Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 07, 2022 21:31 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Jestem użytkownikiem z doskoku, rzadko się wypowiadam, ale również popieram
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

Post » Śro wrz 07, 2022 22:19 Re: Petycja o przywrócenie casicy

evanka pisze:Ale w sensie, że forum miau ma jej koty leczyć? 8O

Nie leczyć ale doradzać i podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem a chodzi o Dżigita

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 07, 2022 22:47 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Gosiagosia, jestem na miau od prawie 20 lat i zapewniam, że niewiele jest tu osób, które mają takie doświadczenie i wiedzę o kotach
jak casica.
Tak że ten ;)
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54150
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Czw wrz 08, 2022 0:10 Re: Petycja o przywrócenie casicy

evanka pisze:Gosiagosia, jestem na miau od prawie 20 lat i zapewniam, że niewiele jest tu osób, które mają takie doświadczenie i wiedzę o kotach
jak casica.
Tak że ten ;)

Tym wieksza strata dla miau :(
A wspolna wiedza i doswiadczenie zawsze daje wieksze szanse na postawienie trafnej diagnozy kotu, bez czego nie ma skutecznego leczenia. Kazdy ma dostep do kilku wetow, tutaj mozemy konfrontowac podobne przypadki i terapie, przeciez nie jestesmy wetami, Kasia tez nie.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw wrz 08, 2022 7:03 Re: Petycja o przywrócenie casicy

evanka pisze:Gosiagosia, jestem na miau od prawie 20 lat i zapewniam, że niewiele jest tu osób, które mają takie doświadczenie i wiedzę o kotach
jak casica.
Tak że ten ;)

Co nie znaczy, że wie wszystko. Na wątku czitki i Jej kotów już padało kilka pytań o leki, czy leczenie dla Dzigita od casicy ze wskazaniem, że z daną sprawą nie miała do czynienia.
A co do meritum, całkowicie tu zgadzam się z @jolabuk. Nie znam casicy, nie moje czasy, gdy była na forum, zetknęłam się tylko z wypowiedziami archiwalnymi, ale jakie by one nie były, chyba nie można mieć wątpliwości, ze to osoba oddana kotom, widzę, że nadal pomaga finansowo domom tymczasowym, karmicielom.
Jeśli więc sama potrzebuje pomocy, dla swojego zwierzaka- jak najbardziej przyłączam się do petycji.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt wrz 09, 2022 8:36 Re: Petycja o przywrócenie casicy

ok, do czasu rozwiązania problemu
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pt wrz 09, 2022 9:07 Re: Petycja o przywrócenie casicy

DZIĘKUJĘ !!!

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15035
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt wrz 09, 2022 9:18 Re: Petycja o przywrócenie casicy

mziel52 pisze:A wspolna wiedza i doswiadczenie zawsze daje wieksze szanse na postawienie trafnej diagnozy kotu, bez czego nie ma skutecznego leczenia.


I to i fakt że można porozmawiać z osobami które może podsuną jakiś pomysł do omówienia z wetami, na coś zwrócą uwagę, podpowiedzą że coś o takim czymś ostatnio czytali czy im wet powiedział, czy choćby wysłuchają bo podobnie kochają koty i są one dla nich ważne - a o to nie zawsze łatwo w realnym świecie. Nie do przecenienia jest ta funkcja Forum gdy ukochany kot ciężko choruje i człowiek czuje z tego powodu silny stres.
Ja sama mogę się powymądrzać gdy chodzi o obce koty - ale gdy choruje poważnie mój czy jakaś moja znajda i nie jest to błaha historia - bardzo mi pomaga gdy czasem o tym napiszę. Mimo iż zazwyczaj takie rzeczy ogarniam plus mam super wetkę. Wygadanie się pomaga, ale i jest to okazja zdobycia informacji nie do przecenienia plus czasem okazja do spojrzenia na coś z innej strony podczas dyskusji o danej sytuacji w większym gronie. Plus takie wątki są źródłem wiedzy dla innych w przyszłości.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pt wrz 09, 2022 9:51 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
mziel52 pisze:A wspolna wiedza i doswiadczenie zawsze daje wieksze szanse na postawienie trafnej diagnozy kotu, bez czego nie ma skutecznego leczenia.


I to i fakt że można porozmawiać z osobami które może podsuną jakiś pomysł do omówienia z wetami, na coś zwrócą uwagę, podpowiedzą że coś o takim czymś ostatnio czytali czy im wet powiedział, czy choćby wysłuchają bo podobnie kochają koty i są one dla nich ważne - a o to nie zawsze łatwo w realnym świecie. Nie do przecenienia jest ta funkcja Forum gdy ukochany kot ciężko choruje i człowiek czuje z tego powodu silny stres.
Ja sama mogę się powymądrzać gdy chodzi o obce koty - ale gdy choruje poważnie mój czy jakaś moja znajda i nie jest to błaha historia - bardzo mi pomaga gdy czasem o tym napiszę. Mimo iż zazwyczaj takie rzeczy ogarniam plus mam super wetkę. Wygadanie się pomaga, ale i jest to okazja zdobycia informacji nie do przecenienia plus czasem okazja do spojrzenia na coś z innej strony podczas dyskusji o danej sytuacji w większym gronie. Plus takie wątki są źródłem wiedzy dla innych w przyszłości.

Prawdę napisałaś i nie tylko informacje są bardzo przydatne ale wspieranie się podczas problemów są najważniejsze. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 09, 2022 10:02 Re: Petycja o przywrócenie casicy

lrafal pisze:ok, do czasu rozwiązania problemu


Bardzo dziękuję.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pt wrz 09, 2022 12:23 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Ja również bardzo dziękuję, też oczywiście w imieniu casica. Na razie nie jest w stanie odejść od Dżygita, pilnują razem z Justynem na zmianę długich, dożylnych kroplówek, a w międzyczasie przygotowują inne leki. Zapewne późnym popołudniem lub wieczorem casica odezwie się na swoim wątku lub założy Dżygitowi wątek osobny. Walczą. Bardzo walczą.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt wrz 09, 2022 12:29 Re: Petycja o przywrócenie casicy

czitka pisze:Ja również bardzo dziękuję, też oczywiście w imieniu casica. Na razie nie jest w stanie odejść od Dżygita, pilnują razem z Justynem na zmianę długich, dożylnych kroplówek, a w międzyczasie przygotowują inne leki. Zapewne późnym popołudniem lub wieczorem casica odezwie się na swoim wątku lub założy Dżygitowi wątek osobny. Walczą. Bardzo walczą.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 09, 2022 12:44 Re: Petycja o przywrócenie casicy

czitka pisze:Ja również bardzo dziękuję, też oczywiście w imieniu casica. Na razie nie jest w stanie odejść od Dżygita, pilnują razem z Justynem na zmianę długich, dożylnych kroplówek, a w międzyczasie przygotowują inne leki. Zapewne późnym popołudniem lub wieczorem casica odezwie się na swoim wątku lub założy Dżygitowi wątek osobny. Walczą. Bardzo walczą.

Musi wyzdrowieć :1luvu:
kciuki trzymamy cały czas :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 09, 2022 12:58 Re: Petycja o przywrócenie casicy

czitka pisze:Ja również bardzo dziękuję, też oczywiście w imieniu casica. Na razie nie jest w stanie odejść od Dżygita, pilnują razem z Justynem na zmianę długich, dożylnych kroplówek, a w międzyczasie przygotowują inne leki. Zapewne późnym popołudniem lub wieczorem casica odezwie się na swoim wątku lub założy Dżygitowi wątek osobny. Walczą. Bardzo walczą.


Oby się udało!

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pt wrz 09, 2022 13:21 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Blue pisze:
czitka pisze:Ja również bardzo dziękuję, też oczywiście w imieniu casica. Na razie nie jest w stanie odejść od Dżygita, pilnują razem z Justynem na zmianę długich, dożylnych kroplówek, a w międzyczasie przygotowują inne leki. Zapewne późnym popołudniem lub wieczorem casica odezwie się na swoim wątku lub założy Dżygitowi wątek osobny. Walczą. Bardzo walczą.


Oby się udało!

Oby!
Adminie, dziękuję :)

MaryLux

 
Posty: 159304
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości