeczywiście będę wrzucać linki ("nocne linki", jak je nazwano) codziennie na wątku politycznym. może o to chodziło, że wątek "prawicowy" był zbyt popularny i przyćmił wątek totalnych?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60329
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 25, 2023 10:23 Re: Dlaczego znowu zamknięto wątek Przegląd mediów prawicowy

ewkkrem pisze:Jako opozycja do w/w wątku też pytam - czemu?!
Mamy się przenieść do wątku "polityczny absurdalno-kuriozalno-straszno-śmieszny"?
Ten chyba jest nienaruszalny.

Jest. Ale tylko dla prezentujących jedyne słuszne poglądy.

jolabuk5 pisze:Takie to forum. Powinni od razu wpisać do regulaminu, ze tu dopuszczane są tylko "słuszne, antypisowskie poglądy, a jeśli ktoś ma inne, to ma siedzieć cicho, bo go zbanują, wyrzucą, a przedtem obleją pomyjami. I zamkną wątek bez słowa wyjaśnienia.
Ale dobrze, niech się wszyscy przekonają, jaką wolność słowa zamierza nam zaserwować totalna opozycja.

Tak jak Jola napisała.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości