Petycja o przywrócenie casicy

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 22, 2023 14:44 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:dopisek - a Ty i inne osoby robicie za adwokata casicy? 8O
przeciez jest na forum, niech sama sie za siebie wypowiada :roll:

ja akurat nie robię za niczyjego adwokata. wypowiadam się za siebie, jako forumowicz- uważam, ze obecność takich osób, jak casica wypowiadająca się teraz pod innym nickiem spowoduje, że forum będzie bardziej wartościowe. A czemu pod starym nickiem? Pewnie dla Niej to ważne, ale ja np czasem przez nick sięgam do historii postów, by sprawdzić, ustalić, dowiedzieć się czegoś.

Enigma, a tak właściwie, to czemu Ty jesteś przeciw? Bo tłumaczenie, jakby dlatego, że ja zainsynuowałam, że chodzi o wpisy i wypowiedzi niezwiązane z kotami (niemal dokładnie tak się wypowiedziałam- i nie zainsynuowałam, a przedstawiłam swój wniosek w oparciu kto i co pisze) jest takie trochę hmmm...dziecinne? Jak z tym odmrażaniem uszu na złość..?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 22, 2023 14:55 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:dopisek - a Ty i inne osoby robicie za adwokata casicy? 8O
przeciez jest na forum, niech sama sie za siebie wypowiada :roll:


Ale w jakim temacie ma się wypowiadać? Takim że my jej chcemy na Forum? I prosimy o jej przywrócenie? :201494
Ona napisała że chce wrócić, zresztą chyba daje też temu wyraźnie wyraz.
Ten wątek nie ona założyła i nie ona była jego inicjatorką.

Blue

 
Posty: 23498
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie sty 22, 2023 15:02 Re: Petycja o przywrócenie casicy

jolabuk5 pisze:
enigma pisze:
jolabuk5 pisze:Niektórzy też zapracowali na bana - a nie dostali.
Czemu tak się boicie powrotu casicy na forum?
Popieram pomysł Blue, żeby założyć wątek w uczęszczanym dziale, kierujący do tego wątku.


kto zapracowal na bana i go nie dostal?

z tym "baniem sie" to pojechalas po bandzie :mrgreen:
pewnie ta osoba ma wiedze tajemna na wybranych forumowiczow i nie zawaha sie jej uzyc 8) normalnie trzese sie ze starchu :mrgreen:

Mogę zacząć cytować wpisy.
Chętnie porównałabym je z tymi usuniętymi, które stały się podstawą do dożywotniego bana.


do dziela
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41322
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 15:05 Re: Petycja o przywrócenie casicy

maczkowa - ile razy mozna pisac?
jestem przeciw, bo casica wiele razy zlamala regulamin i w pocie czola zapracowala na tego bana

co jeszcze chcesz wiedziec? bedziesz nadal przeprowadzac forumowa psychoanalize mojej postawy? :roll:
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41322
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 15:15 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Myszorek pisze:
enigma pisze:czyli cala zadyma jest o stary nick
nie o powrot na forum - bo przeciez juz na forum jest

tak BTW - nick casicy pisze sie mala litera :wink:
chyba ze jest tu mowa o jakims innym forumowiczu?


Mam wrażenie, że zadymę to Ty tutaj robisz.

Myszorek dla mnie to nie wrażenie ,to pewność
Obrazek

MAU

 
Posty: 2634
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie sty 22, 2023 15:23 Re: Petycja o przywrócenie casicy

enigma pisze:czyli nie chodzi o kotki, pomaganie itp? tylko o stary nick? :wink:
dopisek - i jak jest pod nowym nickiem - to nie jest soba? hm :lol:

:ryk:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 15:28 Re: Petycja o przywrócenie casicy

jolabuk5 pisze:Niektórzy też zapracowali na bana - a nie dostali.
Czemu tak się boicie powrotu casicy na forum?
Popieram pomysł Blue, żeby założyć wątek w uczęszczanym dziale, kierujący do tego wątku.

Bo będzie kolejną osobą, która ośmiela się z nimi nie zgadzać. A to urasta do rangi zbrodni.
Więc trzeba obrażać i jątrzyć, bo za to banów nie ma. Jeszcze tego nie zrozumiałaś?

Blue pisze: (...) Enigma - pozwolisz że my, którzy jesteśmy za powrotem casicy i zdjęciem z niej bana - będziemy mieli swoje zdanie? (...)

No właśnie sęk w tym, że nie pozwoli.
Dlaczego, patrz wyżej.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 15:34 Re: Petycja o przywrócenie casicy

jolabuk5 pisze:
enigma pisze:
jolabuk5 pisze:Niektórzy też zapracowali na bana - a nie dostali.
Czemu tak się boicie powrotu casicy na forum?
Popieram pomysł Blue, żeby założyć wątek w uczęszczanym dziale, kierujący do tego wątku.


kto zapracowal na bana i go nie dostal?

z tym "baniem sie" to pojechalas po bandzie :mrgreen:
pewnie ta osoba ma wiedze tajemna na wybranych forumowiczow i nie zawaha sie jej uzyc 8) normalnie trzese sie ze starchu :mrgreen:

Mogę zacząć cytować wpisy.
Chętnie porównałabym je z tymi usuniętymi, które stały się podstawą do dożywotniego bana.

O, ja też mam trochę cytatów.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 17:32 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017
Czuję się doceniona. Głupie cipy wyceniły mój odpoczynek na 3 miechy. Za ogólne "piaństwo i diwoż" czyli za nic. Jakieś tam pierdołasy. I nawet nie mają jaj, żeby mi dać dożywotniego bana natychmiast. legendarna odwaga poszła się jebać?

Kiedyś bym się wnerwiła. Ale teraz leję na to, po prostu. Nie o mnie wszak świadczy ten ban. A forum stało się paskudnym miejscem

wpisy z 4.08.2017
Ano. Forum zaczęlo schodzić na psy odkąd pojawiły się sralix i aassiiaa w roli nozyczek. Najgłupsze moderatorki jakie widziałam - obrończynie zbieractwa, pamiętacie? Póxniej nastała NITKA/KRETYNKA, miało byc lepiej, wyszło jak zwykle. Ta jest najnormalniej ociężała umysłowo. Zresztą wydaje mi się, że one w ogóle nie kumają co inni piszą. Reagują tylko hasłowo, psy Pawłowa (bo jednak wzdragam się napisać jak koń kawaleryjski na trąbkę).

A co sobie wspomnę te smutne pitupitu NITKI/KRETYNKI (tak o niej piszę, bo ona się sama takim nickiem przedstawia) o zasadach przyznawania banów i to bzdurzenie jak to przyznała bana sribi, to śmiech mnie ogarnia, tzw homerycki\

O bardzo kulturalnej "modyfikacji" nicków w fejsbukowych rozmowach też mogę napisać więcej.
Ostatnio edytowano Nie sty 22, 2023 17:46 przez mgj, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

mgj

 
Posty: 11022
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie sty 22, 2023 17:34 Re: Petycja o przywrócenie casicy

MAU pisze:
Myszorek pisze:
enigma pisze:czyli cala zadyma jest o stary nick
nie o powrot na forum - bo przeciez juz na forum jest

tak BTW - nick casicy pisze sie mala litera :wink:
chyba ze jest tu mowa o jakims innym forumowiczu?


Mam wrażenie, że zadymę to Ty tutaj robisz.

Myszorek dla mnie to nie wrażenie ,to pewność


zglos do moderacji/do admina, smialo
NIEMA DAMA NIE MA
NIC DO POWIEDZENIA

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41322
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Nie sty 22, 2023 17:50 Re: Petycja o przywrócenie casicy

mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017
Czuję się doceniona. Głupie cipy wyceniły mój odpoczynek na 3 miechy. Za ogólne "piaństwo i diwoż" czyli za nic. Jakieś tam pierdołasy. I nawet nie mają jaj, żeby mi dać dożywotniego bana natychmiast. legendarna odwaga poszła się jebać?

Kiedyś bym się wnerwiła. Ale teraz leję na to, po prostu. Nie o mnie wszak świadczy ten ban. A forum stało się paskudnym miejscem

wpisy z 4.08.2017
Ano. Forum zaczęlo schodzić na psy odkąd pojawiły się sralix i aassiiaa w roli nozyczek. Najgłupsze moderatorki jakie widziałam - obrończynie zbieractwa, pamiętacie? Póxniej nastała NITKA/KRETYNKA, miało byc lepiej, wyszło jak zwykle. Ta jest najnormalniej ociężała umysłowo. Zresztą wydaje mi się, że one w ogóle nie kumają co inni piszą. Reagują tylko hasłowo, psy Pawłowa (bo jednak wzdragam się napisać jak koń kawaleryjski na trąbkę).

A co sobie wspomnę te smutne pitupitu NITKI/KRETYNKI (tak o niej piszę, bo ona się sama takim nickiem przedstawia) o zasadach przyznawania banów i to bzdurzenie jak to przyznała bana sribi, to śmiech mnie ogarnia, tzw homerycki\

O bardzo kulturalnej "modyfikacji" nicków w fejsbukowych rozmowach też mogę napisać więcej.

No i o czym to świadczy?
Ja też jestem na forum choć mi się wiele rzeczy nie podoba. Czy to oznacza że powinnam mieć bana? I to dożywotniego?
Ona te posty pisała w 2017 r a teraz mamy 2023 i wiele rzeczy uległo zmianie.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Nie sty 22, 2023 18:04 Re: Petycja o przywrócenie casicy

No patrzcie, jakie święte oburzenie. Ale wyzywanie od g..., ameb, szmat, propozycje urządzenia polowania z odstrzałem jakoś nie raziły. Podobnie jak ostatnio piź...ce, mordy, kretyni. I ocenianie poziomu intelektualnego innych. Fuj!
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 18:07 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Raz, sciganie nicka za wypowiedzi na innym medium nie podlega chyba dyskusji w temacie?
Dwa, nie rozumiem, jak to jest. Pod nowym nickiem forumowicz nie przeszkadza, ale boli, gdyby powrocil pod dawnym?
Wytlumaczcie mi, jak dziecku, prosze.
Trzy, Enigma (z szacunku dla kazdego dyskutanta uzylam wielkiej litery), robisz burze w szklance wody o nic.
Na razie jedynym efektem jest skuteczne podbijanie watku ;).
Padly chyba wszystkie argumenty, dalsze ich powtarzanie jest po...?

Co do cytatow, sa sprzed 5 lat, moderatorzy sa na zasadzie dzialalnosci dobrowolnej, nieodplatnej i jak kazdy czlowiek, podejmuja rozne decyzje, niejednokrotnie bardzo subiektywne i niekoniecznie po mysli uzytkownikow.
Ale topik, petycja, sa kierowane do admina, bo to on jest decyzyjny w tym przypadku.

PS. A jak sie czasem traktuje nowych uzytkownikow, forumowiczow, ktorzy niekoniecznie ograniczaja sie do milusich, poprawnych wypowiedzi, no coz..., to juz inna historia.
Na inne bany ;).

FuterNiemyty

 
Posty: 3645
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Nie sty 22, 2023 18:08 Re: Petycja o przywrócenie casicy

Proszę, jeden z ostatnich przykładów. Nie razi? A to niespodzianka 8)
Jeszcze żeby chociaż składnie po polsku było.

Dunia pisze:Jejusiu jak mnie to bawi jak tępota usilnie stara się sprawiać wrażenie,że ma coś do powiedzenia .
Wrzucjac co jakiś czas po max dwa zdania o niczym. z wiatrakami,o to jak TVN albo inne nic nie znaczące teksty.

Tępota zawsze będzie tępota ,pisdzielce tylko takich wyznawców mają
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie sty 22, 2023 19:04 Re: Petycja o przywrócenie casicy

indianeczka pisze:
mgj pisze:Poniżej cytaty casicy z FB na temat forum.
I teraz chce wrócić na forum, "które zeszło na psy", do "cip bez jaj"?
posty z 30.07.2017
Czuję się doceniona. Głupie cipy wyceniły mój odpoczynek na 3 miechy. Za ogólne "piaństwo i diwoż" czyli za nic. Jakieś tam pierdołasy. I nawet nie mają jaj, żeby mi dać dożywotniego bana natychmiast. legendarna odwaga poszła się jebać?

Kiedyś bym się wnerwiła. Ale teraz leję na to, po prostu. Nie o mnie wszak świadczy ten ban. A forum stało się paskudnym miejscem

wpisy z 4.08.2017
Ano. Forum zaczęlo schodzić na psy odkąd pojawiły się sralix i aassiiaa w roli nozyczek. Najgłupsze moderatorki jakie widziałam - obrończynie zbieractwa, pamiętacie? Póxniej nastała NITKA/KRETYNKA, miało byc lepiej, wyszło jak zwykle. Ta jest najnormalniej ociężała umysłowo. Zresztą wydaje mi się, że one w ogóle nie kumają co inni piszą. Reagują tylko hasłowo, psy Pawłowa (bo jednak wzdragam się napisać jak koń kawaleryjski na trąbkę).

A co sobie wspomnę te smutne pitupitu NITKI/KRETYNKI (tak o niej piszę, bo ona się sama takim nickiem przedstawia) o zasadach przyznawania banów i to bzdurzenie jak to przyznała bana sribi, to śmiech mnie ogarnia, tzw homerycki\

O bardzo kulturalnej "modyfikacji" nicków w fejsbukowych rozmowach też mogę napisać więcej.

No i o czym to świadczy?
Ja też jestem na forum choć mi się wiele rzeczy nie podoba. Czy to oznacza że powinnam mieć bana? I to dożywotniego?
Ona te posty pisała w 2017 r a teraz mamy 2023 i wiele rzeczy uległo zmianie.


Ale to wpisy z FB, nie z forum, więc o co chodzi? Za wypowiedzi w kawiarni też się dostaje bana? A wspomniane moderatorki bardzo często ewidentnym chamstwem innych forumowiczów zupełnie się nie przejmują. Dla mnie to znaczy, że lubią chamstwo i chamskie odzywki - więc dostały, co lubią.

Wklejanie wpisów z FB na uzasadnienie miauowego bana to już przegięcie wyższego rzędu, żeby nie powiedzieć chorobliwa obsesja.

Tak w ogóle, to nie sądziłam, że wątek żyje. Też chcę, żeby casica mogła pisać pod swoim nickiem, bez wydziwiania.

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości