Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 22, 2023 21:24 Re: Petycja o przywrócenie casicy

mgj pisze:Wklejenie postów z FB ( z grupy publicznej, nie prywatnej) nie ma być uzasadnieniem bana, tylko zdziwieniem, że ktoś nagle, po ponad 4 latach zapragnął wrócić na takie okropne forum. Które tak pracowicie wcześniej obrzucał błotem.
Teraz jest już dobre?


No ale to już pytanie do samej zainteresowanej.
Po co nam to wklejasz? Jej się spytaj.
Aczkolwiek w cytatach które nam wkleiłaś ja nie widzę obrzucania błotem Forum ale hmm... niezadowolenie za ban/moderowanie skierowane w kierunku moderatorek. Dosadne mocno, owszem.
Forum to nie tylko one. To także użytkownicy.
A może przede wszystkim, tak naprawdę.

Jak widać po naszej ankiecie - nie czujemy się jakoś masowo obrażani przez bohaterkę tego wątku.

Pomijam już fakt że posty są sprzed prawie 6 lat :!: :!: :!: .
Forum nieustanie ewoluuje. Jest totalnie inne niż było na początku (ja akurat bardzo tęsknię za tym jakie było wtedy), jest też inne niż było 6 lat temu. My wszyscy jesteśmy inni, skład osobowy też jest już bardzo, bardzo inny.


Edit: dopisek.
Ja chyba spasuję z udziałem w tym wątku do czasu gdy ewentualnie wypowie się lrafal i nam przedstawi swoją opinię tudzież decyzję.
Bo ten wątek meandruje w dziwnym kierunku, za moment zacznie się wklejanie cytatów z FB sprzed 8 lat albo więcej i to najlepiej z nickami wszystkich rozmówców, wtedy okaże się że zbanowane powinno zostać pół Forum za nieprzyjemne rozmowy o nim poza nim, nie jestem na tej grupie ale z tego co widzę z cytatów to casica sama ze sobą nie rozmawiała.
I jeszcze chwila moment zrobi się jatka. Bez sensu.

Blue

 
Posty: 23414
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie sty 22, 2023 21:51 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma, Blue w zasadzie Ci odpowiedziała.

I tylko dodam. Nie ma jakiegoś abstrakcyjnego tworu, bytu pt. "forum". Forum, to ludzie, którzy je tworzą. I zmienia się tak, jak ludzie z upływem lat i wieku, i wymienia, jak ludzie na forum. Wiec juz pisałam, to w duzym stopniu inne miejsce, niz te 5l temu.
Oczywiście, mogę przeliczyć na dowolną jednostkę czasu, Ale to osoby, które tyle lat, minut, godzin itp straciły na podtrzymywanie złych emocji do kogoś mogą mieć problem.
Zadziwiającą aktywność wykazujesz w sprawie kogoś, kto Ci zwisa i powiewa
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 22, 2023 22:06 Re: Petycja o przywrócenie casicy

maczkowa pisze:Erin, akurat w poście wyżej pisałam o zacytowanych postach casicy z FB.
Posty z wątku prawicowego też zgłaszałam, jeśli były nieodpowiednie i jeśli widziałam.

I bardzo dobrze. Szkoda tylko, że bezskutecznie.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 22:08 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:
nie wiem, co tam sobie nadinterpretowalas /twoja sprawa/ - mnie ona zwisa i powiewa /chociaz w przeciwienstwie do Ciebie pamietam, jak wygladalo forum za jej bytnosci :roll: teraz jest o wiele spokojniejsze/
szkoda, ze admin nie chce wstawic postow, za ktore ona wyleciala

Dowcip roku normalnie :roll:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 22:19 Re: Petycja o przywrócenie casicy

nie wiem, czy szanowne Panie - Erin, jolabuk5, alinkaka zauważają, że sprowadzanie bana casicy do jej poglądów politycznych, działa tylko na tejże casicy niekorzyść ? Bo jednoznacznie sugeruje, że liczycie na jej wsparcie na kolejne zadymy na wątkach politycznych. A tego lrafał sobie nie życzy.
casica nie dostała bana za swoje poglądy polityczne, nie dostała za niewyparzony język, a za animozje między nią a ówczesnymi moderatorkami. Z ich powodu odeszło zresztą - dobrowolnie - sporo wartościowych uczestniczek, które nie miały chęci kopać się koniem. I nie udzielały się w ogóle na koci-łapci, tylko na wątkach kocich.
Ale...czy ktoś zauważył, ze owych pań już nie ma ? Że nie ma takiej moderacji, która ingerowała we wszystko, co IM się nie podobało ? Czasem nawet zanim zdążyło się edytować post, by jednak jakieś słowo w nim zmienić.

Także weźcie proszę pod uwagę, że to forum jest diametralnie różne od tego 5 czy 6 lat temu. Kiedyś nowy uczestnik miał np zablokowany dostęp do koci - łapci. Taki trollobot czy też bototroll jak niejaki neo, czy jak mu tam ostatnio było (chyba Jacek coś tam), nie miałby tu wstępu. Teraz nawet zgłoszenie nie działa od razu.
I jeszcze o jedno proszę wszystkich uczestników dyskusji - jako założycielka tego wątku - jeśli już tu się "żrecie", to czarno to widzę, lrafał zlikwiduje forum, bo po co mu kłopoty

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15023
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 22, 2023 22:33 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. I tyle gwoli komentarza.
A co do fragmentu o obecnej moderacji - bez komentarza.
Ostatnio edytowano Nie sty 22, 2023 22:34 przez Erin, łącznie edytowano 1 raz
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 22:33 Re: Petycja o przywrócenie casicy

izka53 pisze:nie wiem, czy szanowne Panie - Erin, jolabuk5, alinkaka zauważają, że sprowadzanie bana casicy do jej poglądów politycznych, działa tylko na tejże casicy niekorzyść ? Bo jednoznacznie sugeruje, że liczycie na jej wsparcie na kolejne zadymy na wątkach politycznych. A tego lrafał sobie nie życzy.
casica nie dostała bana za swoje poglądy polityczne, nie dostała za niewyparzony język, a za animozje między nią a ówczesnymi moderatorkami. Z ich powodu odeszło zresztą - dobrowolnie - sporo wartościowych uczestniczek, które nie miały chęci kopać się koniem. I nie udzielały się w ogóle na koci-łapci, tylko na wątkach kocich.
Ale...czy ktoś zauważył, ze owych pań już nie ma ? Że nie ma takiej moderacji, która ingerowała we wszystko, co IM się nie podobało ? Czasem nawet zanim zdążyło się edytować post, by jednak jakieś słowo w nim zmienić.

Także weźcie proszę pod uwagę, że to forum jest diametralnie różne od tego 5 czy 6 lat temu. Kiedyś nowy uczestnik miał np zablokowany dostęp do koci - łapci. Taki trollobot czy też bototroll jak niejaki neo, czy jak mu tam ostatnio było (chyba Jacek coś tam), nie miałby tu wstępu. Teraz nawet zgłoszenie nie działa od razu.
I jeszcze o jedno proszę wszystkich uczestników dyskusji - jako założycielka tego wątku - jeśli już tu się "żrecie", to czarno to widzę, lrafał zlikwiduje forum, bo po co mu kłopoty


Wypowiedziałam się tylko i wyłącznie na podstawie postów innych ludzi ,którzy napisali ile casica zrobiła i robi dla kotów .Nie znam jej poglądów politycznych i w nich nie uczestniczyłam . Proszę więc nie oceniać mnie swoja miarą .

alinkaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 824
Od: Sob sty 27, 2018 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 22, 2023 22:36 Re: Petycja o przywrócenie casicy

A najlepsze jest to, że autorka tego wpisu sama optowała za przywróceniem.
No, ale my z innej bańki, więc nasze opinie guzik warte.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon sty 23, 2023 1:39 Re: Petycja o przywrócenie casicy

izka53 pisze:nie wiem, czy szanowne Panie - Erin, jolabuk5, alinkaka zauważają, że sprowadzanie bana casicy do jej poglądów politycznych, działa tylko na tejże casicy niekorzyść ? Bo jednoznacznie sugeruje, że liczycie na jej wsparcie na kolejne zadymy na wątkach politycznych. A tego lrafał sobie nie życzy.
casica nie dostała bana za swoje poglądy polityczne, nie dostała za niewyparzony język, a za animozje między nią a ówczesnymi moderatorkami. Z ich powodu odeszło zresztą - dobrowolnie - sporo wartościowych uczestniczek, które nie miały chęci kopać się koniem. I nie udzielały się w ogóle na koci-łapci, tylko na wątkach kocich.
Ale...czy ktoś zauważył, ze owych pań już nie ma ? Że nie ma takiej moderacji, która ingerowała we wszystko, co IM się nie podobało ? Czasem nawet zanim zdążyło się edytować post, by jednak jakieś słowo w nim zmienić.

Także weźcie proszę pod uwagę, że to forum jest diametralnie różne od tego 5 czy 6 lat temu. Kiedyś nowy uczestnik miał np zablokowany dostęp do koci - łapci. Taki trollobot czy też bototroll jak niejaki neo, czy jak mu tam ostatnio było (chyba Jacek coś tam), nie miałby tu wstępu. Teraz nawet zgłoszenie nie działa od razu.
I jeszcze o jedno proszę wszystkich uczestników dyskusji - jako założycielka tego wątku - jeśli już tu się "żrecie", to czarno to widzę, lrafał zlikwiduje forum, bo po co mu kłopoty

Izka53, piszesz, że casica dostała bana z powodu "animozji między nią a ówczesnymi moderatorkami", których "juz nie ma na forum". Może, nie znam kulis tej sprawy. Ale czy te animozje nie wynikały z poglądów politycznych, wyrażanych, jak piszesz, "niewyparzonym językiem"? Czyli w rezultacie - ban był za poglądy. A do tego poglądy przeciwne, wyrażane bardzo "niewyparzonym" językiem, które - jak piszesz - sama zgłaszałaś moderacji, nie doczekały się nawet upomnienia. Uważam, że regulamin forum, jak każde prawo, powinno być stosowane jednakowo wobec wszystkich. A główną przesłanką oceny, czy użytkownik zasłużył na bana powinna być jego działalność na rzecz kotów.
Wybacz, wiem, że nie to było Twoją intencją, chcesz jak najlepiej dla casicy, ale trochę się poczułam forumowiczem drugiej kategorii, skoro moje wypowiedzi mogą tylko zaszkodzić, ponieważ mam określone poglądy polityczne.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 23, 2023 11:17 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Aktualizacja:

Forumowicze, którzy są za powrotem casicy na forum: :D

01 - GosiaGosia (2013);
02 - Lifter (2013);
03 - meg11 (2011);
04 - ewkkrem (2017);
05 - mziel52 (2007);
06 - MaryLux (2006);
07 - mir.ka (2012);
08 - Kazia (2002);
09 - jolabuk (2005);
10 - MAU (2012);
11 - jozefina1970 (2010);
12 - czitka (2005);
13 - Jarka (2008);
14 - Maczkowa (2018);
15 - Indianeczka (2010);
16 - izka (2010);
17 - Annaa (2009);
18 - Nul (2016);
19 - Brifanka (2009);
20 - Blue (2002);
21 - anka1515 (2011);
22 - FuterNiemyty (2018);
23 - violet (2013);
24 - gusiek1 (2016);
25 - pibon (2012);
26 - Koki-99 (2007);
27 - Erin (2007);
28 - Myszorek (2019);
29 - megan72 (2007);
30 - Damork (2002);
31 - alinkaka (2018)


Forumowicze, którzy są przeciwni powrotowi casicy na forum: :D

01 - Zuza (2002);
02 - madrugada (2009);
03 - enigma (2005).
'

Stan na dzień 23 01 2023:
31 : 3

Edycja - "cyfrówka" :wink:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 25, 2023 13:50 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Zapomnieliśmy ???
Przypomnę:

Aktualizacja:

Forumowicze, którzy są za powrotem casicy na forum: :D

01 - GosiaGosia (2013);
02 - Lifter (2013);
03 - meg11 (2011);
04 - ewkkrem (2017);
05 - mziel52 (2007);
06 - MaryLux (2006);
07 - mir.ka (2012);
08 - Kazia (2002);
09 - jolabuk (2005);
10 - MAU (2012);
11 - jozefina1970 (2010);
12 - czitka (2005);
13 - Jarka (2008);
14 - Maczkowa (2018);
15 - Indianeczka (2010);
16 - izka (2010);
17 - Annaa (2009);
18 - Nul (2016);
19 - Brifanka (2009);
20 - Blue (2002);
21 - anka1515 (2011);
22 - FuterNiemyty (2018);
23 - violet (2013);
24 - gusiek1 (2016);
25 - pibon (2012);
26 - Koki-99 (2007);
27 - Erin (2007);
28 - Myszorek (2019);
29 - megan72 (2007);
30 - Damork (2002);
31 - alinkaka (2018)


Forumowicze, którzy są przeciwni powrotowi casicy na forum: :D

01 - Zuza (2002);
02 - madrugada (2009);
03 - enigma (2005).
'

Stan na dzień 23 01 2023:
31 : 3

25.01.2023 jest tak samo.

Temat wałkowany 5 lat. Obecna petycja, jest trzecia. Na drugą, Administrator odpowiedział pozytywnie :201494 , bo dotyczyła kota casicy. Ta trzecia dotyczy nie tylko kotów casicy. Dotyczy m. in. NASZYCH kotów.
Wiem, że argumenty obu stron się wyczerpały ale, jak będzie cicho na wątku to był to łabędzi śpiew :(

Ostatnia batalia trwa od 29.12.2022 roku.
viewtopic.php?f=5&t=214752&hilit=petycja&start=135
Administratorze, ZAREAGUJ !
Ikonka Rejtana :(
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro sty 25, 2023 16:36 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Jestem za przywróceniem casicy . Nie wiedziałam, że jest taki wątek.
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Śro sty 25, 2023 20:49 Re: Petycja o przywrócenie casicy

madrugada pisze:
jolabuk5 pisze:Zgadzam się z maczkowa. Nawet w wyrokach sądowych jest coś takiego jak warunkowe zawieszenie kary. A co do pomocy - wystarczy poczytać posty Katarzynki01, żeby ocenić, ile forum zyskuje na jej obecności.


Na warunkowe zawieszenie kary trzeba sobie zasłużyć, trzeba się zmienić, zmienić swoje postępowanie.
U casicy tej zmiany nie widać. Wciąż prezentuje postawę: mnie się należy i już.

A pomagać można niekoniecznie będąc na miau. Obecność tu nie jest do tego niezbędna.

WIDAĆ zmiane.
Pisze to ja, osoba swego czasu, lat moze 8-10 temu mocno, bardzo mocno hejtowana przez casice, Zofia.Sasza, joshua-ada i jeszcze kilka osob. Bylo wiele pomowien, obrazan, klamstw na temat mnie i tego co robie, było tez tak - choć nie wiem czy też w tym uczestniczyła casica, że panie umawialy sie na okreslona godzine np wtorek o 20 i masowo atakowaly mnie w moich watkach oraz wszedzie tam, gdzie pisalam. Nawiazalam kontakt z prawnikiem, robilam print screene , w koncu puscilam info, ze jak sie to nie uciszy kieruje sprawe do sadu.
Uciszylo sie. Zofia. Sasza umarla, j9shua przestala byc aktywna, poszly bany itd.
Jakies 2 lata temu Kasia do mnie zadzwonila. Nie wiem tzn domyslam sie, skad miala numer telefonu. Wtedy pierwszy raz mnie przeprosila, wyjasnila sytuacje, przyznala do bledu. Bylam w szoku ale oczywiście ze zamknelam wtedy juz ta sprawe. Potem znowu zadzwonila, a potem ja zadzwonilam, teraz jestesmy w kontakcie telefonicznym, na fb, tu na miau.
Prosze o wpisanie mnie za anulowaniem bana dla casicy.
Ostatnio edytowano Śro sty 25, 2023 23:37 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sty 25, 2023 21:12 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Marzenia11 pisze: Wtedy pierwszy raz mnie przeprosila, wyjasnila sytuacje, przyznala do bledu. Bylam w szoku ale oczywiście ze zamknelam wtedy juz ta sprawe. Potem znowu zadzwonila, a potem ja zadzwonilam, teraz jestesmy w kontakcie telefonicznym, na fb, tu na miau.
Prosze o wpisanie mnie za anulowaniem bana dla casicy.

I to jest jedna z tych rzeczy, KTÓRE CENIĘ u Kasi.
Jest uparta jak OSIOŁ.
Ale POTRAFI PRZEPROSIĆ i przyznać się do błędu.
Nie jesteś jedna, którą przeprosiła ,był jeszcze wątek na forum gdzie przyznała że nie miała racji.
Miarą dorosłości człowieka jest możliwość przyznania się do błędu.
Ona to ma.
A na tym forum to RZADKOŚĆ.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19330
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro sty 25, 2023 21:17 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Tym bardziej powinna dostać szansę pisania pod własnym nickiem. To bardzo ważne - umieć przeprosić!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości