moderacja

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 20, 2018 17:05 moderacja

czemu, żeby zmienić link do zdjęcia, które jest za duże trzeba czekać tak długo... czemu tu w ogóle jest jakaś moderacja... to jest forum o kotach, a nie o polityce...

matrixsilver

 
Posty: 14
Od: Czw paź 18, 2018 16:07

Post » Nie paź 21, 2018 10:02 Re: moderacja

już nie musisz czekać
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Pt cze 21, 2019 15:36 Re: moderacja

Dlaczego to forum jest tak moderowane? Zapytam naiwnie, jako nowa.
Zaangażowałam się w pewne dwie sprawy, może błędnie ale nie mam tu stażu. Może i słusznie, choć osobiście z tym się nadal nie zgadzam, dostałam tu karę. Tylko dlaczego stali użytkownicy, za obrażanie mnie nie dostali nawet ostrzeżenia?
Zawsze winny jest nowy? Który nawet nie zna tutejszych układów?
To forum ma być zamknięte na nowe osoby? Bo je można tu bezkarnie obrażać, mieszać z błotem, a jak taka osoba coś więcej napisze, dostaje karę?
Nowi tu tylko na kolanach i przepraszając za to co myślą, że żyją? Zdając się na to, jak tu ich się popchnie, obrazi? Czy jednak powinni być pełnoprawnymi użytkownikami tego forum?
Może po prostu zamknijcie możliwość rejestracji na tym forum. Tak będzie łatwiej i mniej ludziom nerwów naszarpiecie.
Bo po co tu nowi?
Najwyraźniej.
Jak dla mnie nadal mam racje. Zadziała się tu krzywda, ale skoro firmuje ją tu ktoś z dorobkiem... Tyle, ze każdy może tu się pomylić, nawet osoba z pozytywnym dorobkiem.
Przykra nauczka.
Szkoda tylko, że brak było moderacji, gdy to mnie obrażano. Zjawiła się wtedy, gdy był pretekst by mnie ukarać. Bo jestem tu nowa. Pytanie tylko, jaką macie tu przyszłość, bez nowych użytkowników?
Może czas już na jedne i te same zasady dla wszystkich? Bez względu na staż i zasługi na tym forum.
Ja tu nikogo nie obrażałam, to mnie obrażano. Ja dostałam czasowego bana. Jako jedyna ukarana. Za to co myślę w danej sprawie. I nadal uważam, ze stała się tam rzecz zła. To naprawdę jest w porządku?
Może czas pomyśleć, czy chcecie się rozwijać, czy zamknąć na nowych i tylko tolerować tych, co na kolanach, jak do Częstochowy :roll:
Wielu takich nie znajdziecie.

kinga38

 
Posty: 55
Od: Pt maja 18, 2018 16:32

Post » Śro lip 03, 2019 12:10 Re: moderacja

Mam nadzieje, że ten post trafił do kogoś wyżej bezpośredniej moderacji. Coś się zmieni, mimo wszystko.
Szkoda, że nie dostałam żadnej odpowiedzi, nawet typu, pitu-pitu, a my nadal swoje, bo nam tu tak dobrze.
Szafa gra. Najwyraźniej.
To forum wyskakuje w Google w wielu zapytaniach. Sama tak tu trafiłam, choć nie miałam potrzeby pisać, jak się później okazało. I to zwyczajnie zmarnujecie. Nie będzie nowych, bo tak nie wolno, po prostu. Nie może być tak, że nowego się obraża jak tylko się chce, a jak on coś napisze- ban. Tylko dla niego.
Chyba jednak równe zasady dla wszystkich.
Chyba, ze tu nowy to synonim zła, a nie potencjału, korzystnego dla obu stron.
Ale wtedy to raczej trzeba się zamknąć na rejestracje nowych osób. Tak będzie uczciwiej.
Nie znam tego miejsca, ale jeśli dobrze myślę, to Google nie powinno tu kierować nowych użytkowników, bo więcej z tego szkody wyniknie, niż pożytku.
Forum zamknięte, niewidoczne dla Google, myśleliście o tym? Może to droga dal Was?
Po co zrażać dla sprawy kociej innych, spoza, tylko dlatego, że panują tu takie zasady, utrwalane przez moderacje ?
Bo jak inaczej rozumieć zasadę w imię której nową tu osobę można obrażać, ile się chce, nawet upomnienia za to nie ma, a z byle powodu, nowy użytkownik ma tu bana na tydzień?
Ma dziękować, jak Stalinowi, bo mógł zabić?
Te czasy już dawno minęły.
W połączeniu z Google dużo złej roboty zrobicie z taka postawą. Zrazicie ludzi.
W sumie może i dobrze, może tak to wygląda. Naprawdę. Prawda wypłynie na wierzch.
Tylko zwierząt żal.

kinga38

 
Posty: 55
Od: Pt maja 18, 2018 16:32




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości