Włamanie na email

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 18, 2018 16:12 Włamanie na email

Witam proszę o pomoc co zrobić, z kontem na miau.pl włamano się na moje konto email podane przy rejestracji, straciłam konto pocztowe, konto olx i gumtree, dodatkowo na olx ktoś wystawiał na moim koncie jakieś przedmioty do sprzedania z żądaniem przedpłaty na jakieś konto bankowe, dowiedziałam się o tym w momencie gdy zaczęli do mnie wydzwaniać ludzie chętni na zakup np...Xboxa za 50zł itp itd.
Sprawa zgłoszona na policje, do portali w tym interii(email) interia zareagowała natychmiast i usunęli moje konto przez co teraz podany adres przy rejestracji nie istnieje. Co z tym fantem zrobić???
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49

Post » Wto wrz 18, 2018 18:43 Re: Włamanie na email

Możesz zmienić adres email.
Kolejność działania: Panel użytkownika -> Profil -> Szczegóły rejestracji
Następnie wpisujesz nowy adres email w pierwsze dwa pola. Kolejne dwa zostawiasz puste - służą do zmiany hasła. Na samym dole, ostatnie okienko - trzeba potwierdzić zmianę aktualnym hasłem. A potem aktywować konto jeszcze raz przez nowy email.

Yocia

 
Posty: 1597
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Wto wrz 18, 2018 21:36 Re: Włamanie na email

Dzięki serdeczne, zdążyłam znaleźć opcję wprowadzenia zmiany i przy okazji hasło zmieniłam, Jezu jak to mogło się stać? Zaczęłam trochę panikować przez co pogubiłam się w "opcjach". Bogu dzięki, że ci z Olx zareagowali na zgłoszenie policji, bo jak ja napisałam co się dzieje to mi baran odpisał, że bardzo im przykro ale ponieważ temat jest trudny, otrzymam pomoc za 7 dni! Przecież to paranoja jakaś, człowiek mógłby mieć nie małe problemy z oszukanymi ludźmi
jesteśmy na prostej ;)

kociołkowo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1473
Od: Czw mar 30, 2017 22:49




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości