Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 15, 2022 20:27 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Jarka pisze:
Gosiagosia pisze::ok:
Blue pisze:Jestem oczywiście także jak najbardziej za zdjęciem bana.
Trwał bardzo długo, nie był nałożony za jakieś przestępstwo czy zrobienie komuś krzywdy, gdy wiadomo że po prostu danej osoby nie chcemy tutaj bo zawiodła nasze zaufanie czy coś gorszego zmajstrowała.
Tu nie miało to miejsca.
Bardzo prosimy by casica mogła wrócić :201494

Dołączam się do prośby. :201494

Ja również proszę o pełny powrót casicy na miau.


Ja również proszę o pełny powrót casicy na miau. Nie pamiętam za co był ban, ale był tak długi, że może już prawie nikt tego nie pamięta. Jaki sens ma aż taka kara, zresztą myślę, że ten ban dotknął nie tylko casicę, ale też takie osoby jak ja, którym brakuje wypowiedzi casicy, wypowiedzi o wysokim poziomie erudycji. Było co poczytać :smokin:
Brakuje mi Jej wypowiedzi na forum i myślę, że nie tylko mi.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pt wrz 23, 2022 21:13 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(
Twój powrót był od początku ograniczony czasowo i tego muszę się trzymać, w niedzielę wieczorem przywracam blokadę.

Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pt wrz 23, 2022 21:44 Re: Petycja o przywrócenie casicy

A ktorzy to konkretnie - bo jak przekonac kogos, gdy nie wiesz kogo?
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4386
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 23, 2022 22:16 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Myślę że nie da sie przekonać kogoś, kto miał okazję czytać,
z jaką pogarda o forum i forumowiczach się rzeczona wypowiadała.

Bardzo sobie na tego bana zapracowała. Widać naskakiwanie na ludzi prowokowanie było ważniejsze niż wszystkie koty razem wzięte.

Bez niej jest z pewnością spokojniej na forum.

Od razu uprzedzam że nie będę szukać wypowiedzi. Nie mam ochoty poświęcać jej ani jednej myśli więcej niż muszę.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob wrz 24, 2022 11:57 Re: Petycja o przywrócenie casicy

To może zrobimy głosowanie kto za a kto przeciw.
Fakt że to już tak dawno było więc chyba kara już powinna się skończyć.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 24, 2022 13:04 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Moze przedluzyc warunkowo? Moim zdaniem w ogole niepotrzebne sa na forum watki polityczne. Nas lacza koty, a do prezentacji politycznych opinii pelno jest innych miejsc w necie, po co nimi zasmiecac to wazne i niepowtarzalne forum?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob wrz 24, 2022 14:18 Re: Petycja o przywrócenie casicy

mziel52 pisze:Moze przedluzyc warunkowo? Moim zdaniem w ogole niepotrzebne sa na forum watki polityczne. Nas lacza koty, a do prezentacji politycznych opinii pelno jest innych miejsc w necie, po co nimi zasmiecac to wazne i niepowtarzalne forum?

Masz rację :ok:
Obecnie to nawet w rodzinie są kłótnie polityczne.
Nastały nieciekawe czasy. :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 24, 2022 15:06 Re: Petycja o przywrócenie casicy

lrafal pisze:Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(

Dziękuję. Z tego co powiedzieli weci, to się nie miało szans udać. Pomoc, burza mózgów, to niestety była iluzja :(
lrafal pisze:Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Do zarzucanych mi zbrodni się nie przyznaję. Zapewne nie ma to znaczenia, ale chciałabym to podkreślić. Nie poczuwam się do winy. Doprawdy, wystarczy się rozejrzeć i poczytać. Szczerze mówiąc śmiechu to warte.
Do Ciebie Rafale nie mam pretensji - tak dla jasności.

Wszystkim wspierającym mnie raz jeszcze bardzo serdecznie, z serca, dziękuję za wsparcie :)
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 24, 2022 15:39 Re: Petycja o przywrócenie casicy

casica pisze:...
lrafal pisze:Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Do zarzucanych mi zbrodni się nie przyznaję. Zapewne nie ma to znaczenia, ale chciałabym to podkreślić. Nie poczuwam się do winy. Doprawdy, wystarczy się rozejrzeć i poczytać. Szczerze mówiąc śmiechu to warte.
...
Wszystkim wspierającym mnie raz jeszcze bardzo serdecznie, z serca, dziękuję za wsparcie :)


Moja opinia na temat banowania, dotyczy nie samej Casicy, ale, że tak powiem meritum sprawy.
Zakładam, że BAN STAŁY zawsze jest UZASADNIONY.
Czyli zawiniony i JEST KARĄ.

Tylko wg mnie ta kara jednak, w każdym przypadku, po dajmy na to trzech latach powinna ulec przedawnieniu. I każdy zbanowany, powinien mieć możliwość powrotu- może pod szczególną kontrolą, jako recydywista. Przy naruszeniu zasad, od razu dostaje kolejne trzy lata. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3548
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Sob wrz 24, 2022 18:33 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Mocno spóżnione ale też popieram. Niestety wcześniej nie mogłam.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob wrz 24, 2022 21:09 Re: Petycja o przywrócenie casicy

egwusia pisze:
casica pisze:...
lrafal pisze:Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Do zarzucanych mi zbrodni się nie przyznaję. Zapewne nie ma to znaczenia, ale chciałabym to podkreślić. Nie poczuwam się do winy. Doprawdy, wystarczy się rozejrzeć i poczytać. Szczerze mówiąc śmiechu to warte.
...
Wszystkim wspierającym mnie raz jeszcze bardzo serdecznie, z serca, dziękuję za wsparcie :)


Moja opinia na temat banowania, dotyczy nie samej Casicy, ale, że tak powiem meritum sprawy.
Zakładam, że BAN STAŁY zawsze jest UZASADNIONY.
Czyli zawiniony i JEST KARĄ.

Tylko wg mnie ta kara jednak, w każdym przypadku, po dajmy na to trzech latach powinna ulec przedawnieniu. I każdy zbanowany, powinien mieć możliwość powrotu- może pod szczególną kontrolą, jako recydywista. Przy naruszeniu zasad, od razu dostaje kolejne trzy lata. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Podpisuję się

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2022 12:18 Re: Petycja o przywrócenie casicy

lrafal pisze:Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(
Twój powrót był od początku ograniczony czasowo i tego muszę się trzymać, w niedzielę wieczorem przywracam blokadę.

Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)


Przede wszystkim Rafale - jeszcze raz bardzo dziękuję, że zareagowałeś na moją prośbę o choć czasowe przywrócenie Casicy. :201494 :201494
Proszę powiedz tylko, jak przekonać ludzi, których od dawna na forum nie było widać i słychać ? Z aktualnie czynnych tylko zuza zgłosila dyskomfort z powodu powrotu Kasi. Natomiast sporo osób chcialoby nadal ją widywać.
Przez te cztery lata forum bardzo się zmienilo, to, co kiedyś skutkowało automatycznym banem choćby kilkudniowym, teraz nie robi na nikim wrażenia, czasem budzi jedynie niesmak. Można Casicy nie lubić, natomiast ma ona jednak dużą wiedzę o kotach i chęć niesienia pomocy.
Powtórzę się - nawet więźniowie skazani na dożywocie, mogą po jakimś czasie ubiegać się o przedterminowe zwolnienie. Najczęściej warunkowe. I w pełni popieram egwusię

egwusia pisze:Moja opinia na temat banowania, dotyczy nie samej Casicy, ale, że tak powiem meritum sprawy.
Zakładam, że BAN STAŁY zawsze jest UZASADNIONY.
Czyli zawiniony i JEST KARĄ.

Tylko wg mnie ta kara jednak, w każdym przypadku, po dajmy na to trzech latach powinna ulec przedawnieniu. I każdy zbanowany, powinien mieć możliwość powrotu- może pod szczególną kontrolą, jako recydywista. Przy naruszeniu zasad, od razu dostaje kolejne trzy lata. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:ok: :ok: :ok: :ok:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15029
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie wrz 25, 2022 12:20 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Mam propozycję chyba jedyną rozsądną.

Jeżeli komuś nie odpowiadają Kasi wpisy niech po prostu wrzuci ją w ignory i tyle.
Tak samo jeżeli komuś nie odpowiadają wątki polityczne-NIE WCHODZIĆ W NIE.
I tyle.Jest tyle wątków kocich gdzie można sobie siedzieć i pisać.
Nie trzeba wchodzić tam gdzie się nie chce.
I żeby nie było- mamy z Kasią całkowicie odmienne poglądy na różne sprawy.Obydwie jesteśmy uparte jak osły i każda tkwi w swoim zdaniu- ale potrafimy pisać przedstawiając swoje racje.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19336
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie wrz 25, 2022 12:23 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:I żeby nie było- mamy z Kasią całkowicie odmienne poglądy na różne sprawy.Obydwie jesteśmy uparte jak osły i każda tkwi w swoim zdaniu- ale potrafimy pisać przedstawiając swoje racje.


o to to to :ok:
Po prostu w rozmowach omijamy kwestie "niekocie" . I potrafimy rozmawiać dluuugo :mrgreen:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15029
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie wrz 25, 2022 12:33 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Coz, z wieloma niekocimi pogladami casicy na FB w ogole sie nie zgadzam.
Ale tu mowimy o kotach i tylko o nich.
Dla mnie problem nie istnieje.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4386
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości