Znikające posty nowych użytkowników

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 03, 2014 12:22 Znikające posty nowych użytkowników

Nie wiem dlaczego mój post zniknął - jest to najwyraźniej przejaw cenzury, co bardzo źle świadczy o redakcji tego forum.

(...)
Ostatnio edytowano Pon sie 04, 2014 10:33 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Usunęłam część postu wydzieloną do innego wątku.

Digitalis

 
Posty: 8
Od: Sob sie 02, 2014 19:46

Post » Nie sie 03, 2014 12:53 Znikające posty nowych użytkowników

Digitalis pisze:Nie wiem dlaczego mój post zniknął - jest to najwyraźniej przejaw cenzury, co bardzo źle świadczy o redakcji tego forum. (...)

Edytowałeś swój post i do czasu zatwierdzenia po edycji zniknął.
Jesteś nowym użytkownikiem i Twoje posty są zatwierdzane przed publikacją.
Post byl zatwierdzany o 12:41 i po edycji o 12:59

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Nie sie 03, 2014 12:58 Re: wierzę w jeże Eowina ma swój własny ogród!

Ale zamiast przeczytać sobie regulamin żeby wiedzieć jak forum działa dla nowych użytkowników to lepiej pisać że posty się cenzuruje... :roll:

(...)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Nie sie 03, 2014 13:55 Re: wierzę w jeże Eowina ma swój własny ogród!

NITKA/KARINKA pisze:
Digitalis pisze:Nie wiem dlaczego mój post zniknął - jest to najwyraźniej przejaw cenzury, co bardzo źle świadczy o redakcji tego forum. (...)

Edytowałeś swój post i do czasu zatwierdzenia po edycji zniknął.
Jesteś nowym użytkownikiem i Twoje posty są zatwierdzane przed publikacją.
Post byl zatwierdzany o 12:41 i po edycji o 12:59



Ten post o jaki chodzi, tj. moja pierwsza wypowiedź, nie był w ogóle przeze mnie edytowany. Skoro mógł być zacytowany przez innego użytkownika, to znaczy, że jego treść była widoczna i możliwa do skopiowania. A skoro był i jak dalej mowa - zniknął - to znaczy, że został usunięty. I na pewno nie z powodu jego edycji.

Digitalis

 
Posty: 8
Od: Sob sie 02, 2014 19:46

Post » Pon sie 04, 2014 11:00 Re: Znikające posty nowych użytkowników

Dla porządku.

"Zniknął" na czas edycji Twój drugi post, dlatego Nemi zacytowała post pierwszy.
Nie mogła wiedzieć czy nie jesteś efemerydą, która wpadnie, narobi zamieszania i zniknie usuwając wcześniej swoje posty - tacy użytkownicy też się zdarzają.

OlaLola pisze:Ale zamiast przeczytać sobie regulamin żeby wiedzieć jak forum działa dla nowych użytkowników to lepiej pisać że posty się cenzuruje... :roll:

(...)

W regulaminie forum Miau nie ma informacji o konieczności zatwierdzania postów nowych użytkowników.
Info jest w FAQ
Dlaczego mój post musi być zaakceptowany?
Administrator forum mógł zadecydować, że posty w danym dziale wymagają przeglądnięcia przed publikacją. Jest również możliwe, że administrator umieścił Cię w grupie, której posty muszą być zaakceptowane przed znalezieniem się na forum. Skontaktuj się z administratorem, by uzyskać dalsze szczegóły.

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Nie sie 10, 2014 21:22 Re: Znikające posty nowych użytkowników

NITKA/KARINKA pisze:W regulaminie forum Miau nie ma informacji o konieczności zatwierdzania postów nowych użytkowników.
Info jest w FAQ


Wielka szkoda, że tak istotna rzecz nie została ujęta w regulaminie.
Zanim zaczęłam udzielać się na forum przeczytałam regulamin uważnie i bardzo byłam zdziwiona gdy okazało się, że po napisaniu posta muszę czekać na jego zatwierdzenie. W regulaminie nie ma również nic o tym ile takich postów musi być zatwierdzonych przed opublikowaniem. Miło byłoby poznać zasady funkcjonowania forum przed zarejestrowaniem się.
ObrazekOn, ja i 4 koty

przeciez.wiem

Avatar użytkownika
 
Posty: 33
Od: Pon lip 14, 2014 22:58




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości