Czy jest tu jakiś moderator?

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 14, 2014 19:22 Czy jest tu jakiś moderator?

Jest to mój pierwszy wpis na forum. Wcześniej bardzo chętnie czytałem pojawiające się wątki jednak bez bezpośredniego zaangażowania (czyt. bez rejestracji :)).
Chciałbym jednak zwrócić uwagę na jedną bardzo ważną rzecz która prawdopodobnie spowoduje, że jest to również mój ostatni wpis na forum, mianowicie straszny śmietnik który tu panuje. Nie wiem czy zagląda tu jakiś moderator ale wchodząc na podforum kocie pogawędki chciałbym móc podyskutować o kotach a nie czytać masy spamu typu:

"DT. maluszki zdrowe, nowych zdjęć kilka))))!" -> powinien być chyba w dziale Nasze Koty
"Cudna sparaliżowana Balbinka - odkryła łóżko :)" -> to samo co wyżej
"Mikołów, klatka-łapka, pomoc na cito" -> chyba powinno być w podforum Kociarnia
"Staruszka Whiskasia Miła u Killathy- odeszła [*]" -> znowu Nasze Koty
"S.K.Niekochane- XXIV- zapraszamy" -> Kociarnia
"KOCIA CHATKA zaprasza" -> Kociarnia
Kacperek,Lajla,.CZESŁAW,ostra niewydolność nerek :( -> Nasze Koty

I tak bez końca mógłbym wymieniać.

I zanim się ktoś obrazi, że wtykam nosa w nie swoje sprawy to zastanówcie się trochę, jeżeli na forum byłby porządek to zapewne logowałoby się tutaj coraz więcej osób które oprócz rozmawiania o kotach (mam na myśli: żywienie, zachowanie, tresura, opisy schorzeń) chętnie by im również pomogły (jak nie od razu to po jakimś czasie, jak się wgryzą w społeczność) tylko powinno się to uporządkować bo takie śmietnisko połączone z tablicą ogłoszeń parafialnych po prostu odrzuca i podforum które w założeniu ma służyć dyskusją o kotach zamienia się w serwis darmowych ogłoszeń.

Jeżeli interesowałoby mnie czytanie o długowłosym szkieleciku który opuścił schron to zapewne wszedłbym na podforum poświęcone tego typu tematom czyli Kociarnię...

A piszę to wszystko dlatego, że czytając to forum sporo się dowiedziałem (m.in. o BARF, zachowniu kotów itp.) i miło by było gdyby nadal dało się tu wejść i coś przeczytać. Czuję się więc zobligowany aby taką uwagę przekazać. Pozdrawiam.

Kornilone

 
Posty: 1
Od: Czw sie 14, 2014 18:56

Post » Czw sie 14, 2014 21:35 Re: Czy jest tu jakiś moderator?

Przeniosłam na właściwe podforum.

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Sob sie 16, 2014 21:18 Re: Czy jest tu jakiś moderator?

Uwierz, że racji do końca nie masz....
A twierdzeń, podobnych do Twoich i osób zobligowanych - bez liku:
viewtopic.php?f=5&t=70908
viewtopic.php?t=52536
viewtopic.php?t=53924
viewtopic.php?f=5&t=60312
viewtopic.php?t=12687
viewtopic.php?f=5&t=109464 .
To tylko kilka przykładów. I dyskusja starych forumowiczów na ten temat była.
Zostały przyjęte pewne zasady, których możesz nie znać. Wg mnie te wątki są w miarę OK -
na swoim miejscu.
Mimo wielokrotnych uwag nowych osób, tak jak Twoja- zostało po staremu.
I dobrze.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości