Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 26, 2022 11:58 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Lifter pisze:Zawsze mozna zobaczyc, czy cos sie zmienilo, czy nie. Ban zawsze mozna przywrocic. W KK istnieje pojecie "warunkowego zawieszenia kary", a nawet skazany na dozywocie moze sie ubiegac o skrocenie wyroku za dobre sprawowanie itd.
To forum, a nie hiszpanska inkwizycja, jak mniemam, gdzie scina sie czy pali na stosie raz i nieodwracalnie.
Nawet zabojca ma szanse wyjsc na wolnosc.
A nie przypominam sobie zeby tu ktos zabijal koty. (Zreszta chyba tylko za to bylbym zwolennikiem bezterminowego bana).
Mamy XXI wiek, nie XVI.

Zgadzam się w zupełności
Obrazek

MAU

 
Posty: 2633
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon wrz 26, 2022 12:16 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Byłam świadkiem tych zaplanowanych metodycznych ataków na wybrane osoby-zawsze atakowały te same osoby.
Ot taki dziwny zbieg okoliczności.
Nigdy nie były atakowane osoby, tam gdzie udzielały się dużo moderatorki w wybranych wątkach.
Ot taka wybiórcza sprawiedliwość.
Jeszcze raz powtarzam-istnieje funkcja ignora- nie podoba się użytkownik - IGNOR i tyle.
Nie podoba się wątek-Omijać szerokim łukiem.
Z tego forum w wyniku "działalności" grupek totumfackich odeszło masę wartościowych ludzi.
Ciekawi mnie jedno- gdy w pracy ktoś wam"pojedzie" to jak rozumiem zwalniacie się z pracy??
I żeby nie było nie pochwalam kilku rzeczy ale jak widze ewidentną głupotę to o niej piszę, nie udaję że jest miodzio.
Przypominam hejt i nagonkę na Bożenę z Wiśniewa-wstrętny obrzydliwy-nie mający kompletnie krzty prawdy i nic nikt nie zrobił.
Taka to wybiórcza sprawiedliwość- zależy czy kogoś lubię czy nie- to mu dowalę albo nie.
Jeżeli w "obronie" Kasi staje osoba,która była przez nią "krzywdzona" a wiem co najmniej o jeszcze jednej której Kasia bardzo pomaga.
To chyba o czymś świadczy.
I jeszcze raz zaznaczam- z wieloma poglądami Kasi mi kompletnie nie po drodze-ale po to jest dyskusja żeby rozmawiać.
Ludzie z wyrokami dostają drugą szansę.
Co do ilości czasowych banów- przypominam że opisy banów do subiektywna ocena moderatora.
Mam do tej pory na swoim mailu kuriozalny powód bana- opis w podpisie.
Moderatorzy mogą sobie pisać co chcą a czy to jest prawda to inna sprawa.
Przypominam też zmasowaną akcję użytkowników miau i pokazany brak zgody na działania modów i zebranie pieniędzy dla użytkowniczki.Za hejt jaki ją dotknął.
Więc trochę luzu.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19581
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon wrz 26, 2022 12:20 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Gosiagosia pisze:To może zrobimy głosowanie kto za a kto przeciw.
Fakt że to już tak dawno było więc chyba kara już powinna się skończyć.

No właśnie - może zagłosujemy? Vox populi vox dei (albow tym przypadku - vox moderatori :D )
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60352
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 26, 2022 12:28 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:Byłam świadkiem tych zaplanowanych metodycznych ataków na wybrane osoby-zawsze atakowały te same osoby.
Ot taki dziwny zbieg okoliczności.
Nigdy nie były atakowane osoby, tam gdzie udzielały się dużo moderatorki w wybranych wątkach.
Ot taka wybiórcza sprawiedliwość.
Jeszcze raz powtarzam-istnieje funkcja ignora- nie podoba się użytkownik - IGNOR i tyle.
Nie podoba się wątek-Omijać szerokim łukiem.
Z tego forum w wyniku "działalności" grupek totumfackich odeszło masę wartościowych ludzi.
Ciekawi mnie jedno- gdy w pracy ktoś wam"pojedzie" to jak rozumiem zwalniacie się z pracy??
I żeby nie było nie pochwalam kilku rzeczy ale jak widze ewidentną głupotę to o niej piszę, nie udaję że jest miodzio.
Przypominam hejt i nagonkę na Bożenę z Wiśniewa-wstrętny obrzydliwy-nie mający kompletnie krzty prawdy i nic nikt nie zrobił.
Taka to wybiórcza sprawiedliwość- zależy czy kogoś lubię czy nie- to mu dowalę albo nie.
Jeżeli w "obronie" Kasi staje osoba,która była przez nią "krzywdzona" a wiem co najmniej o jeszcze jednej której Kasia bardzo pomaga.
To chyba o czymś świadczy.
I jeszcze raz zaznaczam- z wieloma poglądami Kasi mi kompletnie nie po drodze-ale po to jest dyskusja żeby rozmawiać.
Ludzie z wyrokami dostają drugą szansę.
Co do ilości czasowych banów- przypominam że opisy banów do subiektywna ocena moderatora.
Mam do tej pory na swoim mailu kuriozalny powód bana- opis w podpisie.
Moderatorzy mogą sobie pisać co chcą a czy to jest prawda to inna sprawa.
Przypominam też zmasowaną akcję użytkowników miau i pokazany brak zgody na działania modów i zebranie pieniędzy dla użytkowniczki.Za hejt jaki ją dotknął.
Więc trochę luzu.


:ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2633
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon wrz 26, 2022 13:03 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:Byłam świadkiem tych zaplanowanych metodycznych ataków na wybrane osoby-zawsze atakowały te same osoby.
Ot taki dziwny zbieg okoliczności.
Nigdy nie były atakowane osoby, tam gdzie udzielały się dużo moderatorki w wybranych wątkach.
Ot taka wybiórcza sprawiedliwość.
Jeszcze raz powtarzam-istnieje funkcja ignora- nie podoba się użytkownik - IGNOR i tyle.
Nie podoba się wątek-Omijać szerokim łukiem.
Z tego forum w wyniku "działalności" grupek totumfackich odeszło masę wartościowych ludzi.
Ciekawi mnie jedno- gdy w pracy ktoś wam"pojedzie" to jak rozumiem zwalniacie się z pracy??
I żeby nie było nie pochwalam kilku rzeczy ale jak widze ewidentną głupotę to o niej piszę, nie udaję że jest miodzio.
Przypominam hejt i nagonkę na Bożenę z Wiśniewa-wstrętny obrzydliwy-nie mający kompletnie krzty prawdy i nic nikt nie zrobił.
Taka to wybiórcza sprawiedliwość- zależy czy kogoś lubię czy nie- to mu dowalę albo nie.
Jeżeli w "obronie" Kasi staje osoba,która była przez nią "krzywdzona" a wiem co najmniej o jeszcze jednej której Kasia bardzo pomaga.
To chyba o czymś świadczy.
I jeszcze raz zaznaczam- z wieloma poglądami Kasi mi kompletnie nie po drodze-ale po to jest dyskusja żeby rozmawiać.
Ludzie z wyrokami dostają drugą szansę.
Co do ilości czasowych banów- przypominam że opisy banów do subiektywna ocena moderatora.
Mam do tej pory na swoim mailu kuriozalny powód bana- opis w podpisie.
Moderatorzy mogą sobie pisać co chcą a czy to jest prawda to inna sprawa.
Przypominam też zmasowaną akcję użytkowników miau i pokazany brak zgody na działania modów i zebranie pieniędzy dla użytkowniczki.Za hejt jaki ją dotknął.
Więc trochę luzu.

Nie do końca się z tym zgadzam. Co innego jest ostre reagowanie na głupotę - oczywiście granice tego ostrego ataku też mogą być przekroczone, co nie powinno być tolerowane - ale czym innym jest pisanie nieprawdy o drugiej osobie, krytykowanie i zarzucanie czegoś, czego faktycznie zarzucać nie można, bo nie ma do tego podstaw. Za takie rzeczy jak najbardziej powinny byc bany. I uwierz - trudno jest tylko i wyłącznie to ignorować. (włączyć IGNORA)
Ja się odnoszę do długości bana. Nie wiem, co ma na celu dożywotni ban. Oprocz wyłączenia z forum. Wyłączenia wprawdzie nietolerowanych zachowań, ale też wyłączenia źródła wiedzy często cennej, dotyczącej leczenia , wiedzy dotyczącej kocich zachowań itp. Odłączając kogoś na zawsze odłączamy razem z nim wszystko, zarówno to co niedobre jak i to co dobre. Ja zakładam, ze casica miała już dużo czasu na refleksję i wyciągnięcie odpowiednich wniosków. i stąd uważam, że jak najbardziej mozna tego bana anulować.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon wrz 26, 2022 13:54 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Marzenia11 pisze:Nie do końca się z tym zgadzam. Co innego jest ostre reagowanie na głupotę - oczywiście granice tego ostrego ataku też mogą być przekroczone, co nie powinno być tolerowane - ale czym innym jest pisanie nieprawdy o drugiej osobie, krytykowanie i zarzucanie czegoś, czego faktycznie zarzucać nie można, bo nie ma do tego podstaw. Za takie rzeczy jak najbardziej powinny byc bany. I uwierz - trudno jest tylko i wyłącznie to ignorować. (włączyć IGNORA)
Ja się odnoszę do długości bana. Nie wiem, co ma na celu dożywotni ban. Oprocz wyłączenia z forum. Wyłączenia wprawdzie nietolerowanych zachowań, ale też wyłączenia źródła wiedzy często cennej, dotyczącej leczenia , wiedzy dotyczącej kocich zachowań itp. Odłączając kogoś na zawsze odłączamy razem z nim wszystko, zarówno to co niedobre jak i to co dobre. Ja zakładam, ze casica miała już dużo czasu na refleksję i wyciągnięcie odpowiednich wniosków. i stąd uważam, że jak najbardziej mozna tego bana anulować.

Ależ oczywiście że na kłamstwo nie ma żadnej zgody nigdy.
Moja droga jeżeli na tym forum było ewidentne złamanie prawa i to przez czynnego weterynarza i włos nie spadł z główki ba, pani brała czynny udział w nagonce na użytkowniczkę to o czym my piszemy.
I żeby było śmieszniej to moderatorzy bardzo dobrze wiedzieli że zostało złamane prawo ale pani stała po właściwej stronie- czyli brała udział w nagonce więc i nic się nie stało jej.
Co do Kasi to dostałam ironiczną odpowiedż od moderatorki że może przecież poza miau pomagać.
Chyba na tym forum już mnie nic nie zdziwi.
Nawet to że moderatorami są osoby,które całe lata tu nie zaglądają a inni przykleili się do stołków na całe dekady.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19581
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon wrz 26, 2022 17:24 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:Mam propozycję chyba jedyną rozsądną.

Jeżeli komuś nie odpowiadają Kasi wpisy niech po prostu wrzuci ją w ignory i tyle.
Tak samo jeżeli komuś nie odpowiadają wątki polityczne-NIE WCHODZIĆ W NIE.
I tyle.Jest tyle wątków kocich gdzie można sobie siedzieć i pisać.
Nie trzeba wchodzić tam gdzie się nie chce.
I żeby nie było- mamy z Kasią całkowicie odmienne poglądy na różne sprawy.Obydwie jesteśmy uparte jak osły i każda tkwi w swoim zdaniu- ale potrafimy pisać przedstawiając swoje racje.

To samo miałam napisać - jeżeli nie mam ochoty czytać wypowiedzi osobę wrzucam w ignor ;-)
Tak, bardzo, bardzo jestem za przywróceniem casicy dostępu.
Może zabrzmi to jak prywata ale niech tam! Poznałam Kasię osobiście i zarówno ona jak i mąż to wspaniali ludzie. I koty wspaniałe. I myślę, że tym bardziej przykre jest to, że teraz dalej ma być ban po odejściu Dżigita bo pamiętam jak tu na forum pojawił się jako mały, bury kociak i tutaj niestety towarzyszyliśmy Mu w odejściu :-(

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 26, 2022 18:19 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Pamiętam, że jakiś czas temu był podobny wątek - o przywrócenie Casicy. Wiele osób tam pisało (m.in. i ja) i przytaczało różne argumenty za przywróceniem w/w użytkowniczki. Moderacja skwitowała to na koniec stwierdzeniem: "Nie, bo nie." Poczułam się trochę, że tak powiem, zrobiona w jajo, bo skoro wynik i tak był z góry wiadomy, to po co robić ludziom jakieś nadzieje i kazać im tracić czas na układanie w zgrabne zdania swoich przemyśleń? Można było od razu zamknąć wątek stosownym komentarzem.

Chciałabym jeszcze dodać, że ja osobiście bardzo lubię "naskakiwanie i prowokowanie", bo jest to często zaczynem ciekawej dyskusji. Rozumiem, że są osoby, dla których najważniejszy jest spokój, ale nie rozumiem, dlaczego czują się uprawnione do pozbawiania innych zdrowego fermentu intelektualnego.

ropucha

 
Posty: 850
Od: Pt mar 15, 2013 23:54

Post » Pon wrz 26, 2022 19:24 Re: Petycja o przywrócenie casicy

=
Ostatnio edytowano Pon wrz 26, 2022 21:25 przez zabers, łącznie edytowano 1 raz
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 26, 2022 20:01 Re: Petycja o przywrócenie casicy

zabers pisze:
ana pisze:Rafał, ile razy casica miała bana czasowego?

mcp.php?i=notes&mode=user_notes&u=13987

Nie masz dostępu do tej części forum.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23793
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pon wrz 26, 2022 20:54 Re: Petycja o przywrócenie casicy

ana pisze:
zabers pisze:
ana pisze:Rafał, ile razy casica miała bana czasowego?

mcp.php?i=notes&mode=user_notes&u=13987

Nie masz dostępu do tej części forum.

To samo mi się pokazało

MaryLux

 
Posty: 159718
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 26, 2022 20:59 Re: Petycja o przywrócenie casicy

MaryLux pisze:
ana pisze:
zabers pisze:
ana pisze:Rafał, ile razy casica miała bana czasowego?

mcp.php?i=notes&mode=user_notes&u=13987

Nie masz dostępu do tej części forum.

To samo mi się pokazało

Mnie również
Obrazek

MAU

 
Posty: 2633
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pon wrz 26, 2022 21:25 Re: Petycja o przywrócenie casicy

ana pisze:
zabers pisze:
ana pisze:Rafał, ile razy casica miała bana czasowego?


Nie masz dostępu do tej części forum.
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 26, 2022 21:25 Re: Petycja o przywrócenie casicy

MAU pisze:
MaryLux pisze:
ana pisze:
zabers pisze:
ana pisze:Rafał, ile razy casica miała bana czasowego?


Nie masz dostępu do tej części forum.

To samo mi się pokazało

Mnie również
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 26, 2022 21:26 Re: Petycja o przywrócenie casicy

MAU pisze:
MaryLux pisze:
ana pisze:
zabers pisze:
ana pisze:Rafał, ile razy casica miała bana czasowego?


Nie masz dostępu do tej części forum.

To samo mi się pokazało

Mnie również
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości