Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 25, 2022 12:38 Re: Petycja o przywrócenie casicy

izka53 pisze:
meg11 pisze:I żeby nie było- mamy z Kasią całkowicie odmienne poglądy na różne sprawy.Obydwie jesteśmy uparte jak osły i każda tkwi w swoim zdaniu- ale potrafimy pisać przedstawiając swoje racje.


o to to to :ok:
Po prostu w rozmowach omijamy kwestie "niekocie" . I potrafimy rozmawiać dluuugo :mrgreen:

Nudne by było życie jak byśmy tak samo myśleli, mówili i takie same poglądy mieli.
Można dyskutować, przedstawiać swoje racje, myśli ale wszystko w kulturalny sposób i bez złych emocji.
Ja bardzo szanuję Kasię, podziwiam jej szeroką wiedzę, poczucie humoru a najbardziej za jej Wielkie SERCE dla zwierząt i ludzi. Stale pomaga i to nie tylko slownie ale też materialnie. Zawsze można na Nią liczyć.
Dlatego też uważam że należy się Jej przywrócenie na Miau.
A komu to nie pasuje niech nie czyta.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 25, 2022 13:50 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:Mam propozycję chyba jedyną rozsądną.

Jeżeli komuś nie odpowiadają Kasi wpisy niech po prostu wrzuci ją w ignory i tyle.
Tak samo jeżeli komuś nie odpowiadają wątki polityczne-NIE WCHODZIĆ W NIE.
I tyle.


Słusznie prawisz. Na Koci Łapci co raz spotykam wypowiedzi, poglądy, które są dla mnie kompletnym przypałem. Nauczyłam się je ignorować, niektórym po prostu się dziwię. Techniczne możliwości ignorowania wybranych użytkowników też istnieją.

Nigdy nie będzie tak, aby duża grupa ludzi stanowiła monolit. Ktoś będzie budzić kontrowersje, ktoś będzie przesadnie reagować. Będą się tworzyć sympatie i antypatie. Nie możemy tego po prostu zaakceptować?

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Nie wrz 25, 2022 16:44 Re: Petycja o przywrócenie casicy

megan72 pisze:Będą się tworzyć sympatie i antypatie. Nie możemy tego po prostu zaakceptować?

Najwyraźniej nie. Albo z nami, albo przeciw nam, a jak przeciw, to pod ścianę albo coś równie wytwornego i skutecznego.
Mnie się to kojarzy ze znanym wierszem Majakowskiego, który zawsze okazuje się aktualny.
No i oczywiście z boleśnie prawdziwym bon motem, iż "moja prawda jest najmojsza". A jak najmojsza to też jedynie słuszna i prawdziwa. Najlepszą ilustracją tej najmojszej prawdy jest ten post, tak po prawdzie to po prostu żenujący
zuza pisze:Myślę że nie da sie przekonać kogoś, kto miał okazję czytać,
z jaką pogarda o forum i forumowiczach się rzeczona wypowiadała.

Bardzo sobie na tego bana zapracowała. Widać naskakiwanie na ludzi prowokowanie było ważniejsze niż wszystkie koty razem wzięte.

Bez niej jest z pewnością spokojniej na forum.

Od razu uprzedzam że nie będę szukać wypowiedzi. Nie mam ochoty poświęcać jej ani jednej myśli więcej niż muszę.


Ten przymus wypowiedzi mnie ujął, a nawet wzruszył :)
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 25, 2022 17:45 Re: Petycja o przywrócenie casicy

zuza pisze:Myślę że nie da sie przekonać kogoś, kto miał okazję czytać,
z jaką pogarda o forum i forumowiczach się rzeczona wypowiadała.

Bardzo sobie na tego bana zapracowała. Widać naskakiwanie na ludzi prowokowanie było ważniejsze niż wszystkie koty razem wzięte.

Bez niej jest z pewnością spokojniej na forum.

Od razu uprzedzam że nie będę szukać wypowiedzi. Nie mam ochoty poświęcać jej ani jednej myśli więcej niż muszę.


Całkowicie się z Tobą zgadzam, zuza.
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7784
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 25, 2022 19:32 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Pamiętajcie że nie wszyscy są tacy świeci i bez winy. Wam się też może kiedyś noga podwinąć.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 25, 2022 20:28 Re: Petycja o przywrócenie casicy

madrugada pisze:
zuza pisze:Myślę że nie da sie przekonać kogoś, kto miał okazję czytać,
z jaką pogarda o forum i forumowiczach się rzeczona wypowiadała.

Bardzo sobie na tego bana zapracowała. Widać naskakiwanie na ludzi prowokowanie było ważniejsze niż wszystkie koty razem wzięte.

Bez niej jest z pewnością spokojniej na forum.

Od razu uprzedzam że nie będę szukać wypowiedzi. Nie mam ochoty poświęcać jej ani jednej myśli więcej niż muszę.


Całkowicie się z Tobą zgadzam, zuza.

A ja nie.
Nie chcesz - nie czytaj, nie myśl. Ale pozwól innym czytać i myśleć, jeśli mają na to ochotę.

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2022 20:41 Re: Petycja o przywrócenie casicy

lrafal pisze:Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(
Twój powrót był od początku ograniczony czasowo i tego muszę się trzymać, w niedzielę wieczorem przywracam blokadę.

Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Jestem jedna z nich.
Prosze o unieważnienie bana.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 25, 2022 21:10 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Marzenia11 pisze:
lrafal pisze:Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(
Twój powrót był od początku ograniczony czasowo i tego muszę się trzymać, w niedzielę wieczorem przywracam blokadę.

Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Jestem jedna z nich.
Prosze o unieważnienie bana.

Ja także o to proszę :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie wrz 25, 2022 21:32 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Marzenia11 pisze:
lrafal pisze:Casica, bardzo mi przykro z powodu odejścia przyjaciela, niestety nie udało się :(
Twój powrót był od początku ograniczony czasowo i tego muszę się trzymać, w niedzielę wieczorem przywracam blokadę.

Nie zamyka to dyskusji odnośnie wycofania bana, ale to musicie przekonać forumowiczów, którzy czuli się "niekomfortowo" napotykając na forum wypowiedzi Casicy (nie wiem jak to najdelikatniej ująć)

Jestem jedna z nich.
Prosze o unieważnienie bana.


:201494 :201494 :201494 :201494

Pełen szacun Marzenia11

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon wrz 26, 2022 10:16 Re: Petycja o przywrócenie casicy

madrugada pisze:
zuza pisze:Myślę że nie da sie przekonać kogoś, kto miał okazję czytać,
z jaką pogarda o forum i forumowiczach się rzeczona wypowiadała.

Bardzo sobie na tego bana zapracowała. Widać naskakiwanie na ludzi prowokowanie było ważniejsze niż wszystkie koty razem wzięte.

Bez niej jest z pewnością spokojniej na forum.

Od razu uprzedzam że nie będę szukać wypowiedzi. Nie mam ochoty poświęcać jej ani jednej myśli więcej niż muszę.


Całkowicie się z Tobą zgadzam, zuza.

:ok:
Chór zwolenników powrotu chciałabym zapytać: czy takiego bana dostaje się za niewinność?
Poprzedzały go ostrzeżenia, które zostały zignorowane. Jak ktoś nie chce przestrzegać zasad, na które się zgadzał wpisując się do pewnej społeczności, to znaczy, że z własnej woli nie chce w niej uczestniczyć.

I nie, to nie chodziło o same poglądy. Ale o obrażanie innych uczestników przy okazji wyrażania swoich poglądów.
PS. Przypomnę, że nie była w tym "samotna" - dwie najwierniejsze, w podobny sposób wypowiadające się towarzyszki - również (z tego co pamiętam) dostały bany.
Obrazek

mgj

 
Posty: 11017
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon wrz 26, 2022 11:02 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Zawsze mozna zobaczyc, czy cos sie zmienilo, czy nie. Ban zawsze mozna przywrocic. W KK istnieje pojecie "warunkowego zawieszenia kary", a nawet skazany na dozywocie moze sie ubiegac o skrocenie wyroku za dobre sprawowanie itd.
To forum, a nie hiszpanska inkwizycja, jak mniemam, gdzie scina sie czy pali na stosie raz i nieodwracalnie.
Nawet zabojca ma szanse wyjsc na wolnosc.
A nie przypominam sobie zeby tu ktos zabijal koty. (Zreszta chyba tylko za to bylbym zwolennikiem bezterminowego bana).
Mamy XXI wiek, nie XVI.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 26, 2022 11:16 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Rafał, ile razy casica miała bana czasowego?
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23797
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pon wrz 26, 2022 11:22 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Lifter pisze:Zawsze mozna zobaczyc, czy cos sie zmienilo, czy nie. Ban zawsze mozna przywrocic. W KK istnieje pojecie "warunkowego zawieszenia kary", a nawet skazany na dozywocie moze sie ubiegac o skrocenie wyroku za dobre sprawowanie itd.
To forum, a nie hiszpanska inkwizycja, jak mniemam, gdzie scina sie czy pali na stosie raz i nieodwracalnie.
Nawet zabojca ma szanse wyjsc na wolnosc.
A nie przypominam sobie zeby tu ktos zabijal koty. (Zreszta chyba tylko za to bylbym zwolennikiem bezterminowego bana).
Mamy XXI wiek, nie XVI.

Zgadzam się w 100% :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60370
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 26, 2022 11:29 Re: Petycja o przywrócenie casicy

jolabuk5 pisze:
Lifter pisze:Zawsze mozna zobaczyc, czy cos sie zmienilo, czy nie. Ban zawsze mozna przywrocic. W KK istnieje pojecie "warunkowego zawieszenia kary", a nawet skazany na dozywocie moze sie ubiegac o skrocenie wyroku za dobre sprawowanie itd.
To forum, a nie hiszpanska inkwizycja, jak mniemam, gdzie scina sie czy pali na stosie raz i nieodwracalnie.
Nawet zabojca ma szanse wyjsc na wolnosc.
A nie przypominam sobie zeby tu ktos zabijal koty. (Zreszta chyba tylko za to bylbym zwolennikiem bezterminowego bana).
Mamy XXI wiek, nie XVI.

Zgadzam się w 100% :ok: :ok: :ok:

Niestety ktoś inaczej zdecydował i Casica została wykluczona z Miau.
:oops:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 26, 2022 11:40 Re: Petycja o przywrócenie casicy

mgj pisze:
madrugada pisze:
zuza pisze:Myślę że nie da sie przekonać kogoś, kto miał okazję czytać,
z jaką pogarda o forum i forumowiczach się rzeczona wypowiadała.

Bardzo sobie na tego bana zapracowała. Widać naskakiwanie na ludzi prowokowanie było ważniejsze niż wszystkie koty razem wzięte.

Bez niej jest z pewnością spokojniej na forum.

Od razu uprzedzam że nie będę szukać wypowiedzi. Nie mam ochoty poświęcać jej ani jednej myśli więcej niż muszę.


Całkowicie się z Tobą zgadzam, zuza.

:ok:
Chór zwolenników powrotu chciałabym zapytać: czy takiego bana dostaje się za niewinność?
Poprzedzały go ostrzeżenia, które zostały zignorowane. Jak ktoś nie chce przestrzegać zasad, na które się zgadzał wpisując się do pewnej społeczności, to znaczy, że z własnej woli nie chce w niej uczestniczyć.

I nie, to nie chodziło o same poglądy. Ale o obrażanie innych uczestników przy okazji wyrażania swoich poglądów.
PS. Przypomnę, że nie była w tym "samotna" - dwie najwierniejsze, w podobny sposób wypowiadające się towarzyszki - również (z tego co pamiętam) dostały bany.

Jestem jedna z tych osób.
Ataki na moja osobę, wiele lat temu, były długofalowe, bardzo mocne i zdecydowanie zaplanowane. Na tyle okropne, ze miałam pomoc prawną i szykowałam zawiadomienie do sądu.
Od jakiegos roku mam z casica kontakt bezpośredni, telefoniczny.
I jeśli jako osoba kiedyś mocno krzywdzona, mogę coś powiedzieć, to poproszę o przywrócenie jej na forum.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości