Weryfikacja użytkowników

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 03, 2020 14:23 Weryfikacja użytkowników

Podczas przeglądania forum znalazłam użytkownika o nietypowym jak dla mnie nicku. W jego profilu w sekcji lokalizacja była Białoruś, w zainteresowania nazwa jakiegoś środka na męskie problemy :wink: Tak sobie przejrzałam użytkowników ostatnio dodanych i mnóstwo jest zza wschodniej granicy, co widać po wpisach w profilu cyrylicą. Dołączają do forum nie wiem w jakim celu, inwigilacji? Liczba postów przy każdym takim nicku to oczywiście 0. Czy my mamy w ogóle jakąś weryfikację użytkowników, czy jesteśmy tu bezpieczni?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon maja 04, 2020 10:02 Re: Weryfikacja użytkowników

Koki-99 pisze:Podczas przeglądania forum znalazłam użytkownika o nietypowym jak dla mnie nicku. W jego profilu w sekcji lokalizacja była Białoruś, w zainteresowania nazwa jakiegoś środka na męskie problemy :wink: Tak sobie przejrzałam użytkowników ostatnio dodanych i mnóstwo jest zza wschodniej granicy, co widać po wpisach w profilu cyrylicą. Dołączają do forum nie wiem w jakim celu, inwigilacji? Liczba postów przy każdym takim nicku to oczywiście 0. Czy my mamy w ogóle jakąś weryfikację użytkowników, czy jesteśmy tu bezpieczni?

To dobre pytanie ale chyba do Admina i moderatorów. Mam nadzieję że nam odpiszą co z naszym bezpieczeństwie na forum.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 04, 2020 10:08 Re: Weryfikacja użytkowników

Sama rejestracja nic im nie daje bo nowy użytkownik nie może wysyłać maila ani PW, nie może dodać podpisu. Dodatkowo 5 pierwszych postów wymaga akceptacji moderatora.

Zazwyczaj są to boty do rozsyłania spamu na forach, dziennie kilkanaście takich postów jest odrzucanych.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pon maja 04, 2020 11:25 Re: Weryfikacja użytkowników

lrafal pisze:Sama rejestracja nic im nie daje bo nowy użytkownik nie może wysyłać maila ani PW, nie może dodać podpisu. Dodatkowo 5 pierwszych postów wymaga akceptacji moderatora.
Zazwyczaj są to boty do rozsyłania spamu na forach, dziennie kilkanaście takich postów jest odrzucanych.


Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości