Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 22, 2023 13:29 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Gosiagosia pisze:
enigma pisze:
Blue pisze:
enigma pisze:czyli nie chodzi o kotki, pomaganie itp? tylko o stary nick? :wink:
dopisek - i jak jest pod nowym nickiem - to nie jest soba? hm :lol:


Po co to ironizowanie? :roll:
Wydaje mi się jasne o co chodzi.
Napiszę może bardziej wprost - skoro jednak nie. Chodzi o to by casica miała zdjętego bana i mogła pisać pod starym nickiem.


ale wiesz, ze casica zapracowala na tego bana stalego? i - wg mnie - Irafal robi jej duza uprzejmosc, pozwalajac pisac pod nowym nickiem :roll: :roll:

Nie tylko Ona sobie zapracowała a tylko Ona dostała bana dożywotniego.


czyli sugerujesz, ze jakis inny forumowicz mial tyle ostrzezen i banow czasowych co ona i nie dostal bana stalego?
kto?
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41299
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 13:30 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Niektórzy też zapracowali na bana - a nie dostali.
Czemu tak się boicie powrotu casicy na forum?
Popieram pomysł Blue, żeby założyć wątek w uczęszczanym dziale, kierujący do tego wątku.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60356
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 22, 2023 13:35 Re: Petycja o przywrócenie casicy

jolabuk5 pisze:Niektórzy też zapracowali na bana - a nie dostali.
Czemu tak się boicie powrotu casicy na forum?
Popieram pomysł Blue, żeby założyć wątek w uczęszczanym dziale, kierujący do tego wątku.


kto zapracowal na bana i go nie dostal?

z tym "baniem sie" to pojechalas po bandzie :mrgreen:
pewnie ta osoba ma wiedze tajemna na wybranych forumowiczow i nie zawaha sie jej uzyc 8) normalnie trzese sie ze starchu :mrgreen:
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41299
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 13:41 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:a co to zmienia? nie mozna "pomagac kotkom" pod nowym nickiem?


Dziwnie odbieram to Twoje powtarzane "pomagać kotkom" na kocim forum. Nieco deprecjonująco.
Zresztą - bycie na tym Forum to nie tylko "pomaganie kotkom" - nikt tu nie jest na takim etacie. To wątki naszych kotów i całokształt innych tematów ktore składają się na naszą forumową osobowość.

Casica była na forum wiele lat, ma tu swoje wątki, ogrom wpisów w wątkach innych.
Ten nick jest częścią jej.
Naprawdę tak trudno to zrozumieć?
Czy tak sobie gadamy żeby pogadać?

Super że Irafal nie utrudnia jej życia w związku z nowym nickiem :1luvu: .
Bardzo to doceniam, także to że zdjął bana tymczasowo.

Ten wątek jest po to by pokazać jak wielu osobom zależy na tym by casica mogła wrócić pod starym nickiem.
Tylko tyle.

Blue

 
Posty: 23497
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie sty 22, 2023 13:46 Re: Petycja o przywrócenie casicy

przeciez to "pomaganie kotkom" to uzasadnienie powrotu casicy /pod starym nickiem, bo przeciez pod nowym jest/
wg mnie jest to troche smieszne - troche zenujace, powolywanie sie na pomoc - bo zdecydowana wiekszosc uczestnikow forum pomaga kotom i innym zwierzetom, moze nie ostentacyjnie, w swojej okolicy, pomagajac /nie tylko finansowo/ domom tymczasowym w swojej okolicy, dokarmiajac koty, biorac koty /czy inne zwierzeta/ na DT
to przeciez ta "pomoc" byla koronnym argumentem na powrot casicy na forum
i super, ze pomaga
ale jak niby nowy nick jej w tym przeszkadza? pod tym nickiem pomoc sie nie uda? musi wrocic do starego? na ktory dostala zasluzonego bana zreszta :roll:
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41299
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 13:48 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
enigma pisze:a co to zmienia? nie mozna "pomagac kotkom" pod nowym nickiem?


Dziwnie odbieram to Twoje powtarzane "pomagać kotkom" na kocim forum. Nieco deprecjonująco.
Zresztą - bycie na tym Forum to nie tylko "pomaganie kotkom" - nikt tu nie jest na takim etacie. To wątki naszych kotów i całokształt innych tematów ktore składają się na naszą forumową osobowość.

Casica była na forum wiele lat, ma tu swoje wątki, ogrom wpisów w wątkach innych.
Ten nick jest częścią jej.
Naprawdę tak trudno to zrozumieć?
Czy tak sobie gadamy żeby pogadać?

Super że Irafal nie utrudnia jej życia w związku z nowym nickiem :1luvu: .
Bardzo to doceniam, także to że zdjął bana tymczasowo.

Ten wątek jest po to by pokazać jak wielu osobom zależy na tym by casica mogła wrócić pod starym nickiem.
Tylko tyle.

Też tak uważam :ok:
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 22, 2023 13:58 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Annaa pisze:
Blue pisze:
enigma pisze:a co to zmienia? nie mozna "pomagac kotkom" pod nowym nickiem?


Dziwnie odbieram to Twoje powtarzane "pomagać kotkom" na kocim forum. Nieco deprecjonująco.
Zresztą - bycie na tym Forum to nie tylko "pomaganie kotkom" - nikt tu nie jest na takim etacie. To wątki naszych kotów i całokształt innych tematów ktore składają się na naszą forumową osobowość.

Casica była na forum wiele lat, ma tu swoje wątki, ogrom wpisów w wątkach innych.
Ten nick jest częścią jej.
Naprawdę tak trudno to zrozumieć?
Czy tak sobie gadamy żeby pogadać?

Super że Irafal nie utrudnia jej życia w związku z nowym nickiem :1luvu: .
Bardzo to doceniam, także to że zdjął bana tymczasowo.

Ten wątek jest po to by pokazać jak wielu osobom zależy na tym by casica mogła wrócić pod starym nickiem.
Tylko tyle.

Też tak uważam :ok:


:ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2633
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie sty 22, 2023 13:59 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Przypomnę:

lrafal pisze:Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)


Enigma - pozwolisz że my, którzy jesteśmy za powrotem casicy i zdjęciem z niej bana - będziemy mieli swoje zdanie? Tym bardziej że lrafal dał nam nadzieję i nie uciął dyskusji choć miał prawo?
Przekręcasz nasze słowa i intencje. Casica jest dla nas ważna jako Forumowicz, w swoim całokształcie a to co dobrego robi tylko dodatkowo działa na jej plus. Oczywiście że pomagać i robić swoje może pod nowym nickiem. Ale nie tylko o to nam chodzi w tej całej dyskusji.
Zapewne nie jesteśmy w stanie Was trzech (na tą chwilę) przeciwnych przekonać. Ok, macie prawo do swojego zdania.
Możliwe że Wy trzy przesądzicie sprawę, choćby za było 100 osób.

Dlatego zależy mi by lrafal się wypowiedział ostatecznie, bo jeśli faktycznie jedynym warunkiem zdjęcia bana jest przekonanie Was, to z góry stoimy na przegranej pozycji.
Jeśli jest inna droga - to bardzo byśmy chcieli o niej usłyszeć. Bo chętnie z niej skorzystamy.

Blue

 
Posty: 23497
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie sty 22, 2023 14:02 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:czyli cala zadyma jest o stary nick
nie o powrot na forum - bo przeciez juz na forum jest

tak BTW - nick casicy pisze sie mala litera :wink:
chyba ze jest tu mowa o jakims innym forumowiczu?


Mam wrażenie, że zadymę to Ty tutaj robisz.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie sty 22, 2023 14:17 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Myszorek pisze:
enigma pisze:czyli cala zadyma jest o stary nick
nie o powrot na forum - bo przeciez juz na forum jest

tak BTW - nick casicy pisze sie mala litera :wink:
chyba ze jest tu mowa o jakims innym forumowiczu?


Mam wrażenie, że zadymę to Ty tutaj robisz.

w jaki sposob?

zglos adminowi/moderatorowi, moze da mi bana
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41299
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 14:20 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:Przypomnę:

lrafal pisze:Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)


Enigma - pozwolisz że my, którzy jesteśmy za powrotem casicy i zdjęciem z niej bana - będziemy mieli swoje zdanie? Tym bardziej że lrafal dał nam nadzieję i nie uciął dyskusji choć miał prawo?
Przekręcasz nasze słowa i intencje. Casica jest dla nas ważna jako Forumowicz, w swoim całokształcie a to co dobrego robi tylko dodatkowo działa na jej plus. Oczywiście że pomagać i robić swoje może pod nowym nickiem. Ale nie tylko o to nam chodzi w tej całej dyskusji.
Zapewne nie jesteśmy w stanie Was trzech (na tą chwilę) przeciwnych przekonać. Ok, macie prawo do swojego zdania.
Możliwe że Wy trzy przesądzicie sprawę, choćby za było 100 osób.

Dlatego zależy mi by lrafal się wypowiedział ostatecznie, bo jeśli faktycznie jedynym warunkiem zdjęcia bana jest przekonanie Was, to z góry stoimy na przegranej pozycji.
Jeśli jest inna droga - to bardzo byśmy chcieli o niej usłyszeć. Bo chętnie z niej skorzystamy.


och, dzieki stokrotne za to, ze mamy prawo do swojego zdania :lol: tak, ironizuje :lol:

jest wiele osob przeciwko powrotowi casicy na forum /w ogole przeciwko, nie tylko do powrotu do starego nicku - bo przeciez casica jest na forum/
nie wypowiadaja sie z roznych powodow
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41299
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 14:32 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:och, dzieki stokrotne za to, ze mamy prawo do swojego zdania :lol: tak, ironizuje :lol:


Zupełnie niepotrzebnie.
Napisałam jedynie że macie prawo i ja to szanuję, nie zamierzam Was naciskać, prosić, przekonywać.
To naprawdę jest powód do ironizowania?
Skoro musisz - to ok.

jest wiele osob przeciwko powrotowi casicy na forum /w ogole przeciwko, nie tylko do powrotu do starego nicku - bo przeciez casica jest na forum/
nie wypowiadaja sie z roznych powodow


Ale przecież to ich decyzja, prawda? Robisz za ich adwokata?
Jest wątek, można się wypowiedzieć za, można przeciw, można napisać pw z prośbą o dopisanie do którejś opcji anonimowo.
Skoro wiedząc o wątku nie odzywają się - oznacza to że nie zależy im by ich opinia w którąś stronę przeważyła lub nie są na tyle na nie by w to wchodzić. Ich święte prawo.
To samo dotyczy osób które są na tak lub jest im to w sumie obojętne. Takich też pewnie jest sporo.

Blue

 
Posty: 23497
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie sty 22, 2023 14:33 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
enigma pisze:och, dzieki stokrotne za to, ze mamy prawo do swojego zdania :lol: tak, ironizuje :lol:


Zupełnie niepotrzebnie.
Napisałam jedynie że macie prawo i ja to szanuję, nie zamierzam Was naciskać, prosić, przekonywać.
To naprawdę jest powód do ironizowania?
Skoro musisz - to ok.

jest wiele osob przeciwko powrotowi casicy na forum /w ogole przeciwko, nie tylko do powrotu do starego nicku - bo przeciez casica jest na forum/
nie wypowiadaja sie z roznych powodow


Ale przecież to ich decyzja, prawda? Robisz za ich adwokata?
Jest wątek, można się wypowiedzieć za, można przeciw, można napisać pw z prośbą o dopisanie do którejś opcji anonimowo.
Skoro wiedząc o wątku nie odzywają się - oznacza to że nie zależy im by ich opinia w którąś stronę przeważyła lub nie są na tyle na nie by w to wchodzić. Ich święte prawo.
To samo dotyczy osób które są na tak lub jest im to w sumie obojętne. Takich też pewnie jest sporo.


:ok:
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4810
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie sty 22, 2023 14:34 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
enigma pisze:och, dzieki stokrotne za to, ze mamy prawo do swojego zdania :lol: tak, ironizuje :lol:


Zupełnie niepotrzebnie.
Napisałam jedynie że macie prawo i ja to szanuję, nie zamierzam Was naciskać, prosić, przekonywać.
To naprawdę jest powód do ironizowania?
Skoro musisz - to ok.

jest wiele osob przeciwko powrotowi casicy na forum /w ogole przeciwko, nie tylko do powrotu do starego nicku - bo przeciez casica jest na forum/
nie wypowiadaja sie z roznych powodow


Ale przecież to ich decyzja, prawda? Robisz za ich adwokata?
Jest wątek, można się wypowiedzieć za, można przeciw, można napisać pw z prośbą o dopisanie do którejś opcji anonimowo.
Skoro wiedząc o wątku nie odzywają się - oznacza to że nie zależy im by ich opinia w którąś stronę przeważyła lub nie są na tyle na nie by w to wchodzić. Ich święte prawo.
To samo dotyczy osób które są na tak lub jest im to w sumie obojętne. Takich też pewnie jest sporo.


8O
skad taki wniosek??
dopisek - a Ty i inne osoby robicie za adwokata casicy? 8O
przeciez jest na forum, niech sama sie za siebie wypowiada :roll:
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41299
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 14:37 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:
jolabuk5 pisze:Niektórzy też zapracowali na bana - a nie dostali.
Czemu tak się boicie powrotu casicy na forum?
Popieram pomysł Blue, żeby założyć wątek w uczęszczanym dziale, kierujący do tego wątku.


kto zapracowal na bana i go nie dostal?

z tym "baniem sie" to pojechalas po bandzie :mrgreen:
pewnie ta osoba ma wiedze tajemna na wybranych forumowiczow i nie zawaha sie jej uzyc 8) normalnie trzese sie ze starchu :mrgreen:

Mogę zacząć cytować wpisy.
Chętnie porównałabym je z tymi usuniętymi, które stały się podstawą do dożywotniego bana.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60356
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości