Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 22, 2023 19:32 Re: Petycja o przywrócenie casicy

mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017


Ty tak na poważnie? 8O
Wynalazłaś komentarze na FB sprzed lat, wkleiłaś je tu i myślisz że nas z nóg zetnie prawda objawiona?
No, mnie nie ścięła. Czuję niesmak, ale nie do casicy jest on kierowany.
Tak na marginesie - ona to pisała zupełnie publicznie czy na jakiejś grupie i wyniosłaś z niej cytaty bez zgody pozostałych użytkowników?
Może nie mam tak dosadnego języka jak casica ale przyznam Ci się w tajemnicy że na przestrzeni lat też mi się zdarzało o niektórych użytkownikach Forum mieć niepochlebną opinię lub być na nich ciętą, zdarzało się także że czasem to werbalizowałam. Ups....

Blue

 
Posty: 23531
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie sty 22, 2023 19:36 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017


Ty tak na poważnie? 8O
Wynalazłaś komentarze na FB sprzed lat, wkleiłaś je tu i myślisz że nas z nóg zetnie prawda objawiona?
No, mnie nie ścięła. Czuję niesmak, ale nie do casicy jest on kierowany.
Tak na marginesie - ona to pisała zupełnie publicznie czy na jakiejś grupie i wyniosłaś z niej cytaty bez zgody pozostałych użytkowników?
Może nie mam tak dosadnego języka jak casica ale przyznam Ci się w tajemnicy że na przestrzeni lat też mi się zdarzało o niektórych użytkownikach Forum mieć niepochlebną opinię lub być na nich ciętą, zdarzało się także że czasem to werbalizowałam. Ups....

Biedna myślała że nas zaszokuje a tu klops.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4850
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie sty 22, 2023 19:41 Re: Petycja o przywrócenie casicy

To są wpisy z FB? 8O
Nawet nie wiem jak to skomentować :spin2:
Od dziś obowiązkowy zestaw na forum to wiaderko, łopatka, grabki i foremki.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 19:48 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Rzadko się od jakiegoś czasu udzielam, ale nie zniknąłem i jestem na tak :)
A gdy wieczorem pójdziesz do łóżka, przyjdzie z wizytą Wróżka Zębuszka...
Na razie zjadła mi zdjęcie.

Damork

Avatar użytkownika
 
Posty: 2632
Od: Wto lut 05, 2002 9:51
Lokalizacja: Warszawa - Praga Północ

Post » Nie sty 22, 2023 20:08 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017


Ty tak na poważnie? 8O
Wynalazłaś komentarze na FB sprzed lat, wkleiłaś je tu i myślisz że nas z nóg zetnie prawda objawiona?
No, mnie nie ścięła. Czuję niesmak, ale nie do casicy jest on kierowany.
Tak na marginesie - ona to pisała zupełnie publicznie czy na jakiejś grupie i wyniosłaś z niej cytaty bez zgody pozostałych użytkowników?
Może nie mam tak dosadnego języka jak casica ale przyznam Ci się w tajemnicy że na przestrzeni lat też mi się zdarzało o niektórych użytkownikach Forum mieć niepochlebną opinię lub być na nich ciętą, zdarzało się także że czasem to werbalizowałam. Ups....

Mam podobnie. Powiem więcej - o niektórych moderatorkach też. Parę razy nawet ośmieliłam się (bezczelna ja!) zgłosić owe niepochlebne opinie adminowi.

MaryLux

 
Posty: 160109
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 22, 2023 20:13 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Po prześledzeniu całości sytuacji z czystym sumieniem mogę napisać ,że jestem za przywróceniem casicy na forum Przekonały mnie opinie ludzi ,którzy piszą jak bardzo ta osoba pomaga kociakom ,a chyba to jest najważniejsze na tym forum .
Proszę napisać ,że jestem na tak .
Ostatnio edytowano Nie sty 22, 2023 20:41 przez alinkaka, łącznie edytowano 1 raz

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 22, 2023 20:19 Re: Petycja o przywrócenie casicy

mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017
Czuję się doceniona. Głupie cipy wyceniły mój odpoczynek na 3 miechy. Za ogólne "piaństwo i diwoż" czyli za nic. Jakieś tam pierdołasy. I nawet nie mają jaj, żeby mi dać dożywotniego bana natychmiast. legendarna odwaga poszła się jebać?

Kiedyś bym się wnerwiła. Ale teraz leję na to, po prostu. Nie o mnie wszak świadczy ten ban. A forum stało się paskudnym miejscem

wpisy z 4.08.2017
Ano. Forum zaczęlo schodzić na psy odkąd pojawiły się sralix i aassiiaa w roli nozyczek. Najgłupsze moderatorki jakie widziałam - obrończynie zbieractwa, pamiętacie? Póxniej nastała NITKA/KRETYNKA, miało byc lepiej, wyszło jak zwykle. Ta jest najnormalniej ociężała umysłowo. Zresztą wydaje mi się, że one w ogóle nie kumają co inni piszą. Reagują tylko hasłowo, psy Pawłowa (bo jednak wzdragam się napisać jak koń kawaleryjski na trąbkę).

A co sobie wspomnę te smutne pitupitu NITKI/KRETYNKI (tak o niej piszę, bo ona się sama takim nickiem przedstawia) o zasadach przyznawania banów i to bzdurzenie jak to przyznała bana sribi, to śmiech mnie ogarnia, tzw homerycki\

O bardzo kulturalnej "modyfikacji" nicków w fejsbukowych rozmowach też mogę napisać więcej.

Styl bardzo podobny do stylu jednej z pań piszących na politycznym, a jakos owa osoba nawet tymczasowego bana nie dostała, więc gdzie jest problem, bo ja go nie widze. Wklejasz coś, tylko żeby wkleić.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4823
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie sty 22, 2023 20:23 Re: Petycja o przywrócenie casicy

MaryLux pisze:
Blue pisze:
mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017


Ty tak na poważnie? 8O
Wynalazłaś komentarze na FB sprzed lat, wkleiłaś je tu i myślisz że nas z nóg zetnie prawda objawiona?
No, mnie nie ścięła. Czuję niesmak, ale nie do casicy jest on kierowany.
Tak na marginesie - ona to pisała zupełnie publicznie czy na jakiejś grupie i wyniosłaś z niej cytaty bez zgody pozostałych użytkowników?
Może nie mam tak dosadnego języka jak casica ale przyznam Ci się w tajemnicy że na przestrzeni lat też mi się zdarzało o niektórych użytkownikach Forum mieć niepochlebną opinię lub być na nich ciętą, zdarzało się także że czasem to werbalizowałam. Ups....

Mam podobnie. Powiem więcej - o niektórych moderatorkach też. Parę razy nawet ośmieliłam się (bezczelna ja!) zgłosić owe niepochlebne opinie adminowi.


Ja już od dawna zauważylam,że moderatorki mają swoich ulubienców, którym wszystko uchodzi na sucho.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4823
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Nie sty 22, 2023 20:52 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Wklejenie postów z FB ( z grupy publicznej, nie prywatnej) nie ma być uzasadnieniem bana, tylko zdziwieniem, że ktoś nagle, po ponad 4 latach zapragnął wrócić na takie okropne forum. Które tak pracowicie wcześniej obrzucał błotem.
Teraz jest już dobre?

A sama casica przyznaje się, że jakiś jej post był w zamyśle obraźliwy:
X: Myślisz, że jakaś pinda zgłosi?
Casica: A czemu nie? Ten akurat post był tendencyjnie obraźliwy i nawet pisany w takiej intencji a adresaci wiedzą przecież do kogo się odnosi, aż takimi debilammi nie są
Obrazek

mgj

 
Posty: 11079
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie sty 22, 2023 21:01 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:maczkowa - ile razy mozna pisac?
jestem przeciw, bo casica wiele razy zlamala regulamin i w pocie czola zapracowala na tego bana

co jeszcze chcesz wiedziec? bedziesz nadal przeprowadzac forumowa psychoanalize mojej postawy? :roll:


może pisałaś. Ale widac, mimo mojego dłuuuugiego doświadczenia życiowego nie jestem w stanie pojąć, przyswoić i zapamiętać, że można przez 5 lat, czyli jakieś 60 miesięcy i prawie 2000 dni pielęgnować w sobie i podgrzewać negatywne emocje do kogoś z forum internetowego.
Ja podałam fakt, a ( psycho ) analizować możesz to sama :)

tak, a propos, nie znalazłoby się coś z przedszkola :)?
mgj, zupełnie serio, bardzo chciałabym rozumieć, co powoduje, że sie Tobie chciało FB sprzed 5 lat przeczesywać.
....
Ale dla rownowagi napiszę, że zacytowane wpisy są...nie do przyjęcia. I jeśli takie pojawiałyby się tu- byłabym pierwsza, która zgłosiłaby je. Nawet wobec Kociej Matki Teresy.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7142
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 22, 2023 21:09 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Ale takie wpisy były. Na wątku politycznym Joli na przykład.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 21:12 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Erin, akurat w poście wyżej pisałam o zacytowanych postach casicy z FB.
Posty z wątku prawicowego też zgłaszałam, jeśli były nieodpowiednie i jeśli widziałam.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7142
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 22, 2023 21:18 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Nie wiem czy dobrze widzę? wyciągane są wpisy z 2017? :roll: ja wiem że Kasia jest Archeologiem z wykształcenia no ale bez przesady. EMERYTOWANYM. :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19830
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie sty 22, 2023 21:22 Re: Petycja o przywrócenie casicy

maczkowa pisze:
enigma pisze:maczkowa - ile razy mozna pisac?
jestem przeciw, bo casica wiele razy zlamala regulamin i w pocie czola zapracowala na tego bana

co jeszcze chcesz wiedziec? bedziesz nadal przeprowadzac forumowa psychoanalize mojej postawy? :roll:


może pisałaś. Ale widac, mimo mojego dłuuuugiego doświadczenia życiowego nie jestem w stanie pojąć, przyswoić i zapamiętać, że można przez 5 lat, czyli jakieś 60 miesięcy i prawie 2000 dni pielęgnować w sobie i podgrzewać negatywne emocje do kogoś z forum internetowego.
Ja podałam fakt, a ( psycho ) analizować możesz to sama :)

tak, a propos, nie znalazłoby się coś z przedszkola :)?
mgj, zupełnie serio, bardzo chciałabym rozumieć, co powoduje, że sie Tobie chciało FB sprzed 5 lat przeczesywać.
....
Ale dla rownowagi napiszę, że zacytowane wpisy są...nie do przyjęcia. I jeśli takie pojawiałyby się tu- byłabym pierwsza, która zgłosiłaby je. Nawet wobec Kociej Matki Teresy.


przelicz na minuty i sekundy

a potem zrob psychoanalize osoby, ktora nienawidzi forum, swiadomie wielokrotnie lamie regulamin i przez 5 lat, 60 miesiecy, 2000 dni nie moze sie z tym pogodzic :lol:

nie wiem, co tam sobie nadinterpretowalas /twoja sprawa/ - mnie ona zwisa i powiewa /chociaz w przeciwienstwie do Ciebie pamietam, jak wygladalo forum za jej bytnosci :roll: teraz jest o wiele spokojniejsze/
szkoda, ze admin nie chce wstawic postow, za ktore ona wyleciala
ANARCHOTYRANIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41518
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 21:23 Re: Petycja o przywrócenie casicy

meg11 pisze:Nie wiem czy dobrze widzę? wyciągane są wpisy z 2017? :roll: ja wiem że Kasia jest Archeologiem z wykształcenia no ale bez przesady. EMERYTOWANYM. :mrgreen:


byc moze juz tego nie pamietasz - ale casica tez lubila wyciagnac jakies dziwne posty sprzed lat :lol: kto mieczem wojuje :lol:
ANARCHOTYRANIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41518
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości